Pālekt uz saturu

Foto

Ziemas riepas

riepu izvēle

• Please log in to reply
889 atbildes uz šo tēmu

#871 Klobsters

Klobsters
  • Lietotājs
  • 1010 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Zoļiks, UK

Pievienots 03 March 2018 - 14:08

Vadāmībai vasarā nav nozīmes, tas ir sievas auto un tur līdz saķeres limitiem ikdienā būs kā līdz Mēnesim.

Runa nav par braukšanu trasē, bet par bremzēšanu un izvairīšanos no šķēršļiem. Nu principā par jebko, kur varētu just starpību no braukšanas ar pilnīgi gludiem gumijas gabaliem. Ar ziemenēm braucot vasarā lietū saķere pazūd pat nedaudz straujāk piebremzējot pie luksafora. To reāli jūt arī nemēģinot "sportot".

Bet nu vari, protams, pats vasarā izmēģināt, kā būs. Neizskatās, ka šobrīd mainīsi savu viedokli. :hihi:

1986 Audi 80 GT 1.8 FWD apaudzis sūnām  :/ 
1994 Audi 80 Competition 2.0 16V Quattro  :ok: 
Programmēšana, 3D modelēšana un printēšana.

#872 Instigater

Instigater
  • Lietotājs
  • 607 raksti
  • Dzīvesvieta:Jūrmala

Pievienots 03 March 2018 - 14:36

Nu vēl jau nav noformulējies viedoklis, bet katrs Jūsu visu pieminētais tiek ievietots paša vērtējuma tabulā. Ja būtu jau gatavs viedoklis, tad es te vairs nejautātu.

Dažu VAG detaļu tirdziņš - viss pa sviestmaizi - pēdējās izmaiņas 2016.gada 1.maijs

Audi A6 C5 Allroad 2,7 biturbo Stage 1 (SAI, N249 delete; TFSI COPs; LPG; chip by Instigater)
Hostings un serveru noma - Projektam.lv

#873 wth

wth
  • Lietotājs
  • 3117 raksti
  • Intereses:Einen Flammenwerfer bitte, einen Flammenwerfer!

Pievienots 04 March 2018 - 00:00

*
POPULĀRS RAKSTS!

Es esmu 2 vasaras sezonas nobraucis ar ziemenēm. NEKAD vairs. Nu čista tā, ka ja vien neiekāpšu uz to brīdi totālā bomārā, labāk lētas/lietotas vienalga kādas vasarenes, bet ne ziemenes.

1) Siltajā laikā gumija kļūst mīksta un līkumos/bremzējot šķīst kā aveņu pudiņš, rezultātā, protams, saķeres nekādas. Mans pirmais (un, cerams, pēdējais) jumts bija maijā ar ziemas riepām, kas vienkārši aizslīdēja bremzējot kā papīrs pa papīru un ar to arī visa ballīte sākās.

2) Protektors totāli nav piemērots lielajiem ūdeņiem, peldējis es arī esmu, paldies dievam jau, ka biju arī cik-necik iemācījies braukt un tiku cauri ar vieglu izbīli. Lēnītēm un mazā peļķītē, pie tam.

3) Borti ziemenēm karstumā kļūst īpaši mīksti un ļumīgi, to nabaga mašīnu noturēt taisni risēs vispār ir pretīgi, un arī līkumos uzvedas kā galerts uz pakaramā, pat ja vēl neslīd.

Thanks for nothing, I'll be on my way to hell.

Kein Kompressor kein Spaß. Ja ja wirklich.

Neizskaidrojami, bet palīdz - padomā un sapratīsi, varbūt!  :smartass:  © BalticLPG

Es esmu kā kaķīts. Nē, ne mīļš un pūkains, bet tas, ka man viss pofiq.

#874 Gachaans

Gachaans
  • Lietotājs
  • 1447 raksti
  • Dzīvesvieta:Ne-Rīga
  • Intereses:NG+LPG, KE-Jetronic, FWD

Pievienots 04 March 2018 - 14:45

pļe, un ko man tagad darīt?:D  biju ieplānojis noplēst ziemenes pa vasaru, ko 3. ziemu ar ķīnīzeriem neplānoju braukt. 

Fanot par dīzeļa kvēpiem ir apmēram ta pats, kas tīksmināties par savu pirdienu aromātu - itkā jau saproti ,ka visiem apkārt tas riebjas, bet tomēr patīkami :)

#875 Sir Raitis

Sir Raitis
  • Administrators
  • 3238 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 04 March 2018 - 14:53

Pārdod

Sent from my iPhone using Tapatalk

A3 1.9 TDR ECU pwrd by Jonix
Audi 319d
uzlīmes beigušās

WWW.TDR.LV

#876 Gachaans

Gachaans
  • Lietotājs
  • 1447 raksti

Pievienots 04 March 2018 - 15:03

kāds pērk arī lietotas ķīnizeru ziemenes? :D 

te vasaras riepām savs topiks ir? vajadzēs uz R17 labas vasarenes, ar kurām var nobraukt vismaz 3 sezonas. Sencis brauc ar Aoelus ķīnas vasarenēm un saka ka esot labas, bet viņam citi braukšanas paradumi un cits nobraukums. Man gadā 30-35K sanāk nobraukt. kas ir labs vasareņu brends? Pirelli?

