Pālekt uz saturu

Foto

Dīzeļa čipošana!

• Please log in to reply
1554 atbildes uz šo tēmu

#61 girts

girts
  • Lietotājs
  • 121 raksti

Pievienots 25 October 2010 - 22:33

Paldies visiem par viedokļiem, bet nav vairs aktuāli, jo auto ir nopirkts un pie tam benzīnieks!

#62 gatis

gatis
  • Lietotājs
  • 1384 raksti
  • Dzimums:Vīrietis

Pievienots 25 October 2010 - 22:35

a cik pie INC šobrīd maksā nočipot dizelīti ? :svilpo:

audi 80q typ81 2.2 10vtq(procesaa)
audi A6/C4 2.5Tdi

#63 audiaan

audiaan
  • Lietotājs
  • 1152 raksti
  • Intereses:laikam jau AUDI

Pievienots 25 October 2010 - 23:37

un tas ka lai tiktu garam furei jaliek 3parnesuma rodas jautajusm ar ko isti tu brauc? 2,5tdi 6parnesumu karba viegli iet garam ar 5- mana pieredze un motoras 100%stoks pat ar visiem bunduljiem!

A100/C4
Fastest audi 100 in LV-7.795 152km/h at 1/8 mile
11.8/189km/h at 1/4 mile
powered by labs choms

#64 personall

personall
  • Lietotājs
  • 155 raksti
  • Dzīvesvieta:Baldone

Pievienots 26 October 2010 - 00:07

a cik pie INC šobrīd maksā nočipot dizelīti ? http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

nesen čipoju, bija 140ls

Volvo 2001-2007 latviešu/angļu valodas uzstādīšana 15 minūšu laikā(30euro) , nobraukuma koriģēšana, Volvo mērinstrumentu paneļu remonts(apmaiņa).

#65 karo

karo
  • Lietotājs
  • 1929 raksti
  • Intereses:quattro

Pievienots 26 October 2010 - 05:52

Paldies visiem par viedokļiem, bet nav vairs aktuāli, jo auto ir nopirkts un pie tam benzīnieks!

kāpēc nav aktuāli,tagad tu vari taisīt tēmu par benzīnnieka čipošanu :crazy: .
karo

#66 zuks

zuks
  • Moderators
  • 2345 raksti

Pievienots 26 October 2010 - 08:06

nesen čipoju, bija 120ls

Tas ir pa blatu vai stock cena ? Nez kapec par benzinieku stipri dargak prasija i to tjip caur galiem !

kāpēc nav aktuāli,tagad tu vari taisīt tēmu par benzīnnieka čipošanu http://www.audi-style.lv/forum/public/st... .

Tapec ka tadus perk tikai tie kam gari krani vai tos meginas staipit !

S4 B6 :greyrs4:A4 B5 1.8TQ(pwd by INC) :blackrs4:

#67 kuzmitch

kuzmitch
  • Lietotājs
  • 1593 raksti
  • Dzīvesvieta:Mazpisāni

Pievienots 27 October 2010 - 09:05

a kapēc jūs to visu nejautājat cilvēkam privāti vai pa telefonu? itkā viņam tagad būtu pienākums te taisnoties par cenām. ja nepatīk var tak nečipot vai čipot citur.

Huligāns

#68 zuks

zuks
  • Moderators
  • 2345 raksti

Pievienots 27 October 2010 - 09:46

a kapēc jūs to visu nejautājat cilvēkam privāti vai pa telefonu? itkā viņam tagad būtu pienākums te taisnoties par cenām. ja nepatīk var tak nečipot vai čipot citur.

neviens tev te ar tavu vtec neliek jaukties vel pa vidam :pee:

S4 B6 :greyrs4:A4 B5 1.8TQ(pwd by INC) :blackrs4:

#69 kuzmitch

kuzmitch
  • Lietotājs
  • 1593 raksti
  • Dzīvesvieta:Mazpisāni

Pievienots 27 October 2010 - 10:15

*
POPULĀRS RAKSTS!

