Pālekt uz saturu

Foto

b4 panela apgaismojums

• Please log in to reply
32 atbildes uz šo tēmu

#1 imisy

imisy
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 11 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:riga

Pievienots 19 January 2011 - 17:31

ko darit? b4 coup nedeg panela un apaksejie tris raditaji zem maga(nav apgaismojuma) reizem iesledzas. notiriju visus kontaktus izjaucu spidometru itka vis oky. kas varetu but vainigs!!!! palidziet

#2 AIVIS//S2

AIVIS//S2
  • Lietotājs
  • 1390 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera - 28326205

Pievienots 19 January 2011 - 17:57

nummura apgaismojums deg ??

Šo rakstu rediģēja AIVIS//S2: 19 January 2011 - 17:57

Audi 80 b3 quattro 2.0 16v Sport Edition
Audi 80 b4 quattro 2.0 16v 2.2 20vT Competition
Projekts //S2 sedan Powered by TURBOCHIP

Audi a4 b6 2004 - ģimenes auto :)

Honda Hornet CB900F; JAWA 350

#3 imisy

imisy
  • 11 raksti
  • Dzīvesvieta:riga

Pievienots 19 January 2011 - 18:17

hmm,labs jautajums. rit paskatisos. a kus tur ir par vainu???

#4 Viltniex

Viltniex
  • Lietotājs
  • 432 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Automātika, Projektēšana (Metālapstrāde)

Pievienots 12 February 2011 - 13:09

Paneļa apgaismojums ir saistīts ar nummura zīmes apgaismojumu, parasti, ja nedeg, tad abi nedeg.
Man bija tāda problēma, man saplīsa paneļa spožuma regulētājs un uzreiz pazuda apgaismojums uz paneļa, es pievienoju paneļa apgaismojumu pie maģa, ka magis strādā, tad apgaismojums deg, lai nebūtu jāmaina detaļas

Audi 80 1991 Sedans FWD AAH, Gāzificēts By kjemals, Metāla Panna By ka6pers
Audi TT 1999 1.8T Q APX, Gāzificēts By Wth

​Audi A3 2013 8P 5 Door, 6 Speed Manual, Fwd, 2.0TDI CR CFFA 140PS

Aуди без кардана, деньги на ветер © PASSATizhi

#5 mazais100

mazais100
  • Lietotājs
  • 404 raksti
  • Dzīvesvieta:Bauska
  • Intereses:auto

Pievienots 12 February 2011 - 13:24

Paneļa apgaismojums ir saistīts ar nummura zīmes apgaismojumu, parasti, ja nedeg, tad abi nedeg.
Man bija tāda problēma, man saplīsa paneļa spožuma regulētājs un uzreiz pazuda apgaismojums uz paneļa, es pievienoju paneļa apgaismojumu pie maģa, ka magis strādā, tad apgaismojums deg, lai nebūtu jāmaina detaļas

Vainīgs ir drošinātājs. kāpēc vienot pie maģa, var jau uz paneļa pielipināt sveci arī būs apgaismojums :) šķiet, ka tu esi baigais sliņķis, lai nomainītu spožuma regulētāju ir nepieciešamas max 20 minūtes, nevis atkal vilkt kaut kādus stulbus vadus no maģa, tad pēc tam brīnās kāpēc auto nosvilst

audi b4 2.0 mono

audi b4 2.3 avant quattro by lpg

audi a6 c5 2.8 avant quattro by lpg

audi a6 c6 3.0tdi avant quattro

#6 Viltniex

Viltniex
  • Lietotājs
  • 432 raksti

Pievienots 12 February 2011 - 19:34

Tas tāds pagaidu variants, jo nav vēl atrasts spožuma regulētājs, lai varētu samainīt.
Vari ieteikt kur tādu dabūt?

#7 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9446 raksti
  • Dzīvesvieta:dziļie dziļie lauki - liepājas pusē
  • Intereses:Vecais labais joks ar rijīgiem un neejošiem benzīnniekiem

Pievienots 12 February 2011 - 20:28

Nopirkt šrotā citu spidometru detaļām. Vai, ja tu viņu neizmanto, savienot pa tiešo. Vienkāršāk nekā kaut ko ar maģi vienot.
Vai arī meklē kuram no šejienes stāv kāds reizinātājos sadalīts spidometrs un lieks regulators.

