Pālekt uz saturu

Foto

2.5 tdi v6

• Please log in to reply
2372 atbildes uz šo tēmu

#2341 Janchuks A6

Janchuks A6
  • Lietotājs
  • 80 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Riga-Bauska

Pievienots 11 October 2018 - 08:05

Gadījumā ne MAP sensorā?

man liekas ka gmm,jo kad vinu norauj un pieliek kompi ir divas kludas uzreiz!viena par gaisa masu un otra par gaisa masas temperaturu!bet map sensors atbild par spiedienu kuleri!

#2342 Sir Raitis

Sir Raitis
  • Administrators
  • 3390 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 11 October 2018 - 09:19

Nē,
Mapā ir temp sens

Sent from my iPhone using Tapatalk

A3 1.9 TDR ECU pwrd by Jonix
Audi 319d
uzlīmes beigušās

WWW.TDR.LV

#2343 Quattro b5

Quattro b5
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 6 raksti
  • Dzīvesvieta:Aizkraukle

Pievienots 11 October 2018 - 09:49

man liekas ka gmm,jo kad vinu norauj un pieliek kompi ir divas kludas uzreiz!viena par gaisa masu un otra par gaisa masas temperaturu!bet map sensors atbild par spiedienu kuleri!

Jā bet kapēc auto ceļ nedaudz labāk kad atvieno GMM?
vai konkrētāk- prakstiski nav izmaiņu, ir vins pievienots vai naw,
Dzineejam liekas ka vispaar bij jaabuut mirušam, ja GMM nedarbojas?
Jo ja tas GMM ir izprogrammeets, nesaprotu kapeec uzrādija kļuudu, ka stekeri nonjem....?

#2344 Sir Raitis

Sir Raitis
  • Administrators
  • 3390 raksti

Pievienots 11 October 2018 - 10:42

izprogrammēts gmm, būs kad gaisa daudzumu lasīs no spiediena un temp, ja neviens nav izsledzis to, ka kļūdu nemet pie atvienota, tad viņa tur būs

Audi 319d
uzlīmes beigušās

WWW.TDR.LV

#2345 Janchuks A6

Janchuks A6
  • Lietotājs
  • 80 raksti

Pievienots 11 October 2018 - 11:05

Jā bet kapēc auto ceļ nedaudz labāk kad atvieno GMM?
vai konkrētāk- prakstiski nav izmaiņu, ir vins pievienots vai naw,
Dzineejam liekas ka vispaar bij jaabuut mirušam, ja GMM nedarbojas?
Jo ja tas GMM ir izprogrammeets, nesaprotu kapeec uzrādija kļuudu, ka stekeri nonjem....?

nemaku teikt,jatic administratoram!es tik izteicu savus noverojumus!jo man pec tam ari nocipoja!un es veicu eksperimentu.tad ar norautu ggm ir kluda,tikai par temperaturu!tad acim redzot kaut kada kedite tur ir!

#2346 Quattro b5

Quattro b5
  • 6 raksti

Pievienots 11 October 2018 - 11:26

Paldies par info,
Isteniba man jāsāk ar to ka janomaina pasūtītās detaļas- visas 4 sadalenes, rokeri, kompensatori, cepurītes....
Un tad visticamaakais buus pareizaak pievērsties, lai viss darbotos čotka

#2347 Janchuks A6

Janchuks A6
  • Lietotājs
  • 80 raksti

Pievienots 11 October 2018 - 20:43

Paldies par info,
Isteniba man jāsāk ar to ka janomaina pasūtītās detaļas- visas 4 sadalenes, rokeri, kompensatori, cepurītes....
Un tad visticamaakais buus pareizaak pievērsties, lai viss darbotos čotka

es savam ari parlasiju galvas! :rofl: labu veiksmi

#2348 Sems

Sems
  • Lietotājs
  • 762 raksti

Pievienots 17 October 2018 - 17:29

Kads var pateikt, vai dot virzienu degvielas vadu secībai uz sprauslam no sūkņa?

Biju noņemis vākus, ilgu laiku vadi stāvēja noskrūvēti, bet kad liku virsu vairs nebija viss tik viennozīmīgi gals pret galu. Ir aizdoma ka esmu tomēr ko sajaucis.