es kautkur vtec pieminu vai arī tev ir dziļa sāpe kad kāds vtec tev nodarija pāri? Ievietotais attēls

doma ir par to ka viens uzprasa nevis INCam pa cik viņš čipo, bet forumā publiski, nākamais mētā baumas par 2 gadus vecām cenām, vel trešais ierunājas ka dārgi un derētu lētāk. tiešām nesaprotu kāpēc jautājums nevar tikt uzdots PM INCam - pa cik tagad čipojas tāds un tāds motors, vai nevar sarunāt kādu atlaidi, jo [.......] utt utjp.

tagad katrs sāks saukt cenu par kādu ir saņēmis pakalpojumu pirms 3 gadiem va aizvakar un tad sāksies sarunas aiz muguras - "bļāā tu pimpis, tev bija pa 20ls lētāk, kapēc man tagad dārgāk", "tu dirsā līdējs, es lielāks čoms nekā tu". tā jau mūsu sabiedrībā ir pieņemts Ievietotais attēls tas tā skats no malas Ievietotais attēls

Huligāns

#70 arnarmani

arnarmani
  • Lietotājs
  • 51 raksti
  • Dzīvesvieta:Latvia, Riga

Pievienots 29 October 2010 - 23:27

ai lasu un nevaru notureties vel nedaudz iekakat savu viedokli http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

pa dizeļiem- es nekad nevaru saprast ko cilveki var http://www.audi-style.lv/forum/public/st... pa kaut kadam šujmašīnām-mazais motors lielais motors, ja piem 1.8 ir šujmašina tad tad jau 2.5, 2.8 sauksiem piemaram pa kamazu vai vel kadu lielu sudu... pie katra motora ir stradas un ta ka vajadzetu nedaudz mazu cienju izradit ari to ipashiniekiem kuri nevar, negrib vai maz kadu iemeslu delj braukt ar LIELO motoru! Tas ta VIENS IDIOTS izdomaja parejie civina!!!!

Tātad dīzeļus sauksim pa traktoriem...tik pat liels idiotisms! bet nu te gan jau atkal saliks man minusus http://www.audi-style.lv/forum/public/st...
Un labak nesakt komentēt "ātra mašīna" tad vispar cilveki sacepas visvairak aju blaus tie kas brauks ar busgrabejushu auto (nevienam nekas personiks) http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

saksim ar to ka ir 95% cilveki kas brauc ar auto, negrib neko pie ta motora darit ka tikai apkopes veikt, tapec tie kas kile motorus un tiesham veic pasakainus motora radijumus..tie ir kadi 5% (mans minejums)!

tapec saksim ar to ka saksim iedalit kiletos auto un nekiletos auto...protams ka lenakais drag auto bus atrakas pa pilsetas auto labaka gadijuma cipots!

un ja vnk auto nocipo cilveks var teikt ka cinja auto labi iet, ir dinamisks jo tas tiek pielidzinas stoka kas iznak no rupnicas! un es te nedzideju ka kads baigi lielitos ka vinja auto ir baigi atrais, vnk lido var visus noskriet tapec cilveki vairak domasim mazak stulbi kakasim - tas jau ir attieksmes un kkadas komunikacijas jautajums!

un tas ka lai tiktu garam furei jaliek 3parnesuma rodas jautajusm ar ko isti tu brauc? 2,5tdi 6parnesumu karba viegli iet garam ar 5- mana pieredze un motoras 100%stoks pat ar visiem bunduljiem!

tapec ieteikums visiem biedriem...nemuldesim lieku, domasim racionali,nejauksim sportu ar ikdienu un iedzilinasimies autora jautajumos nevis skalji blausim kadi visi leni, stulbi, nepareizi, nepieredzejusi vai tamlidzigi nav tik labi ka vajag http://www.audi-style.lv/forum/public/st... lai jauks vakars!

savā ziņā piekrītu. ;-)

#71 KP-84

KP-84
  • Lietotājs
  • 884 raksti

Pievienots 30 October 2010 - 14:21

nu jau vairaak ka divi gadi atpakal cipsojos pie Inta,mans diizels apmierinaats joprojaam :P
Audi A4 S line--1.9TDI
Audi B4,--1.9TDI-Powered by INC

