Pālekt uz saturu

Foto

A4 stūres reikas restaurācija jā vai nē?

• Please log in to reply
66 atbildes uz šo tēmu

#1 krisis79

krisis79
  • Lietotājs
  • 36 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:lv

Pievienots 21 November 2011 - 17:55

tātad sāpe sekojoša-mans a4 b5 jau ilgstoši slimo ar stūres reikas slimību, ir nomainīts viss ko varēja nomainīt un kad laime jau bija tuvu pamanīju, ka bačokā eļļa zūd diezgan ātri(uz 150km pazūd līmenis)---kur viņa zūd tiešam nezinu, jo 3 reizes esmu ar bateriju izložņājis visus savienojumus-viss sausssss. vienīgais ko vēl neesmu paskatījies kas notiek reikas galos(domāju putekļu gumijās)-droši vien, ka vaina būs tur....Tādēļ radās jautājums cik liela ir jēga restaurēt stūres reiku un kas restaurācijas procesā tiek darīts ar viņu? cik lasīju forumā par C4 reikas restaurāciju tad lielas jēgas no tā nav.....lūdzu padalieties ar savām zināšanām, jo man šī problēma ir izbesījusi līdz baltkvēlei...........

#2 elksnis

elksnis
  • Lietotājs
  • 676 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 21 November 2011 - 18:01

http://www.gasparsra...com/lv/kontakti iesaku šeit - atdod auto no rita - vakara savāc cena kautkas ap 100ls ar visu noņemšanu uzlikšanu , savirzi. + garantija.

Chali paši audisti :crazy:

#3 krisis79

krisis79
  • Lietotājs
  • 36 raksti
  • Dzīvesvieta:lv

Pievienots 12 December 2011 - 19:05

šodien aizvedu savu reiku uz remontu vienā kantorī , sataisīja dienas laikā un noskaitīju 110ls ...vecais parādīja man manu reiku un pastāstīja kas par sūdiem ir noticis---reikai bija sadzītas riktīgas rievas korpusā-kā vainīgo minēja pastiprinātāja sūkni, kurš nestrādā ar riktīgu spiedienu...:crazy: dēļ spiediena trūkuma sanāk ka reika brīvgaitā rukā ar/bez eļļas un tādēl sāk rīvēties--par šito man jau aizdomas bija, jo pēc lielas diršanās ar visu šo pasākumu man abas reizes brīvgaitā stūre bija stīva(šajā procesā tika nomainīti 3sūkņi)....gala rezultāts vēl nav redzams, bet nu uz doto brīdi ir pa[censored]a nauda par neejošu stūres reiku un droši vien arī sūkni kurš ir pussprādzis--kopā ap kādiem 160ls ieskaitot ceļu.....MORĀLE-nepērciet reikas šrotēs, jo viņa var norukāt tikai mēnesi un tad jums naudu neredzēt un vēl piedevām sadiršat sev nervus......vediet restaurēt, jo normāls kantoris dod garantiju un tad varēs arī ko normāli sarunāt ja radīsies sūdi....

JAUTĀJUMS PAR SŪKŅIEM STŪRES PASTIPRINĀTĀJIEM---vai varētu tā būt, ka viņi atšķiras pēc ražības--tas ir vai 2,6 motoram ir švakāks par 2,8?? jo reiz vienā šrotā man čalis ko tādu minēja--2,8 motoram esot taka ražīgāks?!!!! nezinu cik tur patiesības , bet nu pēc 3 sūkņu maiņas man jau viss liekas reāls :shock:
ā un vēl tas vecis man teica, ka uz v6 motoriem viņi liekot stūres pastiprinātāja sūkņus no vw(korpus no čuguna) un ar šiem sūkņiem problēmu nav nekādu, jo uzbūvē ir vienkāršs un nēdilst taka alumīnija....šitādam sūknim restaurācija izmaksā 15ls :crazy: :shock:

#4 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9419 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 12 December 2011 - 19:35

Kādam ir pieredze ar B4 reikas remontu, vai viss tāpat kā A4? Kā arī- kādi ir aptuvenie tarifi ja reiku noņemu un pielieku pats?

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

Audi 80 B3 under construction..