Šo rakstu rediģēja JohnyB: 12 February 2011 - 20:39

1987 B3 A90q - piemineklis

1989 mk2 1.3 karbo ar četrgangu Ghetto GTI powered by VEMS - oficiāls DIVLITRIS

divi velosipēdi ar līkiem rāmjiem [stāv pusizjaukti] trīsritenis - divi mazi ripuļi priekšā, viens liels aizmugurē, kājas priekšgalā, galva pakaļgalā - FTW!  :crazy:

#8 Viltniex

Viltniex
  • Lietotājs
  • 432 raksti

Pievienots 12 February 2011 - 23:15

Nu bet, ja es viņu pievienošu pa tiešo, tad man viņš vislaik degs un man tas neder, tapec jau pievienoju pie maģa, jo tas iesledzas, ka viņu ielieku un izsledzas, ka noņemu. Es pats vsp savu mašīnu pirms paris mēnešiem iegādājos, ir pirmā un visādas mistikas ieprieksējais īpašnieks sastrādājis, kā logu pacēlāji vislaik strādā, maģis arī.
Vismaz labi, ka strādāju auto elektro darbnīcā, tad ir kur atrisināt problēmas un atrast atbildes un visādām mistiskām lietām :)

#9 arcuss

arcuss
  • Lietotājs
  • 324 raksti
  • Dzīvesvieta:Münster. NRW Germany

Pievienots 12 February 2011 - 23:25

Nu bet, ja es viņu pievienošu pa tiešo, tad man viņš vislaik degs un man tas neder, tapec jau pievienoju pie maģa, jo tas iesledzas, ka viņu ielieku un izsledzas, ka noņemu. Es pats vsp savu mašīnu pirms paris mēnešiem iegādājos, ir pirmā un visādas mistikas ieprieksējais īpašnieks sastrādājis, kā logu pacēlāji vislaik strādā, maģis arī.
Vismaz labi, ka strādāju auto elektro darbnīcā, tad ir kur atrisināt problēmas un atrast atbildes un visādām mistiskām lietām http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Nā tev vienkārši lika nošuntēt regulatora reostatu! Tur daudz darba nevajag! ar krustiņa skrūvgriezi atskrūvē divas skrūvītes un noņem vāciņu virs slēdžiem pie stūres, tad atskrūvē divas skrūvītes un izvelc uz āru instrumentu paneli. Atvieno tam vadus izraujot štepseļus - jāpavelk uz āru tāds knibulis lai izrautu štepseļus! Tad ieraudzīsi ar divām skrūvītēm pieskrūvētu reostatu un to nošuntē, paneļa apgaismojums degs kā vienmēr ieslēdzot gabarītus, bet vis spožākajā režīmā.

#10 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9446 raksti

Pievienots 13 February 2011 - 12:18

Vismaz labi, ka strādāju auto elektro darbnīcā, tad ir kur atrisināt problēmas un atrast atbildes un visādām mistiskām lietām http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Ja es nemācētu sev nepieciešamās elektrības lietas atrisinātu pats, uz tādu servisu, kur strādājošie pat nezina ka paneļa apgaismojumu ieslēdz slēdzis nevis potenciometrs, es nebrauktu :crazy:
Pārējās divas lietas arī nav nekas mistisks, vismaz zinot kā tur viss darbojas - tās tu tāpat mēgini risināt kā šo? :crazy:

divi velosipēdi ar līkiem rāmjiem [stāv pusizjaukti] trīsritenis - divi mazi ripuļi priekšā, viens liels aizmugurē, kājas priekšgalā, galva pakaļgalā - FTW!  :crazy:

#11 Viltniex

Viltniex
  • Lietotājs
  • 432 raksti

Pievienots 13 February 2011 - 20:40

Ja es nemācētu sev nepieciešamās elektrības lietas atrisinātu pats, uz tādu servisu, kur strādājošie pat nezina ka paneļa apgaismojumu ieslēdz slēdzis nevis potenciometrs, es nebrauktu http://www.audi-style.lv/forum/public/st...
Pārējās divas lietas arī nav nekas mistisks, vismaz zinot kā tur viss darbojas - tās tu tāpat mēgini risināt kā šo? http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Tas jau nenozīmē, ka pārējie nezin, ja es nezinu, jo strādāju tur kopš septembra uz pus slodzi, jo mācos un iepriekš nav bijusi nekāda saistība ar mašīnām, tapēc arī šeit esmu piereģistrējies un interesējos, jo pats vel daudz ko nesaprotu un servisā ar šādām lietām reti, kad sanāk saskarties jo pārsvarā klienti liek kko jaunu iekšā vai remontē autonomās krāsniņas

#12 Guest

Guest
  • 2 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 15 February 2011 - 16:30

Man problēma tāda, ka jau otro reizi izdeg apgaismojuma drošinātājs. Tas potenciometrs arī nedaudz čanarējas bet uz max režīmu strādā, bet viņš tak pie vainas nevarētu būt..?