#72 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6285 raksti
  • Dzīvesvieta:RG20
  • Intereses:AUDI
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 26 February 2012 - 13:50

Es samērā bieži redzu Baldones un Daugavpils čipus, jo īpaši uz 2.5tdi V6.
Un ne jau tādēļ, ka īpašnieki būtu baigi apmierināti. Tādas lietas kā nepamatota dūmainība pie vidējām slodzēm, nevienmērīgā akselerācija (grafiski varētu attēlot kā trepes) vai neadekvāts turbo spiediens pie pārlieku zema degvielas daudzuma (būtiski samazinās VNT mūžs un cieš degvielas patēriņš) un pat pārlieku sagrieztas aizdedzes būtiski palielinot stresu uz virzuļiem, klaņiem, galvu utt. ir vienas no tipiskākajām lietām.

Es šos čipus pielīdzinu vidējas kvalitātes ebay piedāvājumam no kurienes visdrīzāk tie arī ir nākuši.

usbr2.png

Audi, VW, Toyota, Lexus, BMW, Volvo, MB, Opel, Seat, Skoda, Saab, Renault, Peugeot, Citroen etc.
INDIVIDUĀLS CHIPTUNING | REGULĒŠANA AUTOSERVISS | IMMO OFF | DIAGNOSTIKA

Saziņai:

29861891 (9:00-19:00)

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#73 qxis

qxis
  • Lietotājs
  • 1532 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre
  • Intereses:auto-audi

Pievienots 26 February 2012 - 14:09

Cik esmu dzirdējis baumu līmenī, tad Baldones čips esot INC čipa kopija. (iet runa par 5.cil 2.5 TDI)

Audi Coupe GT, VAZ 2103, Opel Kadet GSI, Opel Record, Audi 80, Audi 100, Honda Prelude, BMW 318, BMW 318, BMW 318, BMW 323, VW Passat, Audi Coupe, Audi 90, Opel Vectra, Mitsubishi Lancer, Ford Transit, Honda Civic, Fors Siera, Pontiac Trans Sport, Pontiac Trans Sport, Chrysler Town&Country, Audi CQ 2.5 TDI, Volvo V-70.... Audi CQ B4 2.3NF 2.5TDI TTT, Volvo V70 2.5TDI<p>

MB CE300
BMW X5

#74 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6285 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 26 February 2012 - 14:12

Šādu stāstu arī es esmu dzirdējis, tomēr tie, kurus es esmu redzējis un labojis, nav INC darbi.

usbr2.png

Audi, VW, Toyota, Lexus, BMW, Volvo, MB, Opel, Seat, Skoda, Saab, Renault, Peugeot, Citroen etc.

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#75 qxis

qxis
  • Lietotājs
  • 1532 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre
  • Intereses:auto-audi

Pievienots 26 February 2012 - 14:18

Nu tad jau tas čalim tāds reklāmas triks. :crazy:

Audi Coupe GT, VAZ 2103, Opel Kadet GSI, Opel Record, Audi 80, Audi 100, Honda Prelude, BMW 318, BMW 318, BMW 318, BMW 323, VW Passat, Audi Coupe, Audi 90, Opel Vectra, Mitsubishi Lancer, Ford Transit, Honda Civic, Fors Siera, Pontiac Trans Sport, Pontiac Trans Sport, Chrysler Town&Country, Audi CQ 2.5 TDI, Volvo V-70.... Audi CQ B4 2.3NF 2.5TDI TTT, Volvo V70 2.5TDI<p>

MB CE300
BMW X5

#76 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6285 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 26 February 2012 - 14:22

Iespējams, par reklāmas triku ir taisnība.

usbr2.png

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#77 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6285 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 26 February 2012 - 14:28

130ZS vai jaudīgākai versijai pie max nospiesta pedāļa spiediens var būt 2500mBar (1.5bar). 1800RPM tam ir par ātru - rada nevajadzīgas vibrācijas turbīnas asij un iespējamus pārspiediena pīķus pēc tam (lielākā daļa diagnostikas iekārtu to nefiksē).

usbr2.png

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#78 Malcaks123

Malcaks123
  • Lietotājs
  • 89 raksti
  • Dzīvesvieta:Līvāni-Krāslava

Pievienots 28 February 2012 - 12:19

Sakiet, var buut kaads zin kaadu kas ar 4iposhanu nodarbojas D-pils puse? gribu no4ipot a4 1.9 tdi 66kw.

