Pālekt uz saturu

Foto

A6 Allroud ipašnieki

• Please log in to reply
19 atbildes uz šo tēmu

#1 Sems

Sems
  • Lietotājs
  • 740 raksti
  • Dzimums:Vīrietis

Pievienots 16 January 2012 - 11:58

Meklēju A6 allroud ipašniekus...ir doma migrēt uz šo auto, bet gribu pirms tam uzkrist uz nerva cilvekiem kas ar auto brauc...
Pa cik neinterese teksti...ir dzirdets, vai draugam bija utt...bet tieši lietotāju viedoklis cik bieži jamaina ta pneimo piekare utt...
iemesls kapēc neinterese pastarpināti viedokli, jo es braucu pašreiz ar A4 B6 2.5V6 TDI un ejiet ieskrieties, piekare ir normala un motors ari ir labs, piekare 4 gadu laika esmu nomainijis 4 detaļas un neuzskatu ka tapec aluminija piekare ir suds... vot i neinterese man sitas basņas, ja ipašnieks teiks ka reizi gada maina gaisa spilvenus un kompresorus tad ari ticesu...

#2 SunsFuns

SunsFuns
  • Lietotājs
  • 54 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 16 January 2012 - 21:09

jo es braucu pašreiz ar A4 B6 2.5V6 TDI un ejiet ieskrieties, piekare ir normala un motors ari ir labs, piekare 4 gadu laika esmu nomainijis 4 detaļas

Cik km ir nobraukts šo 4 gadu laikā?

#3 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6215 raksti
  • Dzīvesvieta:RG20
  • Intereses:AUDI
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 16 January 2012 - 21:19

Pastāv iespēja ieberzties ar gaisa spilveniem. Reizi gadā tie nav jāmaina, visdrīzāk jauni gadus astoņus pēc tam kalpos. Tomēr tajā piekarē bez šīs redzamākās lietas ir vēl vairāki citi problemātiskie mezgli.

Līmeņa devēji - ja pareizi atceros, 4 gab, tipiska nolietojuma daļa, viens jauns ap 30Ls laikam sanāk.
Kompresors - VAG jauns = kosmoss, bet daudz lētāka alternatīva ir MB kompresors, jauns zem 200Ls laikam bija, atšķirības ir tikai štekerī un caurulīšu izvietojumā.
Vadības bloks - tipiska lieta, kura mirst nost, lietots ejošs maksā vismaz 100Ls un ir deficīts, jauns ap 320Ls. Labā ziņa ir tā, ka varu salabot.

Es pats pirktu allroad!

usbr2.png

Audi, VW, Toyota, Lexus, BMW, Volvo, MB, Opel, Seat, Skoda, Saab, Renault, Peugeot, Citroen etc.
INDIVIDUĀLS CHIPTUNING | REGULĒŠANA SERVISS | IMMO OFF | PANEĻI | DIAGNOSTIKA

Labāk zvanīt (+371) 2-9861-891 (9:00-19:00)

Seko Chiptuning jaunumiem: Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#4 zigu

zigu
  • Lietotājs
  • 173 raksti
  • Dzīvesvieta:Kurland
  • Intereses:4x4 un elektroniku

Pievienots 17 January 2012 - 22:42

Arī lietoju šo auto. Pagaidām esmu nomainījis 2 priekšējos spilvenus uz Arnott. Tagad vēl viens ķibele ir tikai nezinu kas par lietu. Neceļ un viss būs jāpačolē. Bet 51% izskatās ka vainīgs kompresors. Starpcitu atradu, kas tos remontē Rīgas pusē. Nu tā. Auto jau lielisks. Skatījos uz Volvo XC tam ši heverņa nav, bet nu izskatas pēc katafalka... lai piedod VOLVO fani. Ievietotais attēls

Manas tagadējās kļūdas..
3 Faults Found:01400 - Suspension Level Control 11-10 - Control Limit Not Reached - Intermittent01577 - Turn-Off due to Over-Temp 35-10 - - - Intermittent01772 - Signal from Level Control Pressure Sensor (G291) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent

Šo rakstu rediģēja zigu: 17 January 2012 - 22:57

No quattro no ridges ;)

#5 Sems

Sems
  • Lietotājs
  • 740 raksti

Pievienots 18 January 2012 - 13:04

Cik km ir nobraukts šo 4 gadu laikā?

pie pari pa 60k, bez tam es dzivoju tukuma laukos...ierasts apzimejums musu celiem, bedru karalvalsts:D