#13 turyk

turyk
  • Lietotājs
  • 57 raksti
  • Dzīvesvieta:jurmala

Pievienots 17 February 2011 - 14:07

kur tas sasoditais drosinatajs atrodas pasakiet luudzu

zem halbes-?(viss apraksts ir de, kuru diemzhel nesaprotu)

salona zem stures

#14 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9446 raksti

Pievienots 17 February 2011 - 14:12

Man problēma tāda, ka jau otro reizi izdeg apgaismojuma drošinātājs. Tas potenciometrs arī nedaudz čanarējas bet uz max režīmu strādā, bet viņš tak pie vainas nevarētu būt..?

Bardaka apgaismojuma lampele darbojas? Ir gadījies piedzīvot ka tas drošinātājs izlido, jo bardaka lampele nav pievienota un vadi kūļājas pa gaisu līdz pieskaras pie metāla un izbliež drošinātāju. Braukšana naktī spīdinot uz spidometru ar mobi rullz :crazy:

kur tas sasoditais drosinatajs atrodas pasakiet luudzu

zem halbes-?(viss apraksts ir de, kuru diemzhel nesaprotu)

salona zem stures

Protams ka drošinātāju kārbā. Kur ir problēma izcilāt un pārbaudīt visus 21 drošinātajus?

#15 turyk

turyk
  • Lietotājs
  • 57 raksti

Pievienots 17 February 2011 - 15:22

problema nav, bet vaciski nesaprotu bija 1 beigts drosinatajs- ieliku nekas nemainas

viens man te blauj ka sis ir salonaa, bet atrast nevaru

spido nedeg, numura apgaismojums ar, salona krutilkas gaisam

ja shis visas padarishanas drosinatajs atrodas zem halbes(kur visi ir veseli tagad)

gala rezultata sanak, ka pazudis kautkur +(kur netaisos nemaz meklet)
vinkarshi uzlikshu peremichku, bet uz kuru droshinataju?(var jau protams izpetit uz kura nemaz nav +), bet kaa jau visiem gribu kaa ertaak

auto nav mans un vienmer nav pie vinja pieejas, kaa ari negribu pi... tani sasoditaja garazhaa, kuru shini sala piekurinat nevaruIevietotais attēls

tapec ari ludzu palidzibu

#16 KP-84

KP-84
  • Lietotājs
  • 884 raksti

Pievienots 17 February 2011 - 15:45

Slinkums iet aaraa skatiities,bet ja atminja nevilj,tad kaut kads desmitais drosinatajs varetu buut :crazy: kaut kur tur ap to droseklju rajonu,bet vinsh tur nav tikai uz to apgaismojumu,veel kaut kas kopa naca,numurs,laikam pat pulkstenis veel :svilpo:
Audi A4 S line--1.9TDI
Audi B4,--1.9TDI-Powered by INC

#17 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9446 raksti

Pievienots 17 February 2011 - 17:02

Pulkstenis iet kopā ar piepīpētāju un maģi. Nedaudz neveiksmīga kombinācija, jo man personīgi ir sanācis 2x nosvilināt savam spidometram celiņu, salaižot spidometru uz īso ar masu, bet tas ir īpašs gadījums :crazy:

problema nav, bet vaciski nesaprotu bija 1 beigts drosinatajs- ieliku nekas nemainas

viens man te blauj ka sis ir salonaa, bet atrast nevaru

spido nedeg, numura apgaismojums ar, salona krutilkas gaisam

ja shis visas padarishanas drosinatajs atrodas zem halbes(kur visi ir veseli tagad)

gala rezultata sanak, ka pazudis kautkur +(kur netaisos nemaz meklet)
vinkarshi uzlikshu peremichku, bet uz kuru droshinataju?(var jau protams izpetit uz kura nemaz nav +), bet kaa jau visiem gribu kaa ertaak

auto nav mans un vienmer nav pie vinja pieejas, kaa ari negribu pi... tani sasoditaja garazhaa, kuru shini sala piekurinat nevaruhttp://www.audi-style.lv/forum/public/st...

tapec ari ludzu palidzibu

Drošinātāju numuri un drošinātāju nomināli ir uzrakstīti ar ārābu cipariem kas ir tādi paši kā latviešu izmantotie :crazy: Es agrāk vienkārši mēdzu izraut visus drošinātājus ārā, pārbaudīt un pēc nomināliem sakrāmēt atpakaļ.
Salonā vienīgais oriģināli nākošais kūstošais drošinātājs ir priekš ABS, tāpēc apklusini to teicēju :crazy:
Gabarīti spīd? Ja nespīd, tad salūzis plastmasiņš gaismu slēdzī :pee:

Šo rakstu rediģēja JohnyB: 17 February 2011 - 17:03

#18 turyk

turyk
  • Lietotājs
  • 57 raksti

Pievienots 17 February 2011 - 17:12

Pulkstenis iet kopā ar piepīpētāju un maģi. Nedaudz neveiksmīga kombinācija, jo man personīgi ir sanācis 2x nosvilināt savam spidometram celiņu, salaižot spidometru uz īso ar masu, bet tas ir īpašs gadījums http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Drošinātāju numuri un drošinātāju nomināli ir uzrakstīti ar ārābu cipariem kas ir tādi paši kā latviešu izmantotie http://www.audi-style.lv/forum/public/st... Es agrāk vienkārši mēdzu izraut visus drošinātājus ārā, pārbaudīt un pēc nomināliem sakrāmēt atpakaļ.
Salonā vienīgais oriģināli nākošais kūstošais drošinātājs ir priekš ABS, tāpēc apklusini to teicēju http://www.audi-style.lv/forum/public/st...
Gabarīti spīd? Ja nespīd, tad salūzis plastmasiņš gaismu slēdzī http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

gabariti- nezinu(tagad netieku klat pie auto)

#19 Indzijs

Indzijs
  • Lietotājs
  • 20 raksti

Pievienots 17 February 2011 - 21:34

Man tieši tāda pati problēma. Vakar braucot notirkšķēja kaut kas tumbās un izdzisa paneļa un pečkas kloķu apgaismojums. Visus drošinātājus pārbaudiju, visi šķiet veseli. Ko tagad darīt? :D

Man Audi 90 88. gada.

Indzijs

#20 KP-84

KP-84
  • Lietotājs
  • 884 raksti

Pievienots 17 February 2011 - 21:35

Man tieši tāda pati problēma. Vakar braucot notirkšķēja kaut kas tumbās un izdzisa paneļa un pečkas kloķu apgaismojums. Visus drošinātājus pārbaudiju, visi šķiet veseli. Ko tagad darīt? http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Man Audi 90 88. gada.

nonjem peckas klokus,un paskaties vai lampeles maz veselas palikushas....
Audi A4 S line--1.9TDI

#21 Indzijs

Indzijs
  • Lietotājs
  • 20 raksti

Pievienots 17 February 2011 - 23:41

nonjem peckas klokus,un paskaties vai lampeles maz veselas palikushas....

Bet tad jau ari man vajag pārbaudīt tās spidometra lampiņas, visas reizē diezvai var izdegt.

Indzijs

#22 KP-84

KP-84
  • Lietotājs
  • 884 raksti

Pievienots 17 February 2011 - 23:49

Bet tad jau ari man vajag pārbaudīt tās spidometra lampiņas, visas reizē diezvai var izdegt.

man kaadreiz arii likaas diez vai var,bet gadiijaas vienreiz ka var gan .... :crazy: jaasaak jau ar elementaraako :cool2:
taapec jau saku lai peckas lampeles paskaties,tur atrak var visu atardiit nekaa spidoo paneli iznjemt... :svilpo:
Audi A4 S line--1.9TDI

#23 werner1978

werner1978
  • Lietotājs
  • 39 raksti
  • Dzīvesvieta:smiltene
  • Intereses:dazadas

Pievienots 19 February 2011 - 20:56

Ta ,manam c4 1991 ari pazuda sakuma panela apgaismojums kopa ar nr apgaismojumu.Samainiju droshinataju un re darbojas :yahoo: ,bet ne tur ta bija pec div dienam pazuda atkal un shoreiz smagi .droshinataju sit ara ,reize ar jau nu droshinataju sledzas logutiritaji ieksha un abs pazuda ,ta nu esu galigi apjucis kur kert ko skatit.Liekas kaut kur kartigs isais iemeties. :shock:

Šo rakstu rediģēja werner1978: 19 February 2011 - 20:58

#24 qxis

qxis
  • Lietotājs
  • 1532 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre
  • Intereses:auto-audi

Pievienots 19 February 2011 - 22:20

Kautkāda sērga ar šiem apgaismojumiem šobrīd...
Manam AC B4 pazuda paneļa apgaismojums un VDO apgaismojums. Drošinātāji vietā, nummura apgaismojums deg... :nez:
ZB spīdināt ar mobilo uz paneļa tāpēc sarunāju te vienu itkā auto elektriķi. Tas kādu stundu tur pinās pa tiem vadiem, noteica, ka mistika un pievilka citu + vadu. Tipa pagaidu variants... Kautgan visi jau zin ka nav nekā patstāvīgāka kā pagaidu variants. :pee:

Audi Coupe GT, VAZ 2103, Opel Kadet GSI, Opel Record, Audi 80, Audi 100, Honda Prelude, BMW 318, BMW 318, BMW 318, BMW 323, VW Passat, Audi Coupe, Audi 90, Opel Vectra, Mitsubishi Lancer, Ford Transit, Honda Civic, Fors Siera, Pontiac Trans Sport, Pontiac Trans Sport, Chrysler Town&Country, Audi CQ 2.5 TDI, Volvo V-70.... Audi CQ B4 2.3NF 2.5TDI TTT, Volvo V70 2.5TDI<p>

MB CE300
BMW X5

#25 Indzijs

Indzijs
  • Lietotājs
  • 20 raksti

Pievienots 20 February 2011 - 20:00

Kautkāda sērga ar šiem apgaismojumiem šobrīd...
Manam AC B4 pazuda paneļa apgaismojums un VDO apgaismojums. Drošinātāji vietā, nummura apgaismojums deg... http://www.audi-style.lv/forum/public/st...
ZB spīdināt ar mobilo uz paneļa tāpēc sarunāju te vienu itkā auto elektriķi. Tas kādu stundu tur pinās pa tiem vadiem, noteica, ka mistika un pievilka citu + vadu. Tipa pagaidu variants... Kautgan visi jau zin ka nav nekā patstāvīgāka kā pagaidu variants. http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Nu bet tev vismaz tagad ir gaisma atkal. :D

Šo rakstu rediģēja Indzijs: 20 February 2011 - 20:00

Indzijs

#26 Students

Students
  • Lietotājs
  • 202 raksti
  • Dzīvesvieta:Quattro City- Valmiera
  • Intereses:audi+ quattro = a6 avant

Pievienots 20 February 2011 - 22:25

Please!! Te loti noderetu Mairiz komentars ar izsmelosam atbildem.
Jo vins te mak ar vadu kaudzi rikoties ,ka burvju makslinieks, atri vien gan jau pateiktu kur meklejama vaina! :)
ED- 811
STUDENTS

Sniegi sniga putinaja,
a man ar quattro poh......!!!

#27 janis30

janis30
  • 12 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 28 February 2011 - 12:18

Sveiki!Man ir audi b3 cope,un man jautajums,ka tos sledzus peckas var nonemt,un ka var pievienot vadus piepipetaja,jo zem ta rokas bremzes man stav 3.vadini,un ka lai es zinu kur vinus vienot?

#28 mdz

mdz
  • Lietotājs
  • 5577 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Hektors, krokodils, fwd un bezatsperu automobīļi

Pievienots 28 February 2011 - 12:41

Pečkas kloķi raujās nost ar spēku vai no malas ar kaut ko plakanajam skrūvgriezim līdzīgu.

1-3-4-2

Listen to SLAYER

R.I.P. Divlitrīgais alus

#29 janis30

janis30
  • 12 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 28 February 2011 - 20:26

Izdevas!Man velviens jautajums,kas varetu but ka nevar pielaist masinu,jo savejo aki nosedinaju,un meginaju piepipet ari ne ka,tad meginaju ievilkt ari neka.kas varetu but pa vainu? Man audi b3 cope 92.gads 2.3 motors benzīns!!!!

#30 kasus12

kasus12
  • Lietotājs
  • 37 raksti
  • Dzīvesvieta:Tukums
  • Intereses:TDI

Pievienots 06 December 2014 - 22:59

Sveiki A/S. Man ir problema ar audi b4 1994.gada paneļa apgaismojumu..

kimerejoties ar lampinam domajot kko jaunu uztaisit salaidu uz isso pie pelntrauka lampinas stekera..  tada veida man vairs nedeg instrumentpanela apgaismojums, apgaismojums kur pečku regule un pelntrauka apgaismojums..

aizamugures lukturi visi deg

nr. apgaismojums ari deg.

bardačoka apgaismojums deg.

Apakalgaitas lukturi ari deg..

Salona apgaismojums deg..

drosinatajs vesels (14)

apgaismojuma regulatoru iznemu lauka saliku pa taisno nekas neizmainijas..

kas par vainu varetu but? :search: :angry:

vw vento 1992. gada.1.8mono benzins/lpg (tolmets)
vw passat b3 1.8mono ( pardots)
<p>Audi 80 AVANT 1.9TDI 1z 94g. pardots.
Audi a4b5 1996.gada 1.9tdi chip by dizelists.

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)