Fanot par dīzeļa kvēpiem ir apmēram ta pats, kas tīksmināties par savu pirdienu aromātu - itkā jau saproti ,ka visiem apkārt tas riebjas, bet tomēr patīkami :)

#877 Sir Raitis

Sir Raitis
  • Administrators
  • 3238 raksti

Pievienots 04 March 2018 - 15:10

Perk ari lietotus kluchus, diskus, ellas un filtrus, riepam ka tik skati var iziet. Vasaras laikam cits topiks, kjinas atri dilst.

Audi 319d
uzlīmes beigušās

WWW.TDR.LV

#878 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2363 raksti
  • Dzīvesvieta:Zolitude
  • Intereses:quattro

Pievienots 04 March 2018 - 15:11

BARUM Bravuris 3HM (HM = high mileage). Labāka vasaras riepa price/performance ziņā. Piemēram, 225/45R17 ~60€.
http://www.tyrerevie...ravuris-3HM.htm

> www.elmimotors.lv <

Kvalitatīvu autodaļu veikals tiem, kas  :oooo: 

#879 Sir Raitis

Sir Raitis
  • Administrators
  • 3238 raksti

Pievienots 04 March 2018 - 15:19

Es priekš sevis esmu atzinis par labu esam rainsport3

Audi 319d
uzlīmes beigušās

WWW.TDR.LV

#880 Edzyx

Edzyx
  • Lietotājs
  • 1417 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 04 March 2018 - 15:21

kas ir labs vasareņu brends? Pirelli?

Variantu daudz. Nankang ir minimums ko es ņemtu. Hankook ir laba cenas/kvalitātes attiecība

Audi A6 C4 2.5 TDI quattro '97

Audi A6 C4 1.9 TDI '96
Audi S6 C4 2.2 20V turbo '96
                                                                                                                                 "Haters gonna hate. Ignore them." :mrgreen:

#881 Gachaans

Gachaans
  • Lietotājs
  • 1447 raksti

Pievienots 04 March 2018 - 15:29

pašam uz vairākiem auto ir bijis Falken. Par saķeri neko sliktu nevar pateikt, bet 3 sezonas bija grūti nobraukt, kad nobraukums ikdienā bija uz pusi mazāks kā tagad. Būs laikam jātestē tas Muxa variants :)

#882 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2363 raksti
  • Dzīvesvieta:Zolitude
  • Intereses:quattro

Pievienots 04 March 2018 - 15:34

Populārākie HANKOOK modeļi ir OK, bet ātrāk dilst.
Pats ņemšu 3HM, kad pilnīgi iznicināšu FULDA Exelero :)

> www.elmimotors.lv <

Kvalitatīvu autodaļu veikals tiem, kas  :oooo: 

#883 quattroAu80b2

quattroAu80b2
  • Lietotājs
  • 1588 raksti
  • Intereses:Audi

Pievienots 04 March 2018 - 15:54

Ja sieva brauc tik pa riigu tad mieriigi var nobraukt taas ziemenes ar izrautiem shipiem

20VT typ85 quattro..........neviens auto nepiedzimst par lūzni,bet mēs protam to labot :D

#884 sentisk

sentisk
  • Lietotājs
  • 267 raksti
  • Dzīvesvieta:cesis

Pievienots 04 March 2018 - 16:10

Kā ir ar vasaras Viking ProTech HP? Skatos R17 laba cena.

#885 Instigater

Instigater
  • Lietotājs
  • 607 raksti

Pievienots 04 March 2018 - 18:06

Kā ir ar vasaras Viking ProTech HP? Skatos R17 laba cena.

Iesaku Nexen Nblue hd plus. Dila salīdzinoši ātri, bet visos citos parametros Top riepa, jāpiezīmē, ka arī ļoti klusa, kas vasarā arī varētu būt kādam svarīgs punkts.
Bet nu te jau offtopiks aizgāja par vasarenēm.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Dažu VAG detaļu tirdziņš - viss pa sviestmaizi - pēdējās izmaiņas 2016.gada 1.maijs

Audi A6 C5 Allroad 2,7 biturbo Stage 1 (SAI, N249 delete; TFSI COPs; LPG; chip by Instigater)

#886 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 05 March 2018 - 08:02

Vadāmībai vasarā nav nozīmes, tas ir sievas auto un tur līdz saķeres limitiem ikdienā būs kā līdz Mēnesim.