#79 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6285 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 28 February 2012 - 12:35

Nezinu kas tieši, bet man tam cilvēkam būtu daudz ko pateikt. :blin:

usbr2.png

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#80 Malcaks123

Malcaks123
  • Lietotājs
  • 89 raksti
  • Dzīvesvieta:Līvāni-Krāslava

Pievienots 28 February 2012 - 12:38

A kas esat saskaarushies, laizh greizi?

#81 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6285 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 28 February 2012 - 12:44

palasi, ko es rakstīju iepriekš šajā pašā tematā.

usbr2.png

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#82 K.Reihmanis

K.Reihmanis
  • Lietotājs
  • 244 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava
  • Intereses:Auto krāsošana

Pievienots 20 March 2012 - 23:02

sveiki , gribetu paintereseeties , vai audi 80 1994.g. , 1.9 TDI, 90zs var noccipot un vai klat nak 30zs?
esmu no jelgavas , tapec noteikti domaju to dariit pie INC, ja tas ir iespejams?
varbuut ir kaads kam b4 ccipots , padalities ar info kaads rezultaats? vai ir jeega?

AUDI 80 B4 1.9TD

AUDI A4 B5 AVANT 1.9TDI QUATTRO 

#83 Msnikss

Msnikss
  • Lietotājs
  • 91 raksti
  • Dzīvesvieta:Baltinava
  • Intereses:Pie dabas krūts cepta gaļa, Madara, lauksaimniecība
    (c) martins2004

Pievienots 20 March 2012 - 23:36

sveiki , gribetu paintereseeties , vai audi 80 1994.g. , 1.9 TDI, 90zs var noccipot un vai klat nak 30zs?
esmu no jelgavas , tapec noteikti domaju to dariit pie INC, ja tas ir iespejams?
varbuut ir kaads kam b4 ccipots , padalities ar info kaads rezultaats? vai ir jeega?

Ja ir vēlme, tad rīt varam izmest līkumu pa Jelgavu ar manu B4 avantu '95 Domāju, ka jutīsi atšķirību arī ar visām manām greizajām buksēm :crazy:

Šo rakstu rediģēja martins2004: 20 March 2012 - 23:36

Matemātikas eksāmenā - ba × n²a² = .....banana?
Audi 80 B4 Avant '95
1.9 tdi Powered by
Jonix

#84 zve_rs

zve_rs
  • Lietotājs
  • 1277 raksti
  • Dzīvesvieta:Koblenz, DE
  • Intereses:Audi A6 2.5 TDI.Futbols

Pievienots 21 March 2012 - 17:30

laus lasu šo temu par čipošanu...un tolka maz....
viens saka ta otrs ta..
vai ir tolks čipot vaj nea?
vaj tolks ir čipom manu audiku A6 c5 t.5 tdi v6 :) ja čiposana sliktu neko nedara motoram,es nočipotubet man ir maz info...par tadam lietam :)

Audi A6 C5 V6 2.5 TDI Čipots & Powered By Kolhoz :D 

#85 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6285 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 21 March 2012 - 17:38

Ir vērts, noteikti ir vērts.
Esmu sekmīgi nočipojis ļoti daudz v6 tdi un visos gadījumos klienti ir bijuši apmierināti ar rezultātu - sajūta, ka tas ir pilnīgi cits auto.
Čipošana, ja zina ko dara, nekaitē dzinējam, citādāk paši automašīnu ražotāji nepiedāvātu šādas iespējas.
Savus čipus veidoju tā, ka neskaitot jaudas pieaugumu, vidēji pieredzējuši un arī nepieredzējuši diagnostiķi nevar noteikt. ka auto ir čipots, pieredzējušie redz, ka atsevišķas vērtības izmainās (degvielas dozas pieaugums, nedaudz turbo spiediens un aizdedzes moments), bet tas nemaina diagnostikas procedūras un iespējas.

usbr2.png

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#86 zve_rs

zve_rs
  • Lietotājs
  • 1277 raksti
  • Dzīvesvieta:Koblenz, DE
  • Intereses:Audi A6 2.5 TDI.Futbols

Pievienots 21 March 2012 - 17:44

skaidrs..
a cik apmera tas maksa?
lai sakratu naudinju...

