Pālekt uz saturu

Foto

Stūres reikas restaurācija

• Please log in to reply
21 atbildes uz šo tēmu

#1 Gasto

Gasto
  • Lietotājs
  • 97 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava
  • Intereses:quattro

Pievienots 10 May 2005 - 08:25

Varbūt, ka kāds zin kur labi restaurē stūres reikas Audikiem? :?: :?: :?: :roll:
Ievietotais attēls Visa veida būvmateriāli, PVC logi, santehnika ( www.sanotechnik.com ) viss pa labām cenām, Polaris kvadracikli, Murray, Yard Mashine zāles pļāvēji-traktori

#2 garfs

garfs
  • Lietotājs
  • 1364 raksti

Pievienots 10 May 2005 - 08:48

es restaurēju raiserā. izmaksāja kaut kādi 35.- 8)

#3 Gasto

Gasto
  • Lietotājs
  • 97 raksti
  • Intereses:quattro

Pievienots 10 May 2005 - 12:33

Tur viņi remontē tikai saļņikus, bet man ir brīvgājiens mehānismā!
Laikam varētu būt problēma! :cry:
Ievietotais attēls Visa veida būvmateriāli, PVC logi, santehnika ( www.sanotechnik.com ) viss pa labām cenām, Polaris kvadracikli, Murray, Yard Mashine zāles pļāvēji-traktori

#4 EkeDiablo

EkeDiablo
  • Lietotājs
  • 136 raksti
  • Dzimums:Vīrietis

Pievienots 10 May 2005 - 13:36

im d same problem!!!?

Tur viņi remontē tikai saļņikus, bet man ir brīvgājiens mehānismā!
Laikam varētu būt problēma! http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

#5 tarantuls

tarantuls
  • Lietotājs
  • 96 raksti

Pievienots 10 May 2005 - 15:15

DTC man ieteica servi Augšielā 2, biju piebraucis parunāties, izskatās sakarīgi, bet vairāk arī neko nevaru pateikt. Aizbrauciet, pastāstīsiet :D

#6 amis

amis
  • Lietotājs
  • 70 raksti
  • Dzīvesvieta:ikšķile

Pievienots 10 May 2005 - 16:15

aizbrauc uz VAIROGA 1/5 firma saucās HELMS 1.tur džeki ņemās ar reikām :roll:
babki jestj-kataisja pjanim

#7 Ciemiņš_*

Ciemiņš_*
  • Ciemiņš

Pievienots 12 September 2006 - 08:23

Kaads ir paspeejis izmeeginaat restaureet reiku kaadaa no augstaakmineetajiem servisiem ?
Ir reaali atrestauret, ja ir padilusi un ir lufte (nekas netek, tikai klaudz grozot stuuri) ???
Jauna maksaajot ap 400 Ls :shock:

#8 BAR0NS

BAR0NS
  • Lietotājs
  • 21 raksti

Pievienots 12 September 2006 - 09:41

Brauc uz Augsielu tur tiks ar galaa un pa sakariigaam naudaam !!!

#9 tarantuls

tarantuls
  • Lietotājs
  • 96 raksti

Pievienots 12 September 2006 - 09:55

Uz Augšielu biju aizvedis mehānismu no Monterey. Par 50 LVL sataisīja, Helms prasīja 60. Tur gan bija ķečka iestājusies, nevis lufte. Nu jau pāris mēnešus iet.

#10 adolfs

adolfs
  • Lietotājs
  • 221 raksti
  • Dzīvesvieta:Piņķi
  • Intereses:autosports

Pievienots 12 September 2006 - 10:00

par augshielu tik tas :super: (kvalitaate/$) dzirdeets

p.s. bet pat jauni audi pliist :haha:

#11 Ciemiņš_*

Ciemiņš_*
  • Ciemiņš

Pievienots 12 September 2006 - 10:05

Uz Augšielu biju aizvedis mehānismu no Monterey. Par 50 LVL sataisīja, Helms prasīja 60. Tur gan bija ķečka iestājusies, nevis lufte. Nu jau pāris mēnešus iet.

Tu biji aizvedis mehaanismu? Ar to cerams nav domaats tas, ka tur pasam jaaved nonemts mehaanisms un tikai tad vini sataisa ?
Man vajaga lai nonem, sataisa un visu saliek atpakalj :)

#12 IMAGin

IMAGin
  • Lietotājs
  • 2504 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 12 September 2006 - 10:09

Hmm... tieshaam - tajos 50Ls ietilpa nonjemshana/sataisiishana/uzlikshana, vai tikai sataisiishana? :roll:

#13 tarantuls

tarantuls
  • Lietotājs
  • 96 raksti

Pievienots 12 September 2006 - 10:40

Tu biji aizvedis mehaanismu? Ar to cerams nav domaats tas, ka tur pasam jaaved nonemts mehaanisms un tikai tad vini sataisa ?
Man vajaga lai nonem, sataisa un visu saliek atpakalj http://www.audi-style.lv/forum/public/st...
konkrētajā gad. biju aizvedis mehānismu un tā remonts maksāja 50. Bet viņi arī paši ņem nost un liek virsū, vismaz pāri mašīnas tur redzēju. Jābrauc un jārunā.
tel. varētu būt 26160190. (tāds man ievadīts tel., bet neesmu drošs vai īstais, vajadzētu būt.)

