Pālekt uz saturu

Foto

audi a6 c5 piekare

• Please log in to reply
94 atbildes uz šo tēmu

#31 dzeee

dzeee
  • Lietotājs
  • 647 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Mārupes pagasts, šad tad Rīga, pa retam Bauska.
  • Intereses:meitenes
    AUDI QUATTRO
    mūzika
    ...

Pievienots 27 September 2015 - 23:47

pēdējā laikā ļoti daudz atsauksmes par Lemforderu ir dzirdētas, ka tiek mainītas tikpat bieži kā pašas lētākās ķīnieši sviras.. Tad protams rodas jautājums, vai vispār ir jēga likt kko dārgāku, ja var uzlikt lētās sviras un braukt tos pašus tūkstošus... 

AUDI 100 '87 2.3NF  aizgājis uz labākiem medību laukiem... 
AUDI 100 Avant QUATTRO '89 2.3NF b/g  flinstonvāgens... SOLD
AUDI 90 '89 2.3 NG b/g Diemžēl zem preses...   Audi A6 C5 '97 2.4 b/g...  speedgang.lv    SOLD

Audi A6 C5 Avant Quattro '04 2.4 b/g  :greyrs4:

ʥɛɛɛ

#32 iv4o

iv4o
  • Lietotājs
  • 434 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 28 September 2015 - 00:44

Ruville mana prat ir labs un maksa ar 150euro letak ka Lemførder.

#33 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 28 September 2015 - 06:55

Manam c4 pēc pilnīgas un vienlaicīgas piekares nomaiņas uz Lemforderu, priekšējo sviru pēc gada TA ielika vērtējumu '2'.

Vēl pēc gada aizmugurējām Q svirām abām salika '1'.

Kopā nobraukums mazāk par 25k km. Es arī neesmu sajūsmā par Lemforderu.

Vēlreiz uz tā paša grābekļa vairs negribu kāpt.

C4 lielās sviras jau labu laiku (vismaz 2 gadus) Lemforder pats vairs neražo, bet tik iepako.

speedgang.lv

#34 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5214 raksti
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 28 September 2015 - 09:23

pēdējā laikā ļoti daudz atsauksmes par Lemforderu ir dzirdētas, ka tiek mainītas tikpat bieži kā pašas lētākās ķīnieši sviras.. Tad protams rodas jautājums, vai vispār ir jēga likt kko dārgāku, ja var uzlikt lētās sviras un braukt tos pašus tūkstošus... 

Tas tāpēc ka:

a nomaina vienu , otra pusdzīva- attiecīgi  jauno pusdzīvā nobeidz 

b  augšējās pievelk ar paceltiem riteņiem- attiecīgi , kad auto uz riteņiem- bukses plēš ārā

c pēc sviru maiņas jāveic savirze

Personīgā pieredze, kā ex C5 tā esošajam C6  Lemforders kalpo labi, nezinu salīdzinājumā kā ar ķīnas- jo tādas nelietoju

Ja patin atpakaļ, pirms dažiem gadiem tak pašas labākās bija pie Koļas restaurētās.. .. 

Šo rakstu rediģēja dragijs: 28 September 2015 - 09:27

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#35 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2418 raksti
  • Dzīvesvieta:Zolitude
  • Intereses:quattro

Pievienots 28 September 2015 - 15:33

Uzmanīgāk ar LEMFORDER! Daudz kas vairs neražo (kā analogu), bet pārpako.

> www.elmimotors.lv <

Kvalitatīvu autodaļu veikals tiem, kas  :oooo: 

#36 Jazznfunk

Jazznfunk
  • Lietotājs
  • 215 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:Passat B5.5

Pievienots 17 March 2016 - 21:40

Ko tad lai liek, TRW?

tavaskana.lv yoursound.lv

#37 iv4o

iv4o
  • Lietotājs
  • 434 raksti

Pievienots 17 March 2016 - 23:04

Man TRW nepatik , parak dargas un neatbilst kvalitates.