Man atliek iedomāties Jūrmalas šoseju kastā vasaras dienā kopā ar kārtīgu vasaras lietu. Uzlīst tāds 3x sezonā, bet pa tām risēm ar ziemenēm neļautu sievai braukt.

Variantu daudz. Nankang ir minimums ko es ņemtu. Hankook ir laba cenas/kvalitātes attiecība

Hankook > Nankang
205/55R16 cenā stipri līdzīgā bija Hankook Ventus Prime 3 un Nankang Eco 2
Nankangi bija labi pirmos 3 mēnešus un tad paspēja nodilt līdz 3-4mm (no jaunām). Reāli vienas sezonas riepas.
Hankook sezonas beigās bija atlikuši 6.5-7mm (arī no jaunām)

*vasaras sezonas nobraukums 25-30k km
speedgang.lv

#887 Instigater

Instigater
  • Lietotājs
  • 607 raksti

Pievienots 05 March 2018 - 22:02

Pa Jūrmaleni pēc lietus ne ikdienā braucošiem vispār ne ar kādām riepām nevajadzētu braukt. Ir jau totāls PSC. Pat es jau pārsvarā braucu pa 3.joslu tīri ceļa seguma stāvokļa pirmajās divās joslās dēļ.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

#888 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2122 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 06 March 2018 - 02:07

Pa jūrmalas suudaceļu viennozīmīgi vislabākā riepa Vredestein Ultrac Vorti. Pilnīgi pie drirsas ,rises ne rises, ūdens,sauss,pofig.Turklāt viņas nedilst. Ja kādam vajadzīgas platas riepas,stingri iesaku. Vienīgais trūkums ir kāds puslitrs liekas degvielas patēriņa.
Ja par ziemenēm vasarā, tad dažas no centrāleuropas variantiem ar V vai W ātrumindeksu pie +25 brauc labāk par dažām vasarenēm.Konkrēti PilotAlpin4 un Wintersport-4d. Brauc vnk izcili, nu protams ja karsts būtu mēnesi no vietas, tad drošvien gan jau nodils.Bet nu ne jau kaut kādi neprognozējami krievu varianti. Nedariet muļķības, vasara gara un sazin kas var gadīties.Meitenei braukt nekādā ziņā, ja pats ,nu ta vel taa..

#889 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9299 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 06 March 2018 - 08:15

kāds pērk arī lietotas ķīnizeru ziemenes? :D

te vasaras riepām savs topiks ir? vajadzēs uz R17 labas vasarenes, ar kurām var nobraukt vismaz 3 sezonas. Sencis brauc ar Aoelus ķīnas vasarenēm un saka ka esot labas, bet viņam citi braukšanas paradumi un cits nobraukums. Man gadā 30-35K sanāk nobraukt. kas ir labs vasareņu brends? Pirelli?

3 sezonas ar jaunām mīkstām pie 30K gada nobraukuma ir principā neiespējamā misija, ja nu vienīgi uz aizmugurējās nevelkošas ass. Ķīna toč, hankook biški labāk, bet 2 būs jau baigi labs rādījums

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

Audi 80 B3 under construction..

#890 Gachaans

Gachaans
  • Lietotājs
  • 1447 raksti

Pievienots 06 March 2018 - 09:54

30-35K gadā, kas nozīmē ka ar ziemenēm +/- 15K gadā.  Kādreiz kad braucu ikdienā ar coupi, varēju ar labām šipotām ziemenēm nobraukt 4 sezonas, uz V50 uzliku jaunas Nokian Nordman šipenes, 3 sezonas easy nobraucu. tas gan ar radžotām riepām. Nākošās riepas arī tikā neplānoju radžotas, lai gan ,ja labs deals tad hvz.

Uz V70 būšu nobraucis 2 sezonas ar Antares grip 20 . Rezumē - 1. ziemā diezgan ok, otrajā ziemā varētu gribēt arī ko vairāk. Otrreiz tādas nepirkšu. Tiem kas pārvietojas 90% pa pilsētu un +/- tīrītiem ceļiem ,būs ok.  Lieki pieminēt. ka vairāk kā 2 ziema nobraukt nevarēs. neesmu vēl pamērijis atlikumu bet nu domāju ka max 4,5mm varētu būt, tā ka uz 3 ziemu tur nav ko likt virsū tāpat. Cena gan tām riepām bija tik smieklīga, ka 2 sezonas nobraukt jau ir ļoti ok. Bet tīri saķeri skatoties, otrajā ziemā uz pieblietēta sniega pa zeminieku slīd diezgan nopietni, un ja ne gudrs auto un vadītājs ar galvu uz pleciem, tad var arī sūdīgi kāds manevrs beigties.

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)