#14 normunc

normunc
  • Lietotājs
  • 61 raksti

Pievienots 22 January 2007 - 13:00

Ir kāds sataisījis reiku kurai ir nevis sūce, bet gan lufte? Tā arī nevienā topikā neatradu info, kad kādam būtu sataisīta lufte. Pārsvarā visiem ir sūce bijusi. Manējau ir lufte iestājusies.
www.retromoto.lv

#15 IMAGin

IMAGin
  • Lietotājs
  • 2504 raksti

Pievienots 22 January 2007 - 13:24

Ir kāds sataisījis reiku kurai ir nevis sūce, bet gan lufte? Tā arī nevienā topikā neatradu info, kad kādam būtu sataisīta lufte. Pārsvarā visiem ir sūce bijusi. Manējau ir lufte iestājusies.

Man ar taspats :roll: Ja atrodi ko labu shajaa sakaraa - padod plz zinju

#16 normunc

normunc
  • Lietotājs
  • 61 raksti

Pievienots 22 January 2007 - 13:45

Man ar taspats http://www.audi-style.lv/forum/public/st... Ja atrodi ko labu shajaa sakaraa - padod plz zinju

Biju Jelgavas ielā, tur man pateica, ka reikai pzdets un, lai perkot no viņiem pa 85Ls jau sataisītu. Nepatika viņu attieksme. Tāds po no viņu puses.
Biju Helms1, tur pateica, ka reika izskatās OK, vajag tik uzlikt atpakaļ uz autiņa un braukt pie viņiem. Atpakaļ uzliku, bet viņai tiešām ir pzets. Ar reikas pievilkšanu cauri netikt. Ir lufte.
Šodie sazvanīju Bukultu ielā servisu. Saka, ka šie lufti likvidēšot un gadu garantiju iedošot. 50 Ls pa darbu, ja pats noņemšot nost. Man vairak interesē kā to lufti var likvidēt, ja izdilis ir metālā nevis saļņiki un bukses. To gan neviens no servisiem nesaka :) komercnoslēpums. Neticās, ka viņi tur kaut ko pārfrēzē un ar tādām lietām noņemās.
www.retromoto.lv

#17 YOKOHAMA

YOKOHAMA
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 4 raksti

Pievienots 22 January 2007 - 13:45

mob.29225174 Uzgriez sarunāsi ,piebrauksi ,konstatēs ,sataisīs Vīri runā ka laba kvalitāte un garantiju ar dodot ciparus ar nepārāk mīlot ielus
lai veicas

#18 normunc

normunc
  • Lietotājs
  • 61 raksti

Pievienots 22 January 2007 - 14:04

OK, uzzvanīšu!

Un vēl bija labais, ka Jelgavas ielā piedāvāja restaurēto reiku, kas vizuāli bija netīra, dubļaina. Ja tu pārdod savu preci, tad vismaz nomazgā to. Manējā blakus izskatījās kā jauna, kas man prasīja 2 min darba apmazgajot ar dīzeli. A viņiem tur ir kompresors, visas iekārtas ar ko notīrīt nomazgāt. Tad kāda runa var būt par darba kvalitāti un attieksmi pret darbu, ja pašā reikā ir jāievero ideāla tīrībai, lai nesaskrāpētu spoguļvirsmu un nelaistu garām šķidrumu. Varbūt tur viss ir OK un neskati vīru pēc cepures :) bet nu...
www.retromoto.lv

#19 Borats

Borats
  • Lietotājs
  • 426 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre/Rīga

Pievienots 22 January 2007 - 14:20

Ja vediisi uz to Bukultu ielu pastaasti kaa gaaja. Likvideeja vai nelikvideeja to lufti? Man A4 reikai paraadiijusies lufte ar jaaved kautkur sataisiit.

p.s. Man maajas staav pilniigi laba reika no B3, netek un luftes nav. Tikai vietaa, kur srkuuvejas klaat noluuza skruuve un palika ieksaa. Mieriigi var izurbt.
Varu atdot par simbolisku samaksu.

#20 IMAGin

IMAGin
  • Lietotājs
  • 2504 raksti

Pievienots 22 January 2007 - 14:33

Ja vediisi uz to Bukultu ielu pastaasti kaa gaaja. Likvideeja vai nelikvideeja to lufti? Man A4 reikai paraadiijusies lufte ar jaaved kautkur sataisiit.

p.s. Man maajas staav pilniigi laba reika no B3, netek un luftes nav. Tikai vietaa, kur srkuuvejas klaat noluuza skruuve un palika ieksaa. Mieriigi var izurbt.
Varu atdot par simbolisku samaksu.

Shitas mani intereseetu :) Atsuuti uz PM kur tevi var dabuut rokaa un cik ir taa simboliskaa samaksa :)

#21 Jānis Jānis

Jānis Jānis
  • Lietotājs
  • 123 raksti
  • Dzīvesvieta:Liepāja
  • Intereses:Audi

Pievienots 21 March 2007 - 08:43

kaads var pastaastiit pieredzi par stuures reiku atjaunossanu? cik ilgaa laikaa to var izdariit un kaads cenniks ir tam priekam 100-jam audim??

#22 Jānis Jānis

Jānis Jānis
  • Lietotājs
  • 123 raksti
  • Dzīvesvieta:Liepāja
  • Intereses:Audi

Pievienots 21 March 2007 - 10:26

:( tiessaam neviens nezin??? un nekad nav to darijis?

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)