Pālekt uz saturu

Foto

Automātiskā ātrumkārba

• Please log in to reply
405 atbildes uz šo tēmu

#391 sentisk

sentisk
  • Lietotājs
  • 303 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Cēsis

Pievienots 03 June 2019 - 16:24

Nav teikts, ka servisā liekot klāt neielika līdz galam muftu suknī un tas arī piebeidza, tagad atkratisies uz beigtas kārbas rēķina.

#392 Madars

Madars
  • Lietotājs
  • 2430 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Ikviens, pēc savas iekšējās būtības, ir dzinējs: viens kandžas, cits- huiņas....

Pievienots 03 June 2019 - 16:34

100 punkti nolauza sūknim ausis klāt liekot.

Audi 200 C2 1981.

A8L d2 4.2l 40v
Audi 90Q 7A AAN

Vw transporter t4 2.5tdi

A4b5q AFN

#393 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 3029 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 03 June 2019 - 20:20

Fau q karbas reali prasa 400-450e pats tiko nopirku 400e un pieliekot klat kapi. 400 pa dirsu + servisa darbs. Pat nepakustejas ne grama. Itka sukna defekts. Nems no un skatis ja tiesam suknis tad parliks no manas vecas karbas

Sen jau nav tādas cenas. Viņi tak pārjaukti krustu šķērsu, sejasgrāmatā FAU kārbas redzētas ari pa 250. Un tiešām 90% ka sapisa uzstādot. Vecais labais joks no vīriem, kas bļauj pffff es no servisa visu zinu visu māku, uzmet kā mehāniku un velk tik klāt. Pajautā kā viņi izveica šo procesu un, ja viņi vismaz teorijā māk izskaidrot, tad zvani torgašam un stāsti situāciju. Normāli būtu jāvar atrisināt visu.

Šo rakstu rediģēja MXR: 03 June 2019 - 20:29

Veco Aužu pansionātsTM
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5,Allroad C5)

#394 agss21

agss21
  • Lietotājs
  • 44 raksti
  • Dzīvesvieta:salacgriva

Pievienots 04 June 2019 - 11:16

Sen jau nav tādas cenas. Viņi tak pārjaukti krustu šķērsu, sejasgrāmatā FAU kārbas redzētas ari pa 250. Un tiešām 90% ka sapisa uzstādot. Vecais labais joks no vīriem, kas bļauj pffff es no servisa visu zinu visu māku, uzmet kā mehāniku un velk tik klāt. Pajautā kā viņi izveica šo procesu un, ja viņi vismaz teorijā māk izskaidrot, tad zvani torgašam un stāsti situāciju. Normāli būtu jāvar atrisināt visu.

Varbut vari piedavat pa 250 karbu? Izzvaniju rigu 400-450 esot deficits. Bet pie remontspeciakistiem interesejos ar saka ne kapeiku vairak pa 250. Katra zina tam servisam vel nav nekas maksats pa darbu un tiks mainits suknis ta redzes problemu. Atklasies vinu vaina tad ari so risinasim

#395 K.HUNS

K.HUNS
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 4 raksti
  • Dzīvesvieta:Liepāja

Pievienots 05 June 2019 - 11:07

No kā labāk ņemt spararatu priekš audi 80B2q(4cil-karbas) lai ieliktu 1.8t(AEB).

#396 Val

Val
  • Administrators
  • 11837 raksti

Pievienots 08 June 2019 - 02:06

Atkarīgs, kādu kārbu un starteri izmantosi.
Ja to pašu B2q kārbu, tad atstāj arī B2 spararatu, sajūgu un starteri. Kad sāks slīdēt, tad domāsi.
:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeli kopā ar VCDS (VAG-COM) un 2x2 pāreju.
:arrow: B5-B6, C4-C5 šrotu OEM radio pin kodu atgūšana: RNS-D, RNS-E, Concert, Chorus utt. PM

audi 80 b2 5vt gte quattro
audi a4 b5 1.6 fl fwd

#397 Ğirts22

Ğirts22
  • 1 raksti
  • Dzīvesvieta:Lūznava

Pievienots 23 August 2019 - 17:49

Audi A6 C6 2.0Fsi automāts,iedarbināt nevar paneli neredz kurā pozīcijā automāta selektors noņemot kļūdu kārbai 2 dienas nobrauc ieliec Parkinga un vairs nevar iedarbināt,varbūt kādam ir bijusi tāda problēma

#398 jang

jang
  • Lietotājs
  • 49 raksti
  • Dzīvesvieta:Dobele

Pievienots 23 August 2019 - 18:06

Nu un kāda ir tā kļūda? Tev vienkārši gribas zināt vai vēl kādam tāpat, kompānijas pēc? :roll:

Audi A6 (C6) 3.2FSI quattro

#399 elmis

elmis
  • 4 raksti

Pievienots 07 September 2019 - 23:40

Nav gluži jautājums saistīts ar pašu automātisko kārbu, bet ir radusies problēma ar pastiprinātu kārbas eļļas noplūdi . Interesē, uz kāda principa apakšējā truba blīvējas ar radiatoru ( bildē atzīmēts ar zaļu)? 