#6 orttauq

orttauq
  • Lietotājs
  • 502 raksti
  • Intereses:S6 C5

Pievienots 18 January 2012 - 16:48

Mans paziņa nomainīja pneimo piekari sakombinējot no C6 un C5 amortizatorus un atsperes. Protams, nav vairs tas komforts, bet investēt 5000 LVL vērtā braucamajā ~1500 LVL arī mazliet nesamērīgi pie tā ieguvuma. Var teikt, ka zūd jēga, tad jau var avantu ņemt, bet piepacelts parasts avants izskatīsies maigi izsakoties dīvaini, a allroad ļoti labi - īsts zemnieka auto, kam arklu piejūgt. :crazy:
Bet tā piekare konkrētajam lietotājam bija mazākā bēda - nepatīkamu pārsteigumu radīja ķēdes un spriegotāju komplekta cena ~1700 LVL, tāpat piekļuve dažādiem bezgliem tam 2.7 biT ir problemātiska. Es drīzāk propogandētu par 4,2 LPG, tie nav nodzīti kā suņi, motors vienkāršs un ļoti uzticams. Bet tas nav auto "pabraukt pāris gadu un pārdot". Tas drīzāk der tādam, kas bieži nemaina auto un zin, ko grib.

Šo rakstu rediģēja orttauq: 18 January 2012 - 16:51

audiScars.lv S6 C5

#7 jim-beam

jim-beam
  • Lietotājs
  • 5521 raksti
  • Intereses:sievietes un turbo ļurbo

Pievienots 18 January 2012 - 17:04

Mans paziņa nomainīja pneimo piekari sakombinējot no C6 un C5 amortizatorus un atsperes. Protams, nav vairs tas komforts, bet investēt 5000 LVL vērtā braucamajā ~1500 LVL arī mazliet nesamērīgi pie tā ieguvuma. Var teikt, ka zūd jēga, tad jau var avantu ņemt, bet piepacelts parasts avants izskatīsies maigi izsakoties dīvaini, a allroad ļoti labi - īsts zemnieka auto, kam arklu piejūgt. http://www.audi-style.lv/forum/public/st...
Bet tā piekare konkrētajam lietotājam bija mazākā bēda - nepatīkamu pārsteigumu radīja ķēdes un spriegotāju komplekta cena ~1700 LVL, tāpat piekļuve dažādiem bezgliem tam 2.7 biT ir problemātiska. Es drīzāk propogandētu par 4,2 LPG, tie nav nodzīti kā suņi, motors vienkāršs un ļoti uzticams. Bet tas nav auto "pabraukt pāris gadu un pārdot". Tas drīzāk der tādam, kas bieži nemaina auto un zin, ko grib.

parādiet man kaut vienu sludekli kur tiek tirgots Audi Allroad ar 4.2 motoru kurs ražots līdz 2005.gadam.?

PS: personīgi es nevienu nēsmu redzejis. :svilpo:
Baigais "KUPĀTS"!

originalish, praktish, gut!

Rinkashikumeari Zukitakimeari

#8 Sems

Sems
  • Lietotājs
  • 740 raksti

Pievienots 18 January 2012 - 17:42

es tapat skatos uz tdi

#9 orttauq

orttauq
  • Lietotājs
  • 502 raksti
  • Intereses:S6 C5

Pievienots 18 January 2012 - 18:18

Skaties tālāk par ss.lv, Jim:

http://www.autoscout...=1&vehid=291226

http://suchen.mobile...ETROL&fuels=GAS
audiScars.lv S6 C5

#10 Sems

Sems
  • Lietotājs
  • 740 raksti

Pievienots 18 January 2012 - 22:07

vispar interesanti, cik sludinajumu esmu skatijies, tik nevienam no vieniem nav multi sture...tur ir kada likumsakariba?:D

#11 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6215 raksti
  • Dzīvesvieta:RG20
  • Intereses:AUDI
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 18 January 2012 - 22:32

Vispār iesaku izbraukt un saprast vai patīk :crazy:

usbr2.png

Audi, VW, Toyota, Lexus, BMW, Volvo, MB, Opel, Seat, Skoda, Saab, Renault, Peugeot, Citroen etc.
INDIVIDUĀLS CHIPTUNING | REGULĒŠANA SERVISS | IMMO OFF | PANEĻI | DIAGNOSTIKA

Labāk zvanīt (+371) 2-9861-891 (9:00-19:00)

Seko Chiptuning jaunumiem: Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#12 Sems

Sems
  • Lietotājs
  • 740 raksti

Pievienots 19 January 2012 - 19:00

izbraucis esmu ar vienu no ss piedavatajiem... it ka patika, tik automats gan ne seviski velk...
Vel jau pastav alternativa xc70...

#13 kedinieks

kedinieks
  • Lietotājs
  • 119 raksti
  • Dzīvesvieta:Mežiks
  • Intereses:sports, audi...

Pievienots 01 March 2012 - 13:44

pats nopirku nesen 2001.g. 2.7T meh. kārba! man patīk. ar mehānisko var ja grib braukt ļoti ekonomiski, sākot no 12L/100km pa centru. ārpusē vēl īsti neesmu izmēģinājis, ap 10L. uzreiz nomainīju pr. spilvenu no ASV. izmaksāja 240Ls. ar visiem nodokļiem. kompresors arī izrādījās nokauts un nobeidzās, to es atradu kur pa lēto onkulīši atjauno. tagad strādā perfekti. par piekari īsti nez, bet toč zinu ka ļoti elementāra. man pirms tam bij a6 B4, tur piekare daudz sarežģītāka vismaz nomainīšanas ziņā! :)
visumā esmu apmierināts!