Ko tad lai liek, TRW?

#38 Ronaldo

Ronaldo
  • Lietotājs
  • 709 raksti
  • Dzīvesvieta:Limbaži&Rīga
  • Intereses:Zināt un saprast.

Pievienots 18 March 2016 - 01:02

MOOG sevi ir pierādījis manās acīs!

Ruville ir tikai pakotājs bet kvalitāte +/- ok, vismaz viss normālā ietvarā nevis maksimas maisā ar koda uzlīmi.

Kad mēs vienreiz sapratīsim, ka visas tās firmas pa lielam neko nenozīmē. Būs iespēja nogrūst kaut kādus lētos izejmateriālus ražošanai- tā arī tiks izdarīts, būs 5000 brāķi partijā, tie arī tiks uzstellēti uz jūsu glaunajiem audi, samierinās!

21 gadsimts. Bizness. Nauda, nauda naudāāā!

Vienīgais ko varat darīt ir cerēt, ka nopērkot kaut ko dargāku viss bus skaistāk. Līdzi smērīte, šaibīte, uzgrieznītis un detaļa smukā krāsainā kastītē ietīta burbuļpapīrā!

MOOG man vienkārši patīk, tas vel daudz nemaksā un iet arī kādu brīdi, gan jau ilgi tā vairs nebūs!

Šo rakstu rediģēja Ronaldo: 18 March 2016 - 01:04

100 C3 1983 1/2 quattro

VOLVO 940  1993  RWD D24TIC Inline6cyl Diesel  /POWERED BY SKRŪVČIPS./

Visa veida auto remonts un diagnostika. (metināšana,virsbūve, šasija, motori), Alumīnija un nerūsējošā tērauda metināšana. 27111097

#39 iv4o

iv4o
  • Lietotājs
  • 434 raksti

Pievienots 18 March 2016 - 07:52

Mar MOOG zinu ka uz labiem celiem piermieram Zvedria vini ir izturigas/kalpo loti labi.

Bet seit LV ir runa kan nesot labas sviras MOOG razotajs- saku to ko esmu dzirdejs!

Pats nekad nesmu izmantojs MOOG , bet tu ka labs cilvecins ;)  un pats izmantoji MOOG , drosivien ka ir tev kaut kada taisniba.

FEBI sviras un gumijas detals manaprat ari ir normalas kvalitate,

Šo rakstu rediģēja iv4o: 18 March 2016 - 07:52

#40 kakjis

kakjis
  • Foruma atbalstītājs
  • 1868 raksti
  • Dzīvesvieta:Latvija

Pievienots 25 August 2016 - 17:12

dotais lielums ir C5 ar papīros minēto sporta piekari - sarkanie amīši un sēdināts par 2cm. Ņemot vērā dabisko sagurumu, patieso sēdinājumu slinkums pētīt. Gribu standarta augstumu!!!!

Jautājums - vai varu mainīt tikai atsperes un kādas izvēlēties, lai nav arī pārāk mīksts? Vai jāmaina arī amortizatori? Pēc sajūtām liekas, ka amortizatori nav beigti. Vispār auto kopumā ir paciets.

Čaks Muriss

#41 kakjis

kakjis
  • Foruma atbalstītājs
  • 1868 raksti

Pievienots 27 August 2016 - 18:16

:mjau:

Čaks Muriss

#42 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9419 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Nodarīt TO skaisti..

Pievienots 27 August 2016 - 20:57

Kāpēc sarežģīt sev dzīvi un neaplasīt kādu izjaucamu C5, novācot visu kopā... Arī notirgot atsperes būs daudz vienkāršāk

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

Audi 80 B3 under construction..

