Pālekt uz saturu

Foto

Dīzeļa čipošana!

• Please log in to reply
1560 atbildes uz šo tēmu

#31 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:dzīvoklis
  • Intereses:interesantas lietas

Pievienots 17 October 2010 - 22:35

Informācija autoram!
Es personīgi lietoju čipotu 1.9 TDI. Braucu ar tādu gandrīz gadu un nesaprotu kādēļ es to auto nenočipoju jau tajā dienā, kad nopirku. :crazy: Tātad auto ir ļoti dinamisks, varu braukt kā gribu, kā patīk. Braucu piektajā robā pa šosi, velkos aiz fūres- vajag apdzīt...vnk rauju stūri pa kreisi un jau palidoju fūrei garām, nekas nav jāštepselē :D No krustojuma arī var ar kādu paskrieties ja tāda velme ir. Un galu galā degvielas patēriņš ir tieši tāds pac kā pirms čipošanas. Pirms šīs darbības papētiju situāciju latvijā un tapa skaidrs, ka nav speciālistu, kam 100% var uzticēties, jo tiem kas čipo pašiem tā pieredze pašvaka. Vienīgais variants izrādijās Ints.
Tātad rekomendēju braukt pie Inta un padarīt savu auto dinamiskāk un būsi drošs, ka operācijas ap tavu auto veic speciālists ;)

#32 rakella

rakella
  • Lietotājs
  • 256 raksti
  • Dzimums:Sieviete
  • Dzīvesvieta:RĪGA

Pievienots 18 October 2010 - 02:44

Informācija autoram!
Tātad auto ir ļoti dinamisks, varu braukt kā gribu, kā patīk. Braucu piektajā robā pa šosi, velkos aiz fūres- vajag apdzīt...vnk rauju stūri pa kreisi un jau palidoju fūrei garām, nekas nav jāštepselē http://www.audi-style.lv/forum/public/st... No krustojuma arī var ar kādu paskrieties ja tāda velme ir.

nu puis,tu jau te bik paarspiilee.

#33 lil big san

lil big san
  • Lietotājs
  • 1343 raksti
  • Intereses:Vadiņi. Dzelzi ēst.

Pievienots 18 October 2010 - 05:24

.
Tātad rekomendēju braukt pie Inta un padarīt savu auto dinamiskāk un būsi drošs, ka operācijas ap tavu auto veic speciālists http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Pazīstu vairākus kuri čipo un ar to nodarbojas n-tos gadu un ir savas profesijas lietpratēji. Reklamēt netaisos.
8)

#34 kuzmitch

kuzmitch
  • Lietotājs
  • 1593 raksti
  • Dzīvesvieta:Mazpisāni

Pievienots 18 October 2010 - 07:46

es ar kauko gribu pateikt

neesmu sēdējis daudzos dīzeļos bet biju šokā par Mārtiņa dīzelīti kā viņam paātrinās 5tajā robā 70-130, cik elastīgi tas viss notiek Ievietotais attēls protams es ar savu japāni varu ari straujāk izdarīt bet tad tas būs 2.-3. pārnesums un 8k rpm, stresains triks, noteikti ne tik patīkama procedūra kā vienkārši iespiest pedali un gaidīt Ievietotais attēls

gribētu uzzināt kādas ir ieteicamās darbības pirms dīzeļa čipošanas? cik saprotu jābūt pārliecinātam, ka motoras strādā kā vajag. kā to secināt? ko var ieraudzīt pieslēdzot pie kompja ar VAG-COM?
nu piemēram ir turbodīzelītis, gribas nočipot. ar ko sākam? ar to ka beidz ar čipošanu es saprotu Ievietotais attēls ar dīzeļiem ir ļoti maza pieredze tapēc dumi jautājumi Ievietotais attēls

Šo rakstu rediģēja kuzmitch: 18 October 2010 - 07:47

Huligāns

#35 pechons

pechons
  • Lietotājs
  • 1676 raksti
  • Dzīvesvieta:Chicago, Illinois
  • Intereses:tūnings

Pievienots 18 October 2010 - 07:53

sākumā ieteicams samainīts siksnas, novērst visas eļķas noplūdes, visus sīkumus, kā piemēram ja turbīna rij eļļiņu mazliet u.c. un tad var jau braukt un skatīties.
ir sēdēts dažos labi ejošos dīzeļos un nav slikti.
audiaan - vaitad tas zilais divsimtais ar ko pirms 2 ned skrējies rumbulā priekš ķīseļa gāja ļoti slikti?

