Pālekt uz saturu

Foto

Auto Apaksha Driz Tiks Struklota...

• Please log in to reply
39 atbildes uz šo tēmu

#31 quattroAu80b2

quattroAu80b2
  • Lietotājs
  • 1484 raksti
  • Intereses:Audi

Pievienots 29 April 2014 - 15:59

Tikai ne grubuli, tas mēsls nav necik stingri noturīgs.

tā ir atbilde uz manu jautājumu vai kas?

20VT typ85 quattro..........neviens auto nepiedzimst par lūzni,bet mēs protam to labot :D

#32 Z0KLIS

Z0KLIS
  • Lietotājs
  • 563 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:DD Power & quattro

Pievienots 30 April 2014 - 16:21

Pa lielam jā. domā un liec visu ko citu, tikai ne grubuli. viņš tak pēc kāda gada sāk lobīties nost.

Audi 90 B3 FWD 2.3ng Crash

Audi 90 B3 Quattro 2.5TDI

Opel Movano 2010.g

Transporta pakalpojumi? Mob-20022307

#33 Aig

Aig
  • Lietotājs
  • 3218 raksti

Pievienots 26 September 2016 - 11:51

Paceļam tēmu, padalāmies ar jaunumiem par materiāliem grīdas apakšas virsējā aizsargslāņa izveidei.

Tātad varianti:

1) oem mastika. Ja tagad nopērkamā tiešām ir tāda pati, kā tā, kas tika lietota pirms 25 gadiem, tad tas ir velnišķīgi labs materiāls. Tiesa gan tagad kods ir cits un cena x3. Mīnusi - pieejama uz vietas nekur nav, un kā jau minēju - paliela cena, lai sapirktu ar rezervi. Vai kāds ir kādu auto apakšu apstrādājis pilnībā ar jauno oem mastiku (D314D36M2)? Kādas atsauksmes?

2) bituma mastikas. Uzskatu, ka sūc. Ceškai apakšu es uztaisīju ar bituma mastikām, sliekšņiem bija kautkāda savādāka, kas tā kā cietāka un krāsojama, bet neviena no tām man nepatīk. Nobraukāts ar to auto ir ap 30Mm, un mastika ir vairākās vietās nodauzīta jau līdz gruntij. Turklāt toreiz sāku ar vienu, bija par maz, tad to vairs nevarēja dabūt, liku kautkādu citu, viena no tām palika pretīgi lipīga arī pēc nožūšanas.

3) Ir kautkādas kaučuka mastikas - http://www.autokrasa.../?p=art&art=523 . Kāds ir tās lietojis ?

4) no kāda a/s lietotāja man nonāca informācija, kuru tas saņēmis no kāda cita a/s lietotāja par divkomponentu poliuretāna mastiku. Laikam kaut kas līdzīgs line-x un analogiem tikai nopērkams pašdarbniekiem. Redzēju bildi, kur tai bija trāpīts ar kādu smagu metāla priekšmetu, un izskatījās, ka tā ir atlekusi no virsmas vairāk nekā būtu nepieciešams. Tātad pārāk cieta un trausla ? Any comments? Mikin4?

5) vēl varianti ? http://www.knauf.lv/...ndicht/1_2.html ?

#34 ainis

ainis
  • Lietotājs
  • 1167 raksti

Pievienots 26 September 2016 - 12:24

Uz pēdējās vismaz var pa taisno flīzēt.
Īsti laba priekš auto laikam viņa nebūs.

#35 Aig

Aig
  • Lietotājs
  • 3218 raksti

Pievienots 30 October 2016 - 15:55

Šo topiku gan tāpat neviens nelasa, bet nu iemetīšu pāris bildes. Tātad tas, ko minēju iepriekšējā posta 2) punktā.

DSC_1285.jpgDSC_1286.jpgDSC_1287.jpgDSC_1288.jpgDSC_1290.jpg

Bitums - pilnīgs DDM.

Nu jā, no iepriekš minētajiem 5 variantiem ruksim es izvēlējos 1) - oem. Tālāk par sagādi gan pagaidām neesmu ticis, un pašlaik izskatās, ka nāksies ruksi stumt laukā no garāžas un ceškai pielabot bildēs redzamās vietas.

#36 hofmann

hofmann
  • Lietotājs
  • 925 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:Audi,Saab

Pievienots 30 October 2016 - 16:38

Es izmantoju šo produktu https://euro-industr...d=23202237&dr=p sajaucot ar skidinataju + korasols. Turās labi,nost nelobās.

Senson serviss Starta ielā 5 F  T. 29940215

http://www.i-trendy.lv/ prieciņš arī mūsu mīļajām!

#37 uldēns 90

uldēns 90
  • Lietotājs
  • 501 raksti
  • Dzīvesvieta:jelgava
  • Intereses:alus un alus

Pievienots 30 October 2016 - 22:01

man ar kaut kur mētājas šitas Sika (paņēmu kā reiz patestēt uz sliekšņiem A4) , bet neesmu vēl saņēmies uzlikt. Bieži sanāk betonam šuves pildīt ar Penosila pu šuvju mastiku un tā arī sacietējot paliek par riktīgu gumijas gabalu. šo būs jāuzliek uz plikajām vietām pirms ziemas un tad jau pavasarī redzēs kas un kā.

a4b5aq

#38 wrc

wrc
  • Lietotājs
  • 267 raksti
  • Dzīvesvieta:Valka
  • Intereses:Audi. Audi quattro. WRC. autorallijs

Pievienots 12 December 2016 - 20:58

Bitums toč neturās. Paliek ciets un lec nost gabaliem tam pieskaroties.

#39 Aig

Aig
  • Lietotājs
  • 3218 raksti

Pievienots 27 December 2016 - 00:12

*
POPULĀRS RAKSTS!

Ja nu kādu interesē, es izvēlējos tomēr 1) variantu. Kā materiāls ar ko darboties tas ir patīkams. Pūšas ar ubs pistoli, diezgan ātri cietē (atkarībā no slāņa biezuma 10min - pāris stundas), nožuvis vairs nesmērējas. Smuki izskatās :hihi: . No mīnusiem - tās bundžas laikam gadiem ilgi stāvējušas, nosēdušās. Pamatīgi jāsakrata, un ar roku to izdarīt grūti. Tāpēc man katrā bundžā apmēram ceturtdaļa apakšā palika biezāks, kas vairs nepūtās. Pēc tam tās atgriezu vaļā un ar pindzeli smērēju vietās, kur man gribējās biezāku. Nevar taisīt baigi biezu slāni (3+mm), tad tas sāk tecēt, kā arī cietējot vietām saplaisāja. Uz b3 aizgāja 10 bundžas.
Rezultāts šāds:
DSC_1432s.jpg

Redzēsim kāds būs lietošanā :)

#40 zibsnis1

zibsnis1
  • Lietotājs
  • 776 raksti

Pievienots 08 January 2017 - 16:39

Sveiki!
intresē kādas ir atsauksmes par šo Raptor grubuļveidīgo pārklājumu? Kā turas pēc 1gada utt.
89ff4acdf7ad490b3214cc4808b7524e.jpg

Sent from my D6503 using Tapatalk

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)