#14 Aldonis

Aldonis
  • Lietotājs
  • 589 raksti
  • Dzīvesvieta:Rudzāti,Rīga
  • Intereses:QUATTRO

Pievienots 10 March 2012 - 19:59

2,5 tdi manualis zem 10 litri nevar palist brauc kā gribi :yo:

Q7 3.0 tdiq sline

b7 3,0 tdiq 204zs s

B4 COMPETITION 1,9 TDIQ

B2 CUOPE QUATTRO 2.2 20VT E-85

#15 zigu

zigu
  • Lietotājs
  • 173 raksti

Pievienots 10 March 2012 - 21:04

Man ar ap 10l DD turās.
Vakar no ASV atnāca rem komplekts kompresoram, jāatrod kāds brīvs brīdis nomaiņai. Tad jau manīs, kā manējais cilāsies...... ;) Protams padošu ziņu.
No quattro no ridges ;)

#16 zigu

zigu
  • Lietotājs
  • 173 raksti

Pievienots 19 March 2012 - 18:57

Kā solīju te nu būs mana pieredze ar kompresora remontu! :crazy:
1.5 h kamēr noņēmu, jo zem auto viss bija mazliet iepuvis, bet nu dabuju nost piepalīdzot ar autogenu :yo: . Tad nu izjaucu, visu iztīrīju, bija arī ūdens pie vārstiem, kas ziemā radīja ķibeles un lieta nestrādāja. Nomainīju gredzenu, kas nāca rem komplektā saliku visu atpakaļ. Rezultātā no 1 līmeņa uz 4 ir ~2.5 min jautājums! Kopā viss izmaksāja ap 50Ls. Cik zinu ciparus => atremontēts iet ap 100Ls jauns 220Ls. Ja kas smalkāk tad PM.
No quattro no ridges ;)

#17 Greens

Greens
  • Lietotājs
  • 460 raksti
  • Dzīvesvieta:Kuldīga

Pievienots 14 July 2012 - 11:44

Braucu 4 gadus. Esmu samainījis aizmugurē spilvenus un piekare priekšā. Ripo labi, braukt bauda, protams īpaši ziemā. 2,5 TDI ar manuālo kārbu. Ziemā 10l, tagad ap 9, fotoradari mani nebiedē, tāpēc varu iekļauties zem 10 litriem :D .

PS domāju mainīt uz kaut ko mazāku, tā kā vakants auto :)

Mazda 626 2.0, Honda civic 1,6, Audi 100 2,5 TDI, Honda Civic 1,4 , Volvo S60 2,4 D5, Volvo V70 2,4 D5, Audi Allroad AFN 1,9 TDI

Audi B4 AEL 2,5 TDI 6-speed manual - Pārdodas 3000 EUR

VW B7 2.0 TDI

#18 Ridiks

Ridiks
  • Lietotājs
  • 865 raksti
  • Dzīvesvieta:Ādaži
  • Intereses:Audi.

Pievienots 06 November 2016 - 10:25

Ir kads pircis level control sensorus? Un kura vieta un pa cik?

Un ka parasti vini nomirst? Viena diena vairs nedarbojas ?Vai pamazam sak mirt ta cel ta necel?

A6 C5 2.5 tdi 

#19 Val

Val
  • Administrators
  • 10911 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 06 November 2016 - 12:21

Vai sapūst štekera pini. Jāsāk ar level control kļūdām, tālāk jāskatās pēc situācijas.

Pie Rinalda vismaz ar garantiju, ka uzliekot strādās, ja kaite nav citur.

Ja jaunu, tad jebkurā bērnudārzā, kur tirgo oriģināldetaļas.
:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeļus kopā ar VCDS (VAG-COM) un/vai 2x2 pāreju.

audi 80 b2 5vt gte quattro

#20 Ridiks

Ridiks
  • Lietotājs
  • 865 raksti
  • Dzīvesvieta:Ādaži
  • Intereses:Audi.

Pievienots 06 November 2016 - 15:21

Vai sapūst štekera pini. Jāsāk ar level control kļūdām, tālāk jāskatās pēc situācijas.

Pie Rinalda vismaz ar garantiju, ka uzliekot strādās, ja kaite nav citur.

Ja jaunu, tad jebkurā bērnudārzā, kur tirgo oriģināldetaļas.

Pin stekeri jau saputu pagaidam bez izmainam.

Cik kluda radija laikam kautkas "warm up level control sensor" Vai kautka ta.

Esmu dzirdejis ka lietoti var neiet neko ilgi,ka iesaka ka vajaga labak jaunu...

A6 C5 2.5 tdi 

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)