REGULĒ VĒL

racing team  

#36 MartinsP

MartinsP
  • Lietotājs
  • 1189 raksti

Pievienots 18 October 2010 - 07:58

No kurienes tāda infa,ka jāmaina siksnas ? :mrgreen:
:oooo:

#37 sierists

sierists
  • Lietotājs
  • 79 raksti
  • Dzīvesvieta:jēkabpils

Pievienots 18 October 2010 - 08:05

Kādas ir Jelgavas INC koordinātas?

#38 rakella

rakella
  • Lietotājs
  • 256 raksti

Pievienots 18 October 2010 - 18:13

audiaan - vaitad tas zilais divsimtais ar ko pirms 2 ned skrējies rumbulā priekš ķīseļa gāja ļoti slikti?

saubos vai taa bij 1.9 chipota ssujmassiina :svilpo: bet drusku jau kusteejaas tas traktors.

bet ne par to staasts... man gruuti iedomaaties kas buutu jaaizdara ar 1.9 kkiiseli lai vinnss kusteetos kaa maartinnss aprakstiija.
ja arii maartinnam ir tas diizels tik labs,tad ssaubos vai tas ir panaakts ar pliku chipu. gan jau puuteejs/ccuraataaji/suuknis ir mainiiti.

#39 exth

exth
  • Lietotājs
  • 210 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 18 October 2010 - 18:40

Man arī ir tas gods braukt ar čipotu 1.9 tdi AFN, sajūtas piesēžoties pie kāda cita aparāta nav tik patīkamas, patiesībā pat BMW 2,5 dīzelis pilnīgi nesaista. Cēliens ar 5robu tiešām ir normāls un nepārāk bieži sanāk štepselēties 4tajā, lai apdzītu kādu smago, tas ir paātrināties 80 - 120 un patēriņš nudien patīkams pēdējo reizi dzenoties uz Ukrainu ar pilnībā nokrautu auto, pilns bagažnieks un 5 pasažieri, vidējais rezultātā 4,5 l/100km

Citroen C-Crosser 2.2HDI Executive (2007)

Audi A3 2.0TDI Ambition Sport (2004)

Audi A4 Avant 1.9TDI (1996)

Audi 80 2.0 mono (1991)

#40 Mairiz

Mairiz
  • Lietotājs
  • 8043 raksti
  • Dzīvesvieta:Vecpiebalgas Novads
  • Intereses:R5
    20VT
    quattro

Pievienots 18 October 2010 - 18:56

Es ar 6to mierīgi dzenu un neštepselējos zemāk. :crazy:

Toyota LC120 3.0

Audi S8 quattro 4.2

Audi Cabrio 2.2 20VT

Audi B3 quattro 2.2 20VT

Audi B2 quattro 2.5 20VT

#41 iynx

iynx
  • Lietotājs
  • 1130 raksti

Pievienots 18 October 2010 - 19:00

Es ar 6to mierīgi dzenu un neštepselējos zemāk. http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Tik tie kumeļi ari stipri vairāk :crazy:

#42 Mairiz

Mairiz
  • Lietotājs
  • 8043 raksti
    20VT
    quattro

Pievienots 18 October 2010 - 19:01

Muļķības :hihi:

AAT motors tikai.

Šo rakstu rediģēja Mairiz: 18 October 2010 - 19:01

Toyota LC120 3.0

Audi S8 quattro 4.2

Audi Cabrio 2.2 20VT

Audi B3 quattro 2.2 20VT

Audi B2 quattro 2.5 20VT

#43 Agrilla

Agrilla
  • Lietotājs
  • 409 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 18 October 2010 - 19:35

Muļķības http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

AAT motors tikai.

Kumeļi - astoņkāji. :crazy: Ja skaita pa galvām 115, ja pa kājām 230. :rofl:

Šