Pālekt uz saturu

Foto

A6 C4 AEL

• Please log in to reply
128 atbildes uz šo tēmu

#121 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 2761 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 12 November 2017 - 23:10

Man ir nelāgas aizdomas, ka Tu kaut ko dzīvē dari nepareizi. Nu tiešām dzirdu pirmo reizi, ka ceškina IMMO gļukains. Tas, ka atslēga viena un viņu papiš, tas ir bijis vienīgais iemesls darbībām ar viņu, bet tas cits storijs. Un tas, ka tā immo lampa deg ceškai kaut kādos momentos, dažreiz ir spuldzīšu patronu sajaukšanas sekas, jo tur ir tā bik anālistiski virs tiem VDO. Tā kā statistikai pieņemu to gadījumu ar slāpšanu pirmajai ceškai, bet nu vērā neņemams gadījums. Tiešām. 

Optimisms = nepietiekams informācijas daudzums :mrgreen:
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5)

#122 abols

abols
  • Lietotājs
  • 37 raksti

Pievienots 13 November 2017 - 07:04

Auto forumi saka, ko citu (lv un krievu resursi) - pamēģini ierakstīt kaut ko krieviski par šo problēmu. Bet ok, es ar uzskatu, ka jācenšas to immo saglabāt.

#123 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4295 raksti

Pievienots 13 November 2017 - 07:32

Nu tiešām dzirdu pirmo reizi, ka ceškina IMMO gļukains.

Manai ex sarkanajai Ceškai arī IMO čakarējās. Kādu nedēļu dzīvoju loterijā - būs vai nebūs. Tiku toreiz gan cauri ar kontaktu tīrīšanu, bet nebiju tālu līdz amputēšanai.
A Ceška kā Ceška - no projektauto ne miņas. Dzinējs/kārba/vadība no rūpnīcas. Nekādi čipši, nekādi VNT, nekādi "helladark" u.t.t.
Tagad, cik zinu, IMO vēl ir virsū un cilvēks brauc laimīgs.

Šo rakstu rediģēja IvarsV: 13 November 2017 - 07:33

speedgang.lv

#124 MXR

MXR
  • Foruma atbalstītājs
  • 2761 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 13 November 2017 - 09:02

Nesaprotu par kādu kontaktu tīrīšanu jūs abi runājat. Baltās kastes? 

Optimisms = nepietiekams informācijas daudzums :mrgreen:
MXR BARTERI (B3,B4,B5,C4,C5)

#125 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4295 raksti

Pievienots 13 November 2017 - 09:21

Laikam jā, baltās kastītes.
speedgang.lv

#126 Boy29

Boy29
  • Lietotājs
  • 582 raksti
  • Dzīvesvieta:Ventspils
  • Intereses:Vorsprung durch Technik,
    Nedīzeļi,
    Quattro, S un RS...

Pievienots 13 November 2017 - 22:16

BLAD! ES ZINĀJU! 

Jau kuro reizi esmu teicis to, ka ceškai nevajag amputēt immo! Nu nevajag! Nu tā.... ka čista nevajag. Es neesmu nekad sapratis kādēļ to vispār jādara? (Runāju šobrīd TIKAI par C4, kam nekad OEM immo nav pisies. Viņš ir mūžīgs). Ok, projektos, kur AELis ir implantēts un paliek Aeļa kompis? Vai tiešām ir tik grūti divus vadus piemest un immo kasti? Kaut vai aiz tepiķa aizmet. Problēma tajā, ka amputējot immo iekš bin faila kaut kas smagi safisās checksummās. Šis ir vismaz 15tais gadījums, ko es zinu. Vai nu dozu rāda nulli vai nu momentu. Šodien jau labi, tas viss ir zināms, bet uz pirmā eksemplāra aizgāja pamatīgs laiks, kamēr sapratu kas pa [censored]. Aicinu visus to nedarīt, galīgi garām pasākums. Ja nu vienīgais pie cilvēka, kas ČISTA pareizi to māk izdarīt. Šis nav ne pirmais, ne pēdējais gadījums. Te Jelgavā arī ir dalbajobi, kas iestāsta kaut kādiem pāķiem, ka tas obligāti jāizdara, būs labāk utt. ORIĢINĀLAI nekonstruktorceškai. NAXYJAM? Un tad rauj vēnas, paši netiek galā. Pirms nedēļas tāds gadījums tieši bija, man iznesa smadzeni pamatīgi, beigās atjaunojām oriģinālo IMMO un viss kārtībā. Tapēc es tā uzvilkos arī par šito arī :mrgreen:

eeproms vai čips tiek aiztikts? ja eeproms, tad nav brīnums

Audi A6 C4 Quattro 2.8 30V

Volvo S80 2.9

Audi 100 4.2 2.8 30V Offroad edition

Cūka 4.2 400HP in progress

#127 quattroAu80b2

quattroAu80b2
  • Lietotājs
  • 1566 raksti
  • Intereses:Audi

Pievienots 13 November 2017 - 22:57

seriaalais eeprom,kas ir cips?

20VT typ85 quattro..........neviens auto nepiedzimst par lūzni,bet mēs protam to labot :D

#128 Boy29

Boy29
  • Lietotājs
  • 582 raksti
  • Dzīvesvieta:Ventspils
  • Intereses:Vorsprung durch Technik,
    Nedīzeļi,
    Quattro, S un RS...

Pievienots 13 November 2017 - 23:21

domāju ori AEL vadības bloku. Čips = M27C512 vai TMS27C512 DIL28

Audi A6 C4 Quattro 2.8 30V

Volvo S80 2.9

Audi 100 4.2 2.8 30V Offroad edition

Cūka 4.2 400HP in progress

#129 orchid343

orchid343
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 8 raksti

Pievienots 15 January 2018 - 16:23

Nekur baigi nevarēju atrast šo problēmu..

Audi A6  C4 2.5tdi AEL

Viss sākās ka vienu dienu noslāpa braucot un nevarēja vairs pielaist, pēc 5 min kkā pielaidu un viss gāja.. nākamajā dienā auksts forši pieleca, bet uzsilstot mazliet, braucot sāk raustīties kamēr noslāpst, izrādās ka gaiss nāk no filtra uz sūkni pa to trubiņu... domāju ka mīnusos sasalis filtrs, tiko nomainiju. bet nekas nemainijās, mazliet pabraucu un uzsilstot atkal parādās gaiss sistēmā un noslāpst.. varbt kāds saskāries ? kad pielaiž aukstu, nev neviens gaisa burbulis..

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)