Pālekt uz saturu

Foto

Problēma ar AUDI A6/C4 2.5TDI automats

• Please log in to reply
46 atbildes uz šo tēmu

#1 Platinum

Platinum
  • Lietotājs
  • 4563 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Ozolnieki
  • Intereses:Olga :)
    Quattro TDI

Pievienots 06 February 2011 - 20:41

Sveiki :)
Cik priecigi sakas si diena, tik stulbi ta beidzas!
Karoch, braucu ciemos pie vienas un varda dienu, vis kartigi masinai sledzas un iet! Labi pasedjam nu jadodas majas un tad uz speli volejbola!
Nu neko iekapju ieksa saku braukt viss kartiba, aizbraucu lidz majam izlaisu savejos ara un tad uz speli.
Pa mazajam ielinjam neko ipasu nejutu - max atrums tur 40km/h, izbraucu uz sosejas nu saku dot visu, bet jutu ka akut kas nav, talak pa otro atrumu nesledzas un apgriezieni kapj un viss, protams masina nedaudz tik uznjem atrumu aptuveni 60 km/h un neparsledzas atrumi talak!
Esmu bisi izbrinits kapec taa, aizbraucu lidz pirmajam luksaforam domaju ieliksi N un tad atkla D, var but kaut kas mainisies!
Ta ari izdaru, tacu liekot atpakl D masina taka noraustas ieliekot atruma, un ta pati problema!
Aizbraucu gandriz lidz galamerkim, domaju pameiginasu noslapet un tad atkal pielaist!
Pielaizu un ielieku D, masina nenoraustas un vis kartiba, sledzas ari talak ka pa 2 atrumu, tacu lidz ko apstajo pie krustojuma atkal veca dziesma uzsakot braukt!

Cik noprotu man liekas tas ir kipa servisa režīms :S

Mana versija, ella un filtrs! Varbut smadzeneS

Ceru uz jusu atsaucibu, un varbut var ieteikt kadu labu meistaru Jelgava, kur rit varu savu audi aizvest!

Un varbut, kads var man nolasit sodien kludas, varbut tur kaut kas paradas!
Protams uzsauksu kadu alinju - tas butu taka steidzami gandirz :S

MAŠĪNA - AUDI a6/c4 2.5 TDI - automātiskā kārba!

UP :aggressive:

Nu neviens neko nezin! :nez:

Šo rakstu rediģēja Platinum: 07 February 2011 - 00:06

The power of Diesel is Black Smoke
Audi A4 B5 Quattro 1.9TDI @Jonix & TDR.LV

#2 Platinum

Platinum
  • Lietotājs
  • 4563 raksti
    Quattro TDI

Pievienots 07 February 2011 - 00:06

HELP? :sarkst:

#3 Muriks

Muriks
  • Lietotājs
  • 27 raksti

Pievienots 07 February 2011 - 00:25

karbas vaku neesi uzsitis?

p.s tas bija servisa rezims...

#4 Milicis

Milicis
  • Lietotājs
  • 674 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 07 February 2011 - 00:28

Man ar ir tā bijis, var teikt vienu reiz..kad dodot atpakaļ un tad vēl neapstājoties iemetu draivā,un bij diezgan stiprs sitiens,un pēc tā bij tā ka palika tikai 3.robs tomātam. Jā,tas ieslēdzas servisa režīms. un noslāpēšana un atkal pielaišana ir palīdzējusi. Bet man ir arī bijuši tādi gļuki,ka nevis nepārslēdzas, bet gan slēdzas ar nu ļoooti jūtamiem rāvieniem! tur atkal tāda figņa,ka zaļais vienā štekerī pie kārbas vai mitrums,un tad tā bija. :crazy: karoč nax tos tomātus! vismaz jau tos morāli un fiziski novecojušos! par jauniem nerunāju.. :crazy: :crazy:

#5 Platinum

Platinum
  • Lietotājs
  • 4563 raksti
    Quattro TDI

Pievienots 07 February 2011 - 00:45

Nu rit uz diagnostiku gribu kaut kur tik, vismaz lai kludas nolasa un tad uz servisu!nu mosh ar tas stekeris gluko! Ka var parbaudit karbas ellas limeni, nekur nevaru atrast velvienu no pipsuku ar ko parbauda, itka jabut sarkanam, bet nekur nav!