Auto: Audi a6 c4 2.5 tdi (automāts)

IMG-2511.sized.jpg?1567890190

Šo rakstu rediģēja elmis: 07 September 2019 - 23:41

#400 Madars

Madars
  • Lietotājs
  • 2430 raksti
  • Intereses:Ikviens, pēc savas iekšējās būtības, ir dzinējs: viens kandžas, cits- huiņas....

Pievienots 07 September 2019 - 23:56

O rings, bet tur var būt arī tā, ka rāāāādiatoram kapi, jo tas alumīnija flancis korodē un aiziet pa pipeļiem. Uz d2 man pavērās šāda ainiņa:

d1bf1c29-e9d9-4d7d-b8a2-6c127fdf1dd5.siz

Šo rakstu rediģēja Madars: 07 September 2019 - 23:59

Audi 200 C2 1981.

A8L d2 4.2l 40v
Audi 90Q 7A AAN

Vw transporter t4 2.5tdi

A4b5q AFN

#401 elmis

elmis
  • 4 raksti

Pievienots 11 September 2019 - 19:47

@Madars, Paldies!  :ok:

#402 WeinsBack

WeinsBack
  • 2 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 12 September 2019 - 12:53

Sveiki,man sasapejies jautajums. Braucu ar audi a3 2004g. 3.2b automats, quattro, hečbeks. Motors nav v6.

Piesledzu kompi nolasit kludas un viena kluda paliek ko nevaru nodzest un isti nesaprotu kas tas ir,varbut kads var paskaidrot.

Kļūda - P1742  Clutch torque adaptation, adaptation limit reached    Lower Limit Exceeded.

Ko tas nozime un kas ir jadara lai noverstu to?

#403 MESOIMPERIA

MESOIMPERIA
  • 4 raksti
  • Dzīvesvieta:Latvia

Pievienots 23 October 2019 - 18:08

Labsvakars ! Tatad mana ipasuma ir ticis audi a6 C5 2.8 AMX 2001 gada modelis ar CVT ātrumkārbu . Esmu jau vinu nomainijis pret mehanisko ! 

Radas jautajums par to no ka lasīs spidometram atrumu . bremzu sistema ESP . un pie ka es varetu griezties ar pārprogramesans jautajumu . varbut kads to visu ir veicis un zinās man sniegt atbildi ari par materialam niansem ! 

Atgādinu ka kārba jau uzlikta mehanika un palikas jautajums par spidometra nolasisanu ! 

#404 Kokorevich

Kokorevich
  • 5 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 01 November 2019 - 19:40

Labdien. Vai kāds varētu ieteikt kādu servisu/speciālistu kas specializējas tieši audi automātiskajās ātrumkārbās?

Situācija. Automātiskā kārba. Bija service check. Nomainīju filtrus, motoreļļu un uzlika to check vēl pēc 15k km. Ātrumkārbai eļļu un filtru nemainīja. Nobraucu aptuveni 5k km un pēkšņi 4 ātrums novēloti pārslēdzās, ar minimālu rāvienu. Atkārtoti no trešā pārslēdzot, nedaudz uzgazeju pēc kā izmeta no ātruma un ieslēdzas avārijas stāvoklis (visi ātrumi iedegās). Noslāpējot un piedarbinot pa jaunu, viss pazuda un var tālāk braukt, bet 4 ātrums slēdzas ar ieturi un grūdienu. Pie lielākiem apgriezieniem 3 atrumā, met ārā no atruma un slēdzas avārijas stāvoklis. Biju servisā, kur konstatēja ka nav eļļas līmenis, pielēja klāt, nemainot to un teica, ka varētu nomainīt eļļu, bet nav garantijas ka kaut kas mainīsies. Labprāt atrādīt auto kādam kas var kaut ko vairāk pateikt kā - varbūt būs, varbūt nebūs.

#405 MESOIMPERIA

MESOIMPERIA
  • 4 raksti
  • Dzīvesvieta:Latvia

Pievienots 04 November 2019 - 18:34

Turpinot par manu Automāta problēmu.

Šodien pārzvanīti entākie remontnieki, restaurētāji un citi meistari. Tā pat forumā izslavētais RECRO.

Un noskaidrots sekojošais: kārba man esot 01JCVT, nobraukums orģināli no 150000-200000 max. Audi pats esot pēc 2,5 gadu ražošanas atzainis, ka tas ir hlams un izņēmis no aprites. Kas var papildināt?

Tāpat dampi ar šito kārbu nevar čipot, tad arī kārba jāčipo citādi varot pienākt kapi. :pee:

Remontēt nav jēgas tā pat kapi būs. Remonta cenas no 700 - 1400 EUR. Pagaidām prātīgākais variants ielikt manuāli, tas par 850 EUR

Variācijas, iteikumi, lamas, aiziet apberiet mani......  :yahoo:

Viens

Man sanaca lidz programmesanai aptuvenas izmaksas ap 150 eur . mana gadijuma bija 2.8 amx ar cvt karbu .

#406 kermicc

kermicc
  • 1 raksti

Pievienots 14 November 2019 - 13:38

Labdien! Lugums profiem nokomentēt - Audi A6 2.7 d avants (2007) automāts braucot atpakaļgaitā lielākā ātrumā bremzējot tāds kā sitiens un visa mašīna noraustās. Braucot lēnām un mazu attālumu nekas līdzīgs nenotiek - viss gludi...

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)