#5 aigars

aigars
  • Lietotājs
  • 473 raksti
  • Dzīvesvieta:ogre
  • Intereses:tehnika,ceļošana

Pievienots 12 December 2011 - 20:16

Tikko paņēmu te restaurētu sūkni, uz apmaiņu maksāja 35 Ls http://www.ss.lv/msg...lf-3/nmopj.html
Dod pat garantiju ...
man patīk audi

#6 Baltix

Baltix
  • Lietotājs
  • 53 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga - Alūksne

Pievienots 12 December 2011 - 20:47

Kādam ir pieredze ar B4 reikas remontu, vai viss tāpat kā A4? Kā arī- kādi ir aptuvenie tarifi ja reiku noņemu un pielieku pats?

Savam B4 pirms gada ar kapeikām restaurēju stūres zobstieni caur HSmotorsports. Kopā atdevu 65Ls (35 par restaurāciju un 30 par darbu). Paši viņi nerestaurēja deva kādam citam, kas ar to nodarbojās. Ja ir reāla interese uzzvani painteresējies, kur tas pakalpojums pieejams. Bet tas bija Rīgā. Arī pēc 20'000 km par izdarīto darbu nav ne mazāko sūdzību eļļa nav kritusies ne par gramu, parkoties var ar 2 pirkstiem :D

Un topika autoram pilnībā piekrītu par lietotu sūkņu un stūres zobstieņu pirkšanu un likšanu virsū. Tā ir pamatīga laimes spēle un tādās man parasti neveicās. Iesaku tiešām restaurētu sūkni uzlikt tā naudas summa tomēr ietaupās uz nerviem :) Un par to citu sūkņu kombinēšanu nemāku spriest - bet es domāju ja arī to kas oriģināli nāk norestaurēs viss ies tāpat bumbās. Ne jau pa velti inženieri šo sūkni uzlika :D

#7 ozy

ozy
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 4 raksti
  • Dzīvesvieta:jelgava

Pievienots 04 May 2012 - 16:44

man a4 no stures reikas paradijusies neliela elas nopludu, vai remkomplektu nomainu bus lidzets, vai tomer ari javed restauret- ieteikumi?

#8 gachins

gachins
  • Lietotājs
  • 590 raksti
  • Dzīvesvieta:Ozolnieki

Pievienots 27 March 2013 - 22:39

Sveiki, pabakstīšu vecu topiku.

Tātad sāka tecēt reika, auto gan ir c5,bet domāju tas būtību nemaina. 

Augstāk minētos kantorus jau piefiksēju, bet gribas pajuatāt vai pēdējā gada laikā nav kas būtiski mainījies. Parādījies kāds labs kantoris kur visu smuki izdara? 

Rīt pazvanīšu uz Gaspars, bet vēl netā atradu šādu te http://hydrotechserv...lv/contact.html vai kāds ir bijis, ir kādas atsauksmes?

Vēl atradu mesitaru kuram zinu tikai telefona nr 26602602 varbūt kāds zin kā pie viņa ir?

Interesē Rīgā.

Šo rakstu rediģēja gachins: 27 March 2013 - 22:40

Darbs augstumā un grūti pieejamās vietās.

#9 Andzejss

Andzejss
  • Lietotājs
  • 288 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga Naukšēni

Pievienots 27 March 2013 - 22:49

pirms gada Aldonis mainīja uz restaurētu, reika 70ls ar gada garantiju. plus vēl darbs, to gan precīzi neatceros.

20L/100km  :blackrs4:

#10 gachins

gachins
  • Lietotājs
  • 590 raksti

Pievienots 27 March 2013 - 23:07

Hmm tas būtu labs variants. Man jau patīk ka šādiem darbiem dod laika garanitju, un neviens neko nesaka par nobraukumu. Vai tur 100 vai 100tkm.

Kāds var pateikt, cik grūti ir c5 noņemt reiku, vai tur var kautcik normāli piekļūt skrūvēm, jeb tur gemors pus dienas garumā?

\

Šo rakstu rediģēja gachins: 27 March 2013 - 23:52

#11 Grata

Grata
  • Lietotājs
  • 174 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre

Pievienots 06 June 2013 - 12:13

Sveiki. Man interesē viens jautājums par stūres pastiprinātāja šķidrumu. Vai kompis rāda, kad stūres pastiprinātāja šķidrums ir zem līmeņa? Jautāju tāpēc, ka nedaudz pil stūres reika, bet restaurēt varēšu tikai pēc mēneša, un ir diezgan daudz jābraukā. Interesē vai man katru dienu jālien zem  kapota un tur jāskatās līmenis, vai arī instrumentu panelī man parādīs kad līmenis būs par maz? Auto ir Audi A4 B6 2003. gads, 2.5TDI V6

#12 DK5000

DK5000
  • Lietotājs
  • 2080 raksti

Pievienots 06 June 2013 - 13:27

Būs vien jācilā kapots .