#6 Muriks

Muriks
  • Lietotājs
  • 27 raksti

Pievienots 07 February 2011 - 01:02

pacelot tikai uz pacelaja un atskurvejot kartera skruvi...

un pie darbojosa motora var tikai parbaudit...

#7 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 07 February 2011 - 07:03

Man simptomi bija ļot līdzīgi, kad biju savu tomātu uzsēdinājis uz vēdera un saspiedis karteri-karteris filtru un eļļa vairs necirkulēja. Nomainīju filtru, eļļu un iztaisnoju karteri - problēmas vairs nav.
Līmeņa pārbaudei ščupa nav - kā jau te viens biedrs minēja, jāceļ uz pacēlāja vai no bedres. Pie iedarbināta dzinēja jāsrūvē vaļā skrūve, kas kārbas karterim sānā. Pēc idejas ir līmenī tad, kad tu lej klāt eļļu (pa to pašu sānu caurumu) iedarbinātam dzinējam un pa sānu viņa sāk tecēt ārā. Tad skrūvi ciet un izbraukā bez lielas slodzes visus iespējamos pārnesumus. Un tā 3x. Tad esot eļļa nomainīta, pienācīgi pielieta.

P.S. Šo visu man teica viena tante, bet nav iemesla to apšaubīt. Visticamāk citiem ir savas kārbas eļļas maiņas paražas.

Šo rakstu rediģēja AAE: 07 February 2011 - 07:03

speedgang.lv

#8 Platinum

Platinum
  • Lietotājs
  • 4563 raksti
    Quattro TDI

Pievienots 07 February 2011 - 08:05

BeT braukt var, jo ju to baigi vajaga , tik paris.kmm sodien? Un kadu ellu jalej?

#9 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 07 February 2011 - 09:07

Gan jau braukt var, vismaz tik daudz kā līdz servisam. Katrā ziņā lieki vizināties nebūtu ieteicams, kamēr netiek konstatēti defekta cēloņi.
Eļļa - ATF, bet Audi automātiem ir īpašā eļļa, kas paredzēta automātiskajām kārbām. Lēta nav. Bet kuru liet (dārgo vai kādu citu ATF), ir paša ziņā.
speedgang.lv

#10 Muriks

Muriks
  • Lietotājs
  • 27 raksti

Pievienots 07 February 2011 - 09:28

Man simptomi bija ļot līdzīgi, kad biju savu tomātu uzsēdinājis uz vēdera un saspiedis karteri-karteris filtru un eļļa vairs necirkulēja. Nomainīju filtru, eļļu un iztaisnoju karteri - problēmas vairs nav.
Līmeņa pārbaudei ščupa nav - kā jau te viens biedrs minēja, jāceļ uz pacēlāja vai no bedres. Pie iedarbināta dzinēja jāsrūvē vaļā skrūve, kas kārbas karterim sānā. Pēc idejas ir līmenī tad, kad tu lej klāt eļļu (pa to pašu sānu caurumu) iedarbinātam dzinējam un pa sānu viņa sāk tecēt ārā. Tad skrūvi ciet un izbraukā bez lielas slodzes visus iespējamos pārnesumus. Un tā 3x. Tad esot eļļa nomainīta, pienācīgi pielieta.

P.S. Šo visu man teica viena tante, bet nav iemesla to apšaubīt. Visticamāk citiem ir savas kārbas eļļas maiņas paražas.

tiesi ta....

