Pālekt uz saturu

Foto

2.5 tdi v6

• Please log in to reply
2350 atbildes uz šo tēmu

#61 andzha65

andzha65
  • Lietotājs
  • 99 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 19:57

Ellas labuma uztvere katra servisa ir loti individuala..Man tuvakaja apkartne jau premium klase skaitas Agip un ellas iedala tikai divos veidos-sintetika un pussintetika.:crazy:Ieraugot pie manis kanninu ar Castrol EDGE 10W60 cilveki nesaprot kadel jalej tada nauda motora.

Tad ir jāiet pie zīlnieces lai izīlē kurš tad serviss tas labākais,nu nevar piestāvēt klāt katrai kustībai katrai operācijai,tādēļ jav mēs esam tur kur esam...

Tīri intereses pēc,cik tad tāds darbs maksā,nomainīt sadalenes,rokerus,kompensatorus,veinu vārdu sakot,visu kas ir nepieciešams,cik darbs maksā?

#62 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Grobiņa

Pievienots 08 December 2011 - 19:57

Tad ir jāiet pie zīlnieces lai izīlē kurš tad serviss tas labākais,nu nevar piestāvēt klāt katrai kustībai katrai operācijai,tādēļ jav mēs esam tur kur esam...

Ta ir pasu cilveku attieksme un neizglitotiba.Man personigi ari ir apnicis meginat macit ko un kur jalej,tagad ja klientam ir velme sava auto liet kaut ko,tad KAUT KO ari ieleju,jo saproties visu laiku tacu vins ar to ir braucis un nekas tacu neesot noticis..:crazy:

#63 andzha65

andzha65
  • Lietotājs
  • 99 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 20:01

Ta ir pasu cilveku attieksme un neizglitotiba.Man personigi ari ir apnicis meginat macit ko un kur jalej,tagad ja klientam ir velme sava auto liet kaut ko,tad KAUT KO ari ieleju,jo saproties visu laiku tacu vins ar to ir braucis un nekas tacu neesot noticis..http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Tā ir ne vis cilveku attieksme un neizglitotiba,bet servisu skopums,respektīvi,pasaku ka ieleju dārgo labo eļļu,bet patiesībā sūdu,tā lūk.Un mums lauķiem ar to ir jāsamierinās,jo variantu tad nafff!!!!!

#64 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 20:04

Tā ir ne vis cilveku attieksme un neizglitotiba,bet servisu skopums,respektīvi,pasaku ka ieleju dārgo labo eļļu,bet patiesībā sūdu,tā lūk.Un mums lauķiem ar to ir jāsamierinās,jo variantu tad nafff!!!!!

Ne,neiet runa par pilnigu krapsanu,tas atkal ir cits stasts.

Un runa neiet tikai par laukiem.Tad kad vel dilerservisa stradaju mums jaunajiem Seatiem no Autohalles atsutija apkopju grafikus un izmaksas,tiem pasiem 1,9PD motoriem paradijas,ka jalej Mobil Super 3000 VW 502 00/505 00.Pec rupnicas standarta vajadzeja but Mobil Special V 5w40 ar 505.01,tatad ne tikai lauki taisa kludas.

Šo rakstu rediģēja fimbars: 08 December 2011 - 20:13

#65 andzha65

andzha65
  • Lietotājs
  • 99 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 20:23

Ne,neiet runa par pilnigu krapsanu,tas atkal ir cits stasts.

Un runa neiet tikai par laukiem.Tad kad vel dilerservisa stradaju mums jaunajiem Seatiem no Autohalles atsutija apkopju grafikus un izmaksas,tiem pasiem 1,9PD motoriem paradijas,ka jalej Mobil Super 3000 VW 502 00/505 00.Pec rupnicas standarta vajadzeja but Mobil Special V 5w40 ar 505.01,tatad ne tikai lauki taisa kludas.

Neiet runa par kļūdām,bet par krāpšanu.Rīgas cenas taču nepaprasīsi laukos,tad tas nabaga klients jāpiečakarē uz kaut kā cita,tā pie mums daudz kur notiek.

Neiet runa par kļūdām,bet par krāpšanu.Rīgas cenas taču nepaprasīsi laukos,tad tas nabaga klients jāpiečakarē uz kaut kā cita,tā pie mums daudz kur notiek.

Labi viss,sacepos par daudz.

#66 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 20:23

Laukos maize un elektriba letak maksa?

Faktiski gaisu jauc daudzie mazie servisini(tadi ka manejais) ar savu domasanas veidu.Mana pilseta ar 2000 iedzivotajiem sobrid ir apm 20 iestades kuras skaitas servisi,Lielakoties tiek uzskatits,ka konkuret var tikai ar cenu un klientam pat netiek piedavats kvalitativaks un attiecigi ari dargaks pakalpojums.Man par laimi parsvara visiem pietrukst pieredzes un zinasanu par specifiskakam lietam ka buksu maina un riepu montaza.:D

Situacija veidojas interesanta.

Šo rakstu rediģēja fimbars: 08 December 2011 - 20:37

#67 andzha65

andzha65
  • Lietotājs
  • 99 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 20:28

Laukos maize un elektriba letak maksa?

Protams ka maksā to pašu,ja gribi Rīgas cenas,tad lūdzu man servisu kā Rīgā .Nekad nēsmu ateicies maksāt par kvalitāti un kvalitatīvu preci.

#68 odinsh

odinsh
  • Lietotājs
  • 485 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 08 December 2011 - 20:29

Baigi pasen meklējot info par V6 atradu šo topiku, to vajadzētu palasīt katram V6tdi īpašniekam, katrs atradīs ko noderīgu! :)

Šo rakstu rediģēja odinsh: 08 December 2011 - 20:30

#69 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 20:39

Protams ka maksā to pašu,ja gribi Rīgas cenas,tad lūdzu man servisu kā Rīgā .Nekad nēsmu ateicies maksāt par kvalitāti un kvalitatīvu preci.

Principa atbildi jau iepriekseja posta ierakstiju.:)

Par dazu Rigas servisu kvalitati man gan ir savs viedoklis.:crazy:

#70 andzha65

andzha65
  • Lietotājs
  • 99 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 20:47

Principa atbildi jau iepriekseja posta ierakstiju.http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Par dazu Rigas servisu kvalitati man gan ir savs viedoklis.http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Piekrītu,ne jav visi servisi ir līmenī,bet Rīgā ir izvēle.

#71 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 20:53

Piekritu.

Esam dzili uz :offt: so pusi aizbraukusi.:D

#72 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6285 raksti
  • Dzīvesvieta:RG20
  • Intereses:AUDI
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 08 December 2011 - 20:56

Es saku to ko man servisā pateica,laba,nu ja reiz servī saka ka laba tad es tā arī domāju ka ielej tāda kā paredzēta

Tieši šis ir iemesls, kādēļ ir tik daudz V6 dīzeļu problēmu, pie tam, tas viss neapstājas pie V6. Arī PD sadalenes, sūkņsprauslas, jaunākām paaudzēm DPF filtri un daudz, daudz citu problēmu rodas pirmām kārtām no nepareizas eļļas lietošanas.
Es droši, liekot roku uz sirds, varu apgalvot, ka lielākā daļa servisos, arī ilggadīgi, strādājošo neatšķir un pat nezina, ka eksistē tāda lieta kā eļļas specifikācijas un ko tas reāli nozīmē dzinējam.
Klienti, vai nu uzskata, ka serviss zinās labāk vai arī vienkārši netic nedaudz zinošākam cilvēkam. Pēc manas pieredzes tikai ~10% cilvēku ir nojausma par labu filtru un eļļu nozīmi.

usbr2.png

Audi, VW, Toyota, Lexus, BMW, Volvo, MB, Opel, Seat, Skoda, Saab, Renault, Peugeot, Citroen etc.
INDIVIDUĀLS CHIPTUNING | REGULĒŠANA AUTOSERVISS | IMMO OFF | DIAGNOSTIKA

Saziņai:

29861891 (9:00-19:00)

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#73 andzha65

andzha65
  • Lietotājs
  • 99 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 20:56

Atvainojos visiem par topika piedrazošanu,biju baigi uzvilcies.

#74 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 21:03

Tieši šis ir iemesls, kādēļ ir tik daudz V6 dīzeļu problēmu, pie tam, tas viss neapstājas pie V6. Arī PD sadalenes, sūkņsprauslas, jaunākām paaudzēm DPF filtri un daudz, daudz citu problēmu rodas pirmām kārtām no nepareizas eļļas lietošanas.
Es droši, liekot roku uz sirds, varu apgalvot, ka lielākā daļa servisos, arī ilggadīgi, strādājošo neatšķir un pat nezina, ka eksistē tāda lieta kā eļļas specifikācijas un ko tas reāli nozīmē dzinējam.
Klienti, vai nu uzskata, ka serviss zinās labāk vai arī vienkārši netic nedaudz zinošākam cilvēkam. Pēc manas pieredzes tikai ~10% cilvēku ir nojausma par labu filtru un eļļu nozīmi.

Tiesi ta!

To jau es ari meginaju pateikt,tikai man looti gari sanaca.:)

Atvainojos visiem par topika piedrazošanu,biju baigi uzvilcies.

Mana doma nebija strideties,vienkarsi profesionala interese par ellam un servisiem.

#75 aigars

aigars
  • Lietotājs
  • 471 raksti
  • Dzīvesvieta:ogre
  • Intereses:tehnika,ceļošana

Pievienots 08 December 2011 - 21:14

Tīri intereses pēc,cik tad tāds darbs maksā,nomainīt sadalenes,rokerus,kompensatorus,veinu vārdu sakot,visu kas ir nepieciešams,cik darbs maksā?

Pats negribi pamēģināt nomainīt ? Kad izburas visam cauri, vairs neliekas tik traki . Galvenais noteikums lai ir silta un gaiša garāža ...
Pats kad mainīju, nomainīju tikai rokerus , vārstu cepures un kompensatorus , sadalenes atstāju . Jo galvenais rokeru nokrišanas iemesls ir nevis sadaleņu izdilums, bet kompensatoru izbeigšanās, iekšā salūzt vārstiņam atspere .

Tas ko jūs te sarunājāt par ticību, paļaušanos uz vienas vai otras firmas un ciparu eļļām, reklāmu un kvalitāti, līdzības saskatu šeit http://www.boot.lv/f...ost__p__1479697

Šo rakstu rediģēja aigars: 08 December 2011 - 21:19

man patīk audi

#76 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 21:16

Pats negribi pamēģināt nomainīt ? Kad izburas visam cauri, vairs neliekas tik traki . Galvenais noteikums lai ir silta un gaiša garāža ...
Pats kad mainīju, nomainīju tikai rokerus , vārstu cepures un kompensatorus , sadalenes atstāju . Jo galvenais rokeru nokrišanas iemesls ir nevis sadaleņu izdilums, bet kompensatoru izbeigšanās, iekšā salūzt vārstiņam atspere .

Apsveicu.Tad jau driz varesi atkartot.:crazy:

Ja sadalenem nodilis arejais slanis,tad turpmaka dilsana jau notiek stipri atrak.

#77 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6285 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 08 December 2011 - 21:16

...galvenais rokeru nokrišanas iemesls ir nevis sadaleņu izdilums, bet kompensatoru izbeigšanās, iekšā salūzt vārstiņam atspere .

Vēlams arī eļļas sūkni samainīt uz jaunu laba ražotāja vai tiešām ļoti labu lietotu.

usbr2.png

Audi, VW, Toyota, Lexus, BMW, Volvo, MB, Opel, Seat, Skoda, Saab, Renault, Peugeot, Citroen etc.

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#78 andzha65

andzha65
  • Lietotājs
  • 99 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 21:17

Tur jav tā lieta,ka nav jav garāžas :blink:

#79 arts

arts
  • Moderators
  • 3924 raksti
  • Dzīvesvieta:7

Pievienots 08 December 2011 - 21:17

Ta ir pasu cilveku attieksme un neizglitotiba.Man personigi ari ir apnicis meginat macit ko un kur jalej,tagad ja klientam ir velme sava auto liet kaut ko,tad KAUT KO ari ieleju,jo saproties visu laiku tacu vins ar to ir braucis un nekas tacu neesot noticis..http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Slinkums visu lasīt, bet ļoti daudziem vīriņiem ap vecumu ~50 gadi ir problēma ka viņi nespēj attiet no 80/90jiem- kad visu varēja dabūt caur čomiem, pofig ka katrs no viņiem uzlika varku un beigās sanāca dārgāk nekā rumbulā pa taisno no kreisajiem tirgoņiem, un roku rokā ar šito gāj tas ka tie paši "čomi" zin kas ir labāks, un kas nav

Tieši tā pat ir ar manu senci kas klausās ka viņam kaut kāds "čoms" stāsta ka EUROL eļļa ir laba :crazy:

Bez turbo nav nākotnes :D

Braucu ar "Sātana izdzimumu"©Wth, Corratec un diviem plusiem

#80 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 21:20

Baigi pasen meklējot info par V6 atradu šo topiku, to vajadzētu palasīt katram V6tdi īpašniekam, katrs atradīs ko noderīgu! http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Un ieteikto topiku ari es ieteiktu palasit.

#81 arts

arts
  • Moderators
  • 3924 raksti
  • Dzīvesvieta:7

Pievienots 08 December 2011 - 21:21

iekšā salūzt vārstiņam atspere

TAd kadēļ 2.0D opelim nav tāda problēma kam ir tieši tāds pats kompensātors?

Bez turbo nav nākotnes :D

Braucu ar "Sātana izdzimumu"©Wth, Corratec un diviem plusiem

#82 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 21:23

TAd kadēļ 2.0D opelim nav tāda problēma kam ir tieši tāds pats kompensātors?

Tadel,ka Opelim tur medz but ari ella.:D

#83 aigars

aigars
  • Lietotājs
  • 471 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 21:25

Apsveicu.Tad jau driz varesi atkartot.http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Ja sadalenem nodilis arejais slanis,tad turpmaka dilsana jau notiek stipri atrak.

Varēšu Tevi apbēdināt, autiņš vēl ripo, un laiku pa laikam palūkojoties sadaleņu stāvoklis nemainās .

Ar diezgan lielu garantiju varu apgalvot ka sadalenes izturēs vēl otru kompensatoru mūžu .

Šo rakstu rediģēja aigars: 08 December 2011 - 21:26

man patīk audi

#84 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 21:33

Prieks dzirdet.:)

Man gan personigi patik ar masinu braukt neviss kontrolet vinas motora stavokli,bet ta jau ir gaumes lieta.

#85 aigars

aigars
  • Lietotājs
  • 471 raksti

Pievienots 08 December 2011 - 21:38

Nu nav jau tā ka katru dienu vai mēnesi skatos , bet ... pašam ar no sākuma likās ka tā nu gluži nevar, bet skopums darīja savu . vienkārši uz to brīdi vairāk naudas nebija ( nezin kapēc man emocijikoniņas nestrādā , nevaru ielikt ...)
man patīk audi

#86 andzha65

andzha65
  • Lietotājs
  • 99 raksti

Pievienots 09 December 2011 - 18:20

Vai pēc sadaleņu nomaiņas motoru drīkst skalot ar jaunu minerāleļu,un pēc tam liet sintētiku?

#87 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6285 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 09 December 2011 - 20:27

Bez eļļas sūkņa un kompensatoru nomaiņas vari arī veco eļļu liet iekšā - visdrīzāk sadalenes tā pat sadils.

usbr2.png

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#88 andzha65

andzha65
  • Lietotājs
  • 99 raksti

Pievienots 09 December 2011 - 20:37

Tiks arī tas darīts,vienkārši nepareiz noformulēju jautājumu.

#89 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6285 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 09 December 2011 - 20:42

Īslaicīgi skalot jau drīkst, tomēr neredzu tam lielu pamatojumu, drīzāk karteri iztīrīt un liet iekšā labu, atbilstošas vai labākas specenes eļļu.

usbr2.png

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#90 fimbars

fimbars
  • Lietotājs
  • 1550 raksti

Pievienots 09 December 2011 - 20:45

Aizrokoties tik talu paliek diezgan maz vietas un kanalu kurus nevaretu izmazgat tapat.

Šo rakstu rediģēja fimbars: 09 December 2011 - 20:46

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)