#43 Burninsons

Burninsons
  • Lietotājs
  • 40 raksti
  • Intereses:B5 quattro

Pievienots 27 August 2016 - 23:06

Forumos daudzi runā par to, kurš ražotājs kalpo ilgāk, bet daudzi aizmirst par pašu galveno ar kādu riepu AUGSTUMU jūs braucat.  

Man ir b5 esmu pabraucis ar /50 riepām un man likās ka pa brīvības ielu (pirms lielā remonta) es zobiem plombas izdauzīšu ārā, nemaz nerunājot par to kas darījās ar manu piekari + nācās valcēt diskus jo pie 100+ ātruma parādījās vibrācijas + dabūju nomainīt abām pusēm priekšā visu augšu jo bija klabeklis 150 eur + 60 eur darbs + savirze 20 eur.  :/

Nospļāvos un iegādājos /65 augstuma riepas, atšķirība ir diena pret nakti . Pāri visām lielākām vai mazākām bedrēm peldu pāri kā uz gaisa spilveniem. Un jau tā komfortablā audi piekare ir vēl mīkstāka.  ^_^

Diemžēl realitāte ir tāda, ka mums nav Vācijas ceļu kvalitāte. Latvijas ceļiem jāizvēlas maksimāli augstu gumiju ( cik nu tas ritenis atļauj), bet ja svarīgi ir izskats un stils un patīk braukāt ar zemprofilniekiem tad tas Lemforders nu nekādi nenovilks ilgāk, kā Polis/Ķīnietis uz 65 gumijas. 

#44 mdz

mdz
  • Lietotājs
  • 5545 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Hektors, krokodils, fwd un bezatsperu automobīļi

Pievienots 27 August 2016 - 23:27

Tas riepu augstums ir pilnīgi pie pakaļas, ja sviras nav uzstādītas un saregulēta savirze kā paredzēts.

1-3-4-2

Listen to SLAYER

R.I.P. Divlitrīgais alus

#45 arteens

arteens
  • Lietotājs
  • 563 raksti

Pievienots 27 August 2016 - 23:48

Burninson, tev ir kāda nojausma, ko tie riepu augstumu cipari vispār nozīmē? Tie ir procenti no riepu platuma. Līdz ar to, norādot tikai šo skaitli, bet nenorādot riepas platumu, tas pilnīgi neko neizsaka. Vislabāk ir likt auto ražotāja paredzētos disku, riepu izmērus un viss būs bumbās.

Peace :80:

Šo rakstu rediģēja arteens: 27 August 2016 - 23:49

Audi A6 Avant '01 2.4 FWD

#46 Burninsons

Burninsons
  • Lietotājs
  • 40 raksti
  • Intereses:B5 quattro

Pievienots 28 August 2016 - 00:00

195/65 R15  Nu mana teorija būtu tāda ka  gumija mazliet absorbē triecienu un līdz ar to svirām mazāk ir darba, bet man nav mythbusters laboratorijas, lai to visu pārbaudītu praksē :D   Bet tas, kad ja sviras nav uzstādītas un saregulēta savirze kā paredzēts, tad tiešām nav nozīmēs ar kādu gumiju brauc tam piekrītu  :roll:

#47 kakjis

kakjis
  • Foruma atbalstītājs
  • 1868 raksti

Pievienots 28 August 2016 - 13:04

Kāpēc sarežģīt sev dzīvi un neaplasīt kādu izjaucamu C5, novācot visu kopā... Arī notirgot atsperes būs daudz vienkāršāk

es tēmēju uz jaunām nevis lietotām. Bet mani interesē, kurš būs labs ražotājs un mani interesē vai amortizatorus varu atstāt vai tie arī jāmaina? Garuma cietības vai citu iemeslu pēc... :nez:

Šo rakstu rediģēja kakjis: 28 August 2016 - 13:05

Čaks Muriss

#48 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2164 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 28 August 2016 - 14:36

Īsās atsp nāk ar īsiem am, tapc ka tiem am pec zinātniskās fantastikas,  kad auto stāv līdzeni tad virzulis atrodas pa vidu. Tas nozīmē ka ir gājiena rezerve gan saspiest gan izstiept.Ja uzliec īsajiem am standarta atsp= tad ierobežo gājienu uz istiepšanu- jau uz vietas stāvot ir krietni izstiepts un hvz kā tas būs pa bedrēm. Cik ir pavisam kritiski kad nepareizi- to tak Neviens īsti nezin, tikpat labi izjūtas var būt ok, bet amīši vnk ātrāk nolietosies.