#11 saldaizzz

saldaizzz
  • Lietotājs
  • 526 raksti
  • Intereses:quattro, sniegs

Pievienots 07 February 2011 - 09:37

man bija tādi paši sindromi kad kārba kaut kāda atsperīte bija saliekusies un neļāva slēgties ātrumiem.

Rīga uz ģertrūdes ielas gala ir ātrumkārbu serviss pa 80ls onkulis visu smuki sataisija tā ka viss slēdzās perfekti...!!!

Power Is Nothing Without Control

#12 Platinum

Platinum
  • Lietotājs
  • 4563 raksti
    Quattro TDI

Pievienots 07 February 2011 - 09:57

Auto jau servisaa, nu jagaida sledziens kas nu buus, ceru ka nekaas liels!

#13 Platinum

Platinum
  • Lietotājs
  • 4563 raksti
    Quattro TDI

Pievienots 07 February 2011 - 16:18

NU ko problema atrisinata, parsist karbas karteris!
Nu nez nez, ceru ka nebus karbai kirdiih!
bET NU iespejams ka kaut kas vel nebuss :s

#14 arteens

arteens
  • Lietotājs
  • 563 raksti

Pievienots 16 February 2011 - 22:22

Sveiki!

Vai automātam var pārslēgt no P uz N režīma pie neiedarbināta dzinēja?
Cik tālu un ar kādu max ātrumu var vilkt autiņu ar automātisko kārbu?

p.s. man kā automātu nelietotājiem radās šādi jautājumi :crazy:

Audi A6 Avant '01 2.4 FWD

#15 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6287 raksti
  • Dzīvesvieta:RG20
  • Intereses:AUDI
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 16 February 2011 - 22:27

ir automāti, kurus var vilkt noteiktā ātrumā noteiktu attālumu, ir tādi ko pat nedrīkst vilkt. tas ir atkarīgs no ražotāja un kārbas tipa. zinu reālu gadījumu, kur velkot kārba tika sačakarēta - Kraisleram.

usbr2.png

Audi, VW, Toyota, Lexus, BMW, Volvo, MB, Opel, Seat, Skoda, Saab, Renault, Peugeot, Citroen etc.
INDIVIDUĀLS CHIPTUNING | REGULĒŠANA AUTOSERVISS | IMMO OFF | DIAGNOSTIKA

Saziņai:

29861891 (9:00-19:00)

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#16 arteens

arteens
  • Lietotājs
  • 563 raksti

Pievienots 16 February 2011 - 22:29

sorry...runa ir par A6 C4 quattro
Jonix varbūt zini arī par to P un N pārslēgšanu pie nedarbojoša dzinēja?

#17 lemar688

lemar688
  • Lietotājs
  • 209 raksti
  • Dzīvesvieta:Piņķi

Pievienots 16 February 2011 - 22:32

var ieslegti ja tur viss ir ka Original tad tomer vajadzes aizdedzi lai dabutu N un MAX 50KM AR MAX 50KM/H

#18 arteens

arteens
  • Lietotājs
  • 563 raksti

Pievienots 16 February 2011 - 22:36

Tad aizdedzi vajag tikai, lai pārslēgtu, ja? Un tā pārslēgšana notiek tīri mehāniski?

#19 Rinalds

Rinalds
  • Moderators
  • 1892 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:Audi

Pievienots 16 February 2011 - 22:41

vvar paarsleegt, vajag pagriezt aizdedzi un tad var :svilpo:
Lietotas AUDI rezerves daļas. 29400210

#20 Platinum

Platinum
  • Lietotājs
  • 4563 raksti
    Quattro TDI

Pievienots 16 February 2011 - 22:41

Nu vismaz man ir ta ka japagriez atslega ir, un tad va tik ielikt N!
NU ja maks var 50km/h

#21 arteens

arteens
  • Lietotājs
  • 563 raksti

Pievienots 16 February 2011 - 22:53

OK, liels paldies ;)

#22 Milicis

Milicis
  • Lietotājs
  • 674 raksti

Pievienots 16 February 2011 - 23:05

Kā tomāta remonts beidzās? vai vēl nebeidzās..? :crazy:

#23 Asch

Asch
  • Lietotājs
  • 189 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 16 February 2011 - 23:14

tikai neaizmirsti nospiest bremzes ari, lai varetu to sviru parbidit

#24 maverix

maverix
  • Lietotājs
  • 195 raksti
  • Intereses:straight-5 internal combustion instrument

Pievienots 16 February 2011 - 23:15

var ieslegti ja tur viss ir ka Original tad tomer vajadzes aizdedzi lai dabutu N un MAX 50KM AR MAX 50KM/H

Man tāds filozofiskas dabas jautājums. Ja automāts jāvelk dēļ dzinēja problēmām un nav iespējas izmantot treileri, vai vienkāršākais nav šādā gadījumā noņemt kādu no pusasīm? Piemēram, tā paša A6 Q c4 automāta gadījumā.

Šo rakstu rediģēja maverix: 16 February 2011 - 23:18

#25 Platinum

Platinum
  • Lietotājs
  • 4563 raksti
    Quattro TDI

Pievienots 16 February 2011 - 23:50

Auto jau bija gatavs taja pašā vakara :)
Bija parsists Kārbas kartera vāks, ja ta var to nosaukt :)
Un ella lena teceja ara :)
Vis tika saremontets un jau sen braucu :)
Samaksaju 55ls - pa visu!
Vel bija jamaina radiatora viena truba, saspregajusi bija1 :)
Bet nu vis tika darits pei saviem zēniem, tāpēc tik lēti! Es uzskatu :D:D

#26 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 17 February 2011 - 07:26

Toč quattro? Tādu takš Audi nemaz nav ražojis! (quattro+tomāts) Vai arī tas ir konstruktors?

Par vilkšanu - cik esmu dzirdējis, tad 40 km/h esot max ātrums, ar kuru varot vilkt.
Esmu savu tomātu (A6C4) kādas 3 reizes vilcis. Kārba vēl dzīva un par dzīvi nesūdas. Tiesa gan vilku īsus gabalus un ne ātrāk par 40 km/h

Šo rakstu rediģēja AAE: 17 February 2011 - 08:15

speedgang.lv

#27 Rinalds

Rinalds
  • Moderators
  • 1892 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:Audi

Pievienots 17 February 2011 - 08:54

Toč quattro? Tādu takš Audi nemaz nav ražojis! (quattro+tomāts) Vai arī tas ir konstruktors?

Par vilkšanu - cik esmu dzirdējis, tad 40 km/h esot max ātrums, ar kuru varot vilkt.
Esmu savu tomātu (A6C4) kādas 3 reizes vilcis. Kārba vēl dzīva un par dzīvi nesūdas. Tiesa gan vilku īsus gabalus un ne ātrāk par 40 km/h

protams, ka razoja ;) :svilpo:
Lietotas AUDI rezerves daļas. 29400210

#28 Gacho55

Gacho55
  • Lietotājs
  • 144 raksti

Pievienots 17 February 2011 - 09:39

Tomati Quattro tikai benzīnieki :)-dieseļu q tomātu nav- A6/C4 :crazy:

#29 IvarsV

IvarsV
  • Lietotājs
  • 4307 raksti

Pievienots 17 February 2011 - 10:02

Ļoti visiem atvainojos!
Sap!sos meistarībā!
Par benzīniekiem zinu, par dīzeļiem arī. Pats tagad nesaprotu kāpēc iedomājos, ka runa ir par dīzeli.
Laikam nebiju riktīgi pamodies vēl.
speedgang.lv

#30 arts

arts
  • Moderators
  • 3924 raksti
  • Dzīvesvieta:7

Pievienots 17 February 2011 - 10:46

Palasi šito :)

quattro automāti

Bez turbo nav nākotnes :D

Braucu ar "Sātana izdzimumu"©Wth, Corratec un Fobiju

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)