Lukturu regulēšana un bremžu pārbaude Rīgā A|S biedriem bez maksas - 29856825

#13 gachins

gachins
  • Lietotājs
  • 590 raksti

Pievienots 06 June 2013 - 17:59

Ja jau tiešām drusku pil, tad paskaties no rītiem cik daudz palicis, kad tiešām būs maz, pēc sūkņa skaņas uzreiz dzirdēsi.

Un vadā stūres pastiprinātāja šķidrumu līdzi.

#14 Grata

Grata
  • Lietotājs
  • 174 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre

Pievienots 07 June 2013 - 07:38

Paldies. Tā arī darīšu. Esmu nobraucis jau 1000km un līmenis praktiski nav krities, varbūt par 1-2mm. Vienīgais pēc kā atklāju, ka tek reika ir tas, ka mainot stūres stieni putekļu gumijā bija eļļa....

#15 Edzins1

Edzins1
  • 4 raksti
  • Dzīvesvieta:Centrs

Pievienots 01 December 2014 - 18:17

Biju remontēt reiku "Gaspars racing team".

Tikai par darbu samaksāju apmēram 230 eur. Uzskatu, ka summa ir neadekvāti augsta!

A4 B6 1.9TDI 

#16 Stolbovs

Stolbovs
  • Lietotājs
  • 1565 raksti

Pievienots 01 December 2014 - 19:21

Kādam auto? Tam kas parakstā - B6?

#17 Edzins1

Edzins1
  • 4 raksti
  • Dzīvesvieta:Centrs

Pievienots 05 December 2014 - 18:46

Kādam auto? Tam kas parakstā - B6?

A4 B6 1.9TDI 

#18 JG27

JG27
  • Lietotājs
  • 753 raksti
  • Dzīvesvieta:Jurmala
  • Intereses:Piedāvāju jaunas detaļas - pm ar detaļas numru, auto marku/modeli, gadu, dzinēju un jaudu.

Audi, quattro, dzelži, arhitektūra

Pievienots 08 December 2014 - 11:29

Kāda vaina var būt a6 c5 stūres reikai ja pa bedrēm gram (šofera puse), ar lauzni pakustinot stūres pirkstu jūtas neleila brīvkustība, eļļa nezūd. Strauji bremzējot jūtas neliela vibrācija, kas varētu būt no šīs brīvkustības.

Audi A6 (C5) 2.7TT quattro

Piedāvāju jaunas detaļas - pm ar detaļas numru, auto marku/modeli, gadu, dzinēju un jaudu.

Kā arī leitotas a6 c5 daļas: VAG Audi parts

#19 Mad182

Mad182
  • Lietotājs
  • 1008 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre/Rīga
  • Intereses:fleksis

Pievienots 08 December 2014 - 13:33

Kāpēc tu domā, ka pie grabēšanas un vibrācijas bremzējot ir vainīga reika?

Piekares svirām bukses/šarnīri kārtībā? Vairāk jau uzklausās pēc tām. Un to pirkstu arī ir jāmaina, ja viņam ir brīvkustība.

Šo rakstu rediģēja Mad182: 08 December 2014 - 13:35

Coupe 2.0E fwd

A4 1.8T Quattro + LPG

Cabrio 1.8T + LPG TurbokobrisTM

Subaru Forester SF 2.0 + LPG

#20 laurisko

laurisko
  • Lietotājs
  • 1037 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:Stikli

Pievienots 08 December 2014 - 18:25

Biju remontēt reiku "Gaspars racing team".

Tikai par darbu samaksāju apmēram 230 eur. Uzskatu, ka summa ir neadekvāti augsta!

Tiakai tīri par darbu, tas cipars ir trīs reizes par lielu!

Kāda vaina var būt a6 c5 stūres reikai ja pa bedrēm gram (šofera puse), ar lauzni pakustinot stūres pirkstu jūtas neleila brīvkustība, eļļa nezūd. Strauji bremzējot jūtas neliela vibrācija, kas varētu būt no šīs brīvkustības.

pag, tajā pirksta ir brīvkustība, vai reikai?

Ja reikai tad jāņem nost un jādod taisīt! BET ar lauzni praktiski jebkuru reiku var izkustināt!

VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
http://www.StikluMeistars.lv

29638531

#21 JG27

JG27
  • Lietotājs
  • 753 raksti
  • Dzīvesvieta:Jurmala
  • Intereses:Piedāvāju jaunas detaļas - pm ar detaļas numru, auto marku/modeli, gadu, dzinēju un jaudu.