Turklāt, ka tu liec jaunas Standarta atsp- tur ar tu nezini, kādas fimas meesls atbildīs tiešām Standartam.Vienas stāvēs nezkapc 3cm gaisā un atkal viss nepareizi (jo lielāks risks ar tiem īsajiem am..), citas būs pa mīkstu un purns stāvēs lejā uttt utjppp, kamēr visus meeslus pārbaudīsi un beigās kkādas daudzmaz prognozējamas vai lietotās atradīsi.....Atsperu tirgotāji parasti "zin" kas ir ok un kas ir "meesls priekš parastajiem lietotājiem".

Ja nemaldos, origin priekš c5 bij pec graamatas paredzētas kādas 20gab oem versijas atsp/am kombinācijas;) 

#49 kakjis

kakjis
  • Foruma atbalstītājs
  • 1868 raksti

Pievienots 29 August 2016 - 07:25

20 kombinācijas = bankroc... :crazy:

bet vispār puslatvijas braukā ar šo piekari, bet komentāru pa tēmu ļoti maz... :nez:

Čaks Muriss

#50 kapostnieks

kapostnieks
  • Lietotājs
  • 466 raksti
  • Dzīvesvieta:Mežciems

Pievienots 29 August 2016 - 07:57

Nu mēģini kaut vai ar Muxa sarunāt. Savam C6 tā samainīju uz standarta augstumu. Viņš gan piekombinēja 0000 un ne OOOO detaļas. Jo C6 ar standarta piekari tuvumā nebija, no kura nospert gatavu risinājumu :)
C5 domāju līdzīgi. Ja atrodu paraugu, kopē. Neatrodi .. mēgini sarunāt.

A6 Avant Q 2.5TDI+ 99'
A6 Avant Q 3.0TDI+ 06'

#51 kakjis

kakjis
  • Foruma atbalstītājs
  • 1868 raksti

Pievienots 29 August 2016 - 10:37

Ko tieši tur var sarunāt? Ko tad Muxa darīs ar komplektu, kurš bijis uzlikts uz auto un 2 dienas pabraukāts un atzīts par nepareizu esam?

Par kopēšanu jāpadomā. Ķeršu ielās cēpiecniekus un prasīšu, lai iedod noņemt skaidu, nodragāšu pa bedrēm un pāri gulošajam uz 70km/h :crazy:

Baigi gribētos saglabāt to cietību, kas ir šobrīd... vnk nedaudz cietāks par standartu, ļoti patīkami.

Čaks Muriss

#52 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9419 raksti

Pievienots 29 August 2016 - 11:56

ko tu centies apmānīt...

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

#53 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2164 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 29 August 2016 - 12:52

Bez experimenta (par tavu naudu...) tur tāpat nekas nenotiks. Piem tāds kā Muxa (stipri iespējams ka..) tev pateiks kādus novērojumus vai atsauksmes, bet ņemt ne-oooo bezpersoniski pie kādiem švabrakiem vai pec kkāda kataloga internetā tas ir galīgi garām.

Pēc oooo savukārt neviens tev Neko neteteiks vai nerekomendēs- tās variācijas nāk pec Vin numura attiecībā no katra konkrētā auto piekares un svara ,un "ne tavu" tu vari vienīgi uz savu galvu pirkt/likt. Pie kam, tur 1 plika atspere maksās tikpat ,cik citur viss komplekts. Un braukšanas īpašibas pa manam ta ir 80% atkarīgas no amortizatoru kvalitātes un markas, ja attsperes uzliktas daudzmaz piemērotas.