Audi A6 C5 V6 2.5 TDI Čipots & Powered By Kolhoz :D 

#87 dainiiz

dainiiz
  • Lietotājs
  • 1963 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:.....

Pievienots 21 March 2012 - 18:44

v6 nochipojot ir speeks, pilniigi cita masiina, dinamikas un pateerina zinaa, ja pirms tam bija ap 10 pilseetaa automaatam normaali braucot, tad tagad ir ap 8.5 domaaju ka tas ir oke.
pa soseju vispaar nerunaasim, smiekliigi cipari saliidzonot ar manu 2.7bit :D

iesaku sachipot
Kalnu slēpošanas/ snowboarda inventāra apkope
Inventāra iegāde/ noma
Sporta klubs bērniem- www.sk-asi.lv
Jautājumi PM vai 26192145

#88 zibis

zibis
  • Lietotājs
  • 674 raksti
  • Dzīvesvieta:jelgava

Pievienots 21 March 2012 - 19:25

kā jau esmu te kaut kur rakstījis, tad personīgi es pēc čipošanas nekādu baigo jaudas pieplūdumu neizjutu. teikšu atklāti, jutos pat vīlies, domāju ka ies labāk :D bet pēc tam vēl samainīju smidzinātājus tad gan bij cita aršana. un ja ir vēlme tad ari varam kaut kur saskrieties un varēsi palūrēt kas un kā, un varu ari apstāstīt sīkāk.

p.s auto b4 1.9 tdi

p.s 2 chipoja Jonix , takaa par kvalitaati nekadaam bazaam nevajadzeetu buut, vienkaarsi man pasam likaas ka neiet jo tas jaudas pieaugums nav tik liels nemaz peec taas chiposanas

Šo rakstu rediģēja zibis: 21 March 2012 - 20:22

#89 dainiiz

dainiiz
  • Lietotājs
  • 1963 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:.....

Pievienots 21 March 2012 - 19:51

jautaaums pie kaa chipoji? jo tie chipotaaji arii padaudz ir nekaadi, tapeec arii tiek panemta tikai nauda, brauc itkaa laimiigs bet palielam nekaadas izmainas nav.

ieteiktu griezties pie lietprateejiem,
Kalnu slēpošanas/ snowboarda inventāra apkope
Inventāra iegāde/ noma
Sporta klubs bērniem- www.sk-asi.lv
Jautājumi PM vai 26192145

#90 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6285 raksti
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 21 March 2012 - 20:48

kā jau esmu te kaut kur rakstījis, tad personīgi es pēc čipošanas nekādu baigo jaudas pieplūdumu neizjutu. teikšu atklāti, jutos pat vīlies, domāju ka ies labāk http://www.audi-style.lv/forum/public/st... bet pēc tam vēl samainīju smidzinātājus tad gan bij cita aršana. un ja ir vēlme tad ari varam kaut kur saskrieties un varēsi palūrēt kas un kā, un varu ari apstāstīt sīkāk.

p.s auto b4 1.9 tdi

p.s 2 chipoja Jonix , takaa par kvalitaati nekadaam bazaam nevajadzeetu buut, vienkaarsi man pasam likaas ka neiet jo tas jaudas pieaugums nav tik liels nemaz peec taas chiposanas

Tieši tādēļ jau čipošanas laikā es Tev teicu, ka vecie smidzinātāji visdrīzāk ir beigti un jāmaina. Kad nomainīji smidzinātājus un pārčipoji priekš lielākiem, auto tak sāka iet daudz labāk, ne tā?

usbr2.png

Saziņai:

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)