Auto vairs nelec ne sitams. It kā atgaisoju ar manuālu bākas sūkņa slēgšanu, atpakaļgaitas caurules aizspiestas. Tiesa tecējā slikti... Ir gan avārija ka elektriskā sprausla, īsais nekontakts, bet cik saprotu tam pielaišanu nevajadzētu ietekmēt? 

#2349 Jan1s

Jan1s
  • Lietotājs
  • 789 raksti
  • Dzīvesvieta:Pie Siguldas
  • Intereses:Auto Elektrība

Pievienots 17 October 2018 - 19:03

Principā tur nemaz nevar savādāk viņas salikt.

260130750.png

Audi A6 C5 Avant 2.5 TDI Powered by Jonix

Audi A4 B6 Avant 2.5 TDI Quattro S-line Powered by Jonix & Me

VW Scirocco GT MK2 - Projekts

Un visādas lauku grabažas

Auto elektrība PM

#2350 Sems

Sems
  • Lietotājs
  • 762 raksti

Pievienots 17 October 2018 - 23:15

mlin neiedomājos ka etkā ir tāds rasējums.

Bija pāris caurules, kas pie sukņa bija starp izvadiem, toļi viens toļi otrs, bet gal gala esmu salicis pareizi.

Tad nesarotu kāpēc nelec:

*siksnas saliktas pēc metkām, gan sadalenēm, gan kloķenei, gan sūknim.

*kvēlsveces jaunas

*baka iztirīta, sukņi pārbaudīti, visi līmeņa devēji rāda, degviela pēc devējiem un reāli vairāk ka 1/2 bākas

*degvielas filtrs jauns.

*vienīgā kļūda motora ir Needle lift sensor, īsais uz korpusu nav, pretēstība 0 nevis 80omi. Bet saprotu ka tas ietekmē tikai jaudu/ekonomiju, ne pielaišanu.

*citas kļūdas nesaisnošas, par durvju blokiem, spuldzēm (buferis, lampas nav ieliktas)

*paskruvējot sprauslu vadus degvielā nāk.

*gaisoju ka manuāli, pie filtra atpakaļgaitas ciet, 28 drošinātāja strāva no plusa, labās puses galvas atpakaļgaita pudelē. Tik tas ka tecēja knapi.?

Šo rakstu rediģēja Sems: 17 October 2018 - 23:17

#2351 Sems

Sems
  • Lietotājs
  • 762 raksti

Pievienots 18 October 2018 - 18:32

problēmu atrisināju pats...gaisot, gaisot gaisot sistēmu un tad tikai nīgri sāka uzsists līdz pieleca.

Paliek jautājums par elektrisko spraulu, pēc siksnu maiņas es pieļauju ka iesmidzināšanas momentu nav ko aiztikt kamēr nav strādājoša sprausla uzlikta?

#2352 girtinss

girtinss
  • 1 raksti

Pievienots 25 October 2018 - 16:11

Sveiki vai sūknis ar kodu 106e sader ar kādu citu sūkni bez kodēšanas?

#2353 White

White
  • 3 raksti

Pievienots 25 October 2018 - 21:00

Sveiciens foruma biedriem.

Zemāk veltīts visiem tiem, kas ir salasījušies un dzirdēja visādus šausmu stāstus par šiem motoriem (runa iet par sadales vārpstām).

Mana personīgā pieredze (AKE, Q, 130kW, čipots, EGR off).

Iepriekšējais īpašnieks eļļas mainīta ik pēc 10k (5w30 Kastrol, Mobil, pielaidi nezināja teikt).

Es leju 0w30 Motul ar pielaidi 504/507, mainu 10 -12k (ja garāki gabali pa trasi/ bāni, tad tuvāk uz 12k)

Uz pulksteņa pie 200k norāvu vākus, paskatījos, kas ar sadalenēm - bildes zemāk. Sadalenes ir tīri ok.

Preventīvi nomainīju hidrokompensatorus, rokerus (INA zīmols) + blīves un palīgmateriālu. Izmakas 465 EUR un var atkal maukt tālāk.

(servisa veči teica, ka vecie arī vēl bija tīri braucami). 