#54 kapostnieks

kapostnieks
  • Lietotājs
  • 466 raksti

Pievienots 29 August 2016 - 14:34

Protams eksperiments par klienta naudu.
C6 gadījumā esmu apmierināts.
Un visādā ziņā ESPoff kā vienmēr saliek pinktus uz 'i' :)

Un kopēt bija domāts pēc VIN sameklēt ko rūpnīca bij paradzējusi. Bet C6 gadījumā lielais vairums sēdināti.

Un tomēr katrs no mums aiziet savu ceļu, lai tiktu pie vēlamā. Un katram būs sava taisnība.

Šo rakstu rediģēja kapostnieks: 29 August 2016 - 14:37

A6 Avant Q 2.5TDI+ 99'
A6 Avant Q 3.0TDI+ 06'

#55 Citronz

Citronz
  • Lietotājs
  • 81 raksti

Pievienots 24 May 2017 - 21:07

Ir doma par audi a6 avant quattro. Nv tā piekare baigā bēdu ieleja un melnais caurums kur naudu grūst ? Ar FWD radi nesūdzās. Mani ikdienas ceļi ir grants segums vai slikts asfalts.

#56 double99

double99
  • Lietotājs
  • 77 raksti
  • Dzīvesvieta:Latgale

Pievienots 25 May 2017 - 06:57

Ir doma par audi a6 avant quattro. Nv tā piekare baigā bēdu ieleja un melnais caurums kur naudu grūst ? Ar FWD radi nesūdzās. Mani ikdienas ceļi ir grants segums vai slikts asfalts.

Ja iet runa par c5, tad piekare ir vnk vāks.. Labi, man nav bijusi likta tā pati dārgākā, bet man jau tāda priekšnojauta, ka esmu visus ričagus savam mainījis jau pa 2 reizēm...

#57 andzha

andzha
  • Moderators
  • 9419 raksti

Pievienots 25 May 2017 - 07:15

Atkarīgs no braukšanas stila, bet baigā maize nebūs. Piekare netika projektēta ar tādu resursa rezervi, lai ilgtermiņā varētu atļauties 200 bliezienus uz 100 metriem

Audi 80 B4 2.3 1.9TDI

Audi A6 C5 1.9 TDI

Audi A6 C4 1.9 TDI

#58 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 25 May 2017 - 07:54

Ja iet runa par c5, tad piekare ir vnk vāks.. Labi, man nav bijusi likta tā pati dārgākā, bet man jau tāda priekšnojauta, ka esmu visus ričagus savam mainījis jau pa 2 reizēm...

Cik km nobrauci ar jauniem?

speedgang.lv

#59 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5214 raksti
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 25 May 2017 - 09:03

Salīdzinot ar ko dārga? ar zirga ratiem vai Porsche ?

Nezinu kas tur dārgs-  la liek labas sviras un tās tiek pareizi uzstādītas-  2 gados reizi ne biežāk jāmaina

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#60 kapostnieks

kapostnieks
  • Lietotājs
  • 466 raksti

Pievienots 25 May 2017 - 12:00

Piekrītu dragijs.

Ar labām svirām tur viss ir Ok un ilgu laiku. Savam C5  vienu gadu pārlasīju gan priekšas, gan pakaļas sviras/bukses ... un jau kādas gadus 5...6  tur otreiz līsts nav. Protams, sākotnēji tur reizi 1/2gadā bija, kas priekšā maināms .... līdz pamainīju detaļu piegādātāju.  Bet nu ja izejas materiāls būs bēdīgs .. tad visu samainīt būs dārgi un zobu sāpes būs ikdiena.

A6 Avant Q 2.5TDI+ 99'
A6 Avant Q 3.0TDI+ 06'

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)