Audi, quattro, dzelži, arhitektūra

Pievienots 15 December 2014 - 16:55

Stūres pirksts pilnībā jauns uzlikts nesen, liekas ka kustība reikā bet 100% neesmu drošs. Pārējos ričāgus palauzījuar lauzni ir ok.

Audi A6 (C5) 2.7TT quattro

Piedāvāju jaunas detaļas - pm ar detaļas numru, auto marku/modeli, gadu, dzinēju un jaudu.

Kā arī leitotas a6 c5 daļas: VAG Audi parts

#22 papaya

papaya
  • Lietotājs
  • 119 raksti

Pievienots 10 March 2015 - 08:43

Sveiki,man manam C4 2.5tdi ar ir līdzīga problēma ar stūre mehānismu. Eļļu no bačoka spiež laukā pa bačoka vāciņu. Brīvgaitā stāvot nespiež, neburbuļo. Sūknis negaudo. Bet kad eļļu izspiež jau zem minimālā līmeņa, tad jau bišķi sāk gaudot kad stūri groza.

Kamā vaina, sūknī vai reikā.

#23 ritvarskramens

ritvarskramens
  • 1 raksti
  • Dzīvesvieta:Saldus

Pievienots 07 April 2015 - 19:34

Sveiki! Problēma sekojoša! Stūre pa labi griežas ar vienu pirkstu, bet uz kreiso pusi tā ka GAZ 53 jāgriež! Kas pa vainu? Līmenis ir!

Man A4 b5 1,9tdi quattro

Šo rakstu rediģēja ritvarskramens: 07 April 2015 - 19:36

#24 Val

Val
  • Administrators
  • 11520 raksti

Pievienots 06 May 2015 - 20:43

Kur visjēdzīgāk būtu aizvest norestaurēt A8 D3 stūres reiku?
Tādi kantori, kas paprasīs 100e par 2 saļņiku (2x 2eur) nomaiņu un nomazgāšanu laikam nederēs :crazy:

Pašlaik atrasti šādi varianti:
- http://hydrotechserv...lv/service.html
- Gaujas iela 9 (pie brasas tilta).
:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeļus kopā ar VCDS (VAG-COM) un/vai 2x2 pāreju.

audi 80 b2 5vt gte quattro
audi a4 b5 1.6 fl fwd

#25 Agris112

Agris112
  • Lietotājs
  • 262 raksti
  • Dzīvesvieta:Cesis

Pievienots 06 May 2015 - 21:10

Tādi kantori, kas paprasīs 100e par 2 saļņiku (2x 2eur) nomaiņu un nomazgāšanu laikam nederēs :crazy:

Ar so kantori ir bijusi darisana, tikai labus vardus varu teikt A3 restaureju pa 70ls un nobraucu 5gadus un pardevu viss bija ok un bija maina veco atvedu restauretu iedeva un braucu majas par cik Cesis dzivoju.  :ok:

#26 DK5000

DK5000
  • Lietotājs
  • 2080 raksti

Pievienots 07 May 2015 - 07:17

Par pirmo kantori aizmirsti !

Lukturu regulēšana un bremžu pārbaude Rīgā A|S biedriem bez maksas - 29856825

#27 Dzans

Dzans
  • Lietotājs
  • 1051 raksti
  • Dzīvesvieta:Ir
  • Intereses:Ir

Pievienots 07 May 2015 - 07:55

Audisti, reikas restaurētāji pie Daugavas stadiona Rīgā 29485528

Arī

#28 Agris112

Agris112
  • Lietotājs
  • 262 raksti
  • Dzīvesvieta:Cesis

Pievienots 07 May 2015 - 16:38

Par pirmo kantori aizmirsti !

Kas pirmajam vainas?

#29 Val

Val
  • Administrators
  • 11520 raksti

Pievienots 07 May 2015 - 20:09

Jau aizvedu uz G9. Nākamnedēļ redzēs, kas sanāca.
:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeļus kopā ar VCDS (VAG-COM) un/vai 2x2 pāreju.

audi 80 b2 5vt gte quattro
audi a4 b5 1.6 fl fwd

#30 renatz

renatz
  • Lietotājs
  • 1217 raksti
  • Dzīvesvieta:Tērvete
  • Intereses:TDI

Pievienots 08 May 2015 - 10:51

Jau aizvedu uz G9. Nākamnedēļ redzēs, kas sanāca.

Kāds bija iemesls,restaurēt stūres reiku?Izdilusi sazobe?

BMW E46 330D 

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)