Mans rezumējums (atkārtošos, ko jau tāpat te minēja n-tās reizes): Laba eļļa/ filtri, regulārs maiņas intervāls + Ja tirda nemiers, kā mani, tad preventīvi nomaini

hidrokompensātorus, rokerus (noraksti kā apkopes izdevumus) un min tālāk.

#2354 jankelss1

jankelss1
  • 7 raksti
  • Dzīvesvieta:Ventspils
  • Intereses:NL,LV,USA

Pievienots 25 October 2018 - 23:37

Audi A6 2002 2.5 TDI!

Pabraucot tikai nedaudz ar v6 dzinejiem, un jau esmu vīlies. Problēma ko negribēju dzirdēt tieši par v6 motoriem. Lieta sekojoša pabraucu ar savu audi a6 c5 avantu, un pec kārtīgas spiešanas pa pedāli, sekoja problēma ar ko beidzās ka tosolu izspieda laukā pa manu mašinas radiatoru apakšu. Skaidrs bija uzreiz tā nav parasta problēma, tapēc audi sirds strauji sapukstēja. Aizvedu pie viena čaļa uz garāžu viņš apskatijās pateica savas domas, un saka ka tā ir galvas blīve. Gribu uzināt jūsu domas tieši par nomaiņu un kāds lidzeklis būtu efektivāks vai tomēr izdevigāks lai šo te vērstu pa labu. un ko kā labāk tomēr darīt šados simptonos.

p.s 2.5 tomēr ne visai labi dzinēji?

AUDI-CLUB

#2355 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 2905 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 26 October 2018 - 07:31

Sveiki vai sūknis ar kodu 106e sader ar kādu citu sūkni bez kodēšanas?

Nesader un 99% jākodē arī cits 106E

Audi A6 2002 2.5 TDI!

Pabraucot tikai nedaudz ar v6 dzinejiem, un jau esmu vīlies.

kāds lidzeklis būtu efektivāks vai tomēr izdevigāks lai šo te vērstu pa labu. un ko kā labāk tomēr darīt šados simptonos.

p.s 2.5 tomēr ne visai labi dzinēji?

Emmm visefektīvākais būtu galvas blīves maiņas līdzeklis.

Optimisms = nepietiekams informācijas daudzums :mrgreen:
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5)

#2356 AUDI 001

AUDI 001
  • Lietotājs
  • 64 raksti
  • Dzīvesvieta:Bauska

Pievienots 19 November 2018 - 12:33

Sveiki visiem, vēršos pēc padoma, varbūt kādam ir bijis, kas līdzīgs.. stāsts ir par slaveno 2.5 tdi v6 motoru 132kw. Braucot ar autiņu ir jūtams diezgan liela raustīšanās, raustās kad brauc tieši vienmērīgi ja kaut mazliet paatrinās tad nav nekādas raustīšanās. Kas ir darīts;mainītas sprauslas, elektriskā sprausla atrestaurēta, mērīta kompresīja, viss ok.mainīta viena sadales vārpsta, visi 24.kompensātoro, protams degvielas filtrs,gaisa filtrs, un pat augspiediena sūknis nomainīts. Sūknis tika mainīts jo ar vecais neregulēja aizdedzi nevarēja dabūt nekādi vajadzīgo, tagad aizdedze ir ideāla. Tika vel izkodēts ERG vārsts arī. Pieslēdzot uz vag.klūdu tik uzrāda par motora padušku saucamo, motoram nekādu kļudu nav. Jā un autiņš ir ar automātisko kārbu. Kārbai tika mainīts vadības bloks arī. Ir kādas idejas?

#2357 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9435 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 19 November 2018 - 12:43

Tā raustīšanās ir tā ka tahometrā lēkā apgriezieni un noraustoties tā kā uz augšu palecas?

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

Audi 80 B3 under construction..

#2358 AUDI 001

AUDI 001
  • Lietotājs
  • 64 raksti

Pievienots 19 November 2018 - 13:14

Nē tahometrā nestaigā apgriezieni, bet pats autiņš raustās, sajūta ka kāds stobrs nestrādātu..bet kā tik piespied pedāli tā nav nekā, bet tikai kad brauc vienmērīgi. Un izteikta raustīšanās ir braucot tieši sākot virs 70.km.h

Varbūt ar turbīnu kautkas nav kā nākas, vai gaisa masas mērītajs? Jā un tā raustīšanās tieši sākās izteikti pēc sūkņa nomaiņas, bet kā jau minēju aizdedze šim regulējas ideāli cik pārbaudīja uz vag, salīdzinot ar veco kuram vispār nebīja un škiet plundžers ķīlēja nost. 

#2359 duktors

duktors
  • 13 raksti
  • Dzīvesvieta:Cēsu raj.
  • Intereses:audi a6 2.5tdi C5,cope, METAL GEAR V

Pievienots 23 November 2018 - 16:53

Tā raustīšanās ir tā ka tahometrā lēkā apgriezieni un noraustoties tā kā uz augšu palecas?

Nu man tādas pazīmes ir... bet tas ir braucot ar 5. robu (tomāts) ,ja nolaiž līdz 1600rpm, es tad pārslēdzu uz 4., iedod bik grīdā......   kas tur ir par štelli?

#2360 kasparucis

kasparucis
  • Lietotājs
  • 3113 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Kosmossss

Pievienots 24 November 2018 - 09:28

Nē tahometrā nestaigā apgriezieni, bet pats autiņš raustās, sajūta ka kāds stobrs nestrādātu..bet kā tik piespied pedāli tā nav nekā, bet tikai kad brauc vienmērīgi. Un izteikta raustīšanās ir braucot tieši sākot virs 70.km.h

Varbūt ar turbīnu kautkas nav kā nākas, vai gaisa masas mērītajs? Jā un tā raustīšanās tieši sākās izteikti pēc sūkņa nomaiņas, bet kā jau minēju aizdedze šim regulējas ideāli cik pārbaudīja uz vag, salīdzinot ar veco kuram vispār nebīja un škiet plundžers ķīlēja nost.

Būs vien jāiemācās lietot to "vag" pareizi. Uz vietas gan jau, ka aizdedze staigā, gaitā jāpārbauda, kad raustās.... būsi pārsteigts.

Šo rakstu rediģēja kasparucis: 24 November 2018 - 09:29

#2361 AUDI 001

AUDI 001
  • Lietotājs
  • 64 raksti

Pievienots 25 November 2018 - 13:06

Pats protams es to vag neslēdzu, bet cilvēks kas no tā saprot un ar to tik nodarbojās, bet taisnība ir braucot aizdedzi nepārbaudīja kas un kā tik piekodējot jauno sūkni un tad rādija visu oki kā vajag. Parīt ir paredzēta kārbas eļļas maiņa (kaut šaubos ka tur būs tā vaina) bet tāpat jāmaina ir jau un tad domāju pie viena jāpārbauda būs aizdedze pie braucošas. Ja problēma būs ar aizdedzi, tas ir kautkā regulējams? vai būs tā ka kārtējam sūknim kirdik?

#2362 RIkko

RIkko
  • Lietotājs
  • 123 raksti
  • Intereses:A4 B6 3.0

Pievienots 25 November 2018 - 17:59

Vai šeit ir kāds,kas var rīt parbaudīt sprauslas uz a6c5 2.5?!Samaksāšu.

#2363 Quattro b5

Quattro b5
  • 6 raksti

Pievienots 28 November 2018 - 10:48

Sveiki,vai ir iespējams tā, ja vienam cilindram nestrādā viens ieplūdes, un viens izplūdes vārsts.....vai tas var būt iemesls ka no kaut kurienes spiež eļļu?
Sveiki,vai ir iespējams tā, ja vienam cilindram nestrādā viens ieplūdes, un viens izplūdes vārsts.....vai tas var būt iemesls ka no kaut kurienes spiež eļļu?

#2364 Robiz23

Robiz23
  • 14 raksti

Pievienots 01 December 2018 - 16:27

Sveiki, parādijusies problēma ar autiņu- a6 allroads 02 gada 2,5tdi AKE motoru, problēma tāda kad nevar pielaist... kā jau parasti no rīta pielaidu auto lai to uzsilditu, bet šis noslāpa, apmēram pēc 5sec, mēģināju vēl startēt, bet aķis ātri nosēdās, to nomainīju.(bākā bija pamaz degvielas apmēram 10ltr). Ielēju klāt 30ltr.

Tāpat bez panākumiem pielaist.

Caurspidīgajā degvielas trubā uz augstspiedina sukni degvielas nav, aizdomas kad sistēmā iekļuvis gais. 

Varbūt kāds saskāries ar līdzīgu situāciju :)

audi a4 1.9afn Rip I audi a4 avant 1.9ajm sold I audi a6 allroad 2.5tdi

#2365 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9435 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 02 December 2018 - 21:07

Ja ar kompi redz kļūdas ar sūkņa augšu saistītas, tad ar neleks bez "nelieliem" remontiem

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

Audi 80 B3 under construction..

#2366 Pipariņš

Pipariņš
  • 7 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:Savulaik biju ļoti aspprātīgs profila nosaukuma izvēlē. :)

Pievienots 04 December 2018 - 21:30

Labdien, iesakiet meistaru (konkrēti cilvēku) pie kā vislabāk vest 2,5 tdi. Šoreiz vajadzēs to, ko sauc par guru, jo nav laika visu no viena gala pašam baudīt. Vajag veikt defektāciju, aizdomas uz mehānisku problēmu, iespējams vairākām. 

#2367 Sir Raitis

Sir Raitis
  • Administrators
  • 3390 raksti

Pievienots 05 December 2018 - 08:58

Remap.lv

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi 319d
uzlīmes beigušās

WWW.TDR.LV

#2368 Ridiks

Ridiks
  • Lietotājs
  • 981 raksti
  • Dzīvesvieta:Ādaži
  • Intereses:Audi.

Pievienots 05 December 2018 - 12:49

Sveiki, parādijusies problēma ar autiņu- a6 allroads 02 gada 2,5tdi AKE motoru, problēma tāda kad nevar pielaist... kā jau parasti no rīta pielaidu auto lai to uzsilditu, bet šis noslāpa, apmēram pēc 5sec, mēģināju vēl startēt, bet aķis ātri nosēdās, to nomainīju.(bākā bija pamaz degvielas apmēram 10ltr). Ielēju klāt 30ltr.
Tāpat bez panākumiem pielaist.
Caurspidīgajā degvielas trubā uz augstspiedina sukni degvielas nav, aizdomas kad sistēmā iekļuvis gais.
Varbūt kāds saskāries ar līdzīgu situāciju :)

Pārbaudi vai nav beidzies sūknim elektriskā daļa, atskrūvē vienu sprauslu vaļā, pastarte, ja būs normāls spiediens tad cita vaina. Ja nē tad augša sūknim beigusies.

A6 C5 2.5 tdi 

#2369 Ernests

Ernests
  • Lietotājs
  • 63 raksti

Pievienots 05 December 2018 - 13:03

Pārbaudi vai nav beidzies sūknim elektriskā daļa, atskrūvē vienu sprauslu vaļā, pastarte, ja būs normāls spiediens tad cita vaina. Ja nē tad augša sūknim beigusies.

Ja sūknim augša būs beigta, tad Vag-Com to parādīs: Vajadzētu izmest kļūdu Injection pump controle module (No communication)

A4 B5 1.9Tdi AFN 97'

A4 B5 1.8T AEB 99'

A4 B5 1.9Tdi AFN Quattro 97'

A3 8L 1.9Tdi AXR 2003'

A4 B6 2.5Tdi AKE Quattro 2002'

#2370 Ridiks

Ridiks
  • Lietotājs
  • 981 raksti
  • Dzīvesvieta:Ādaži
  • Intereses:Audi.

Pievienots 05 December 2018 - 16:38

[quote name="Ernests" post="1268059911" timestamp="1544007595"]

Ja sūknim augša būs beigta, tad Vag-Com to parādīs: Vajadzētu izmest kļūdu Injection pump controle

Es vnk sāku tādu variantu ja nu gadījumā nav pieejams wagcom

Šo rakstu rediģēja Ridiks: 05 December 2018 - 16:38

A6 C5 2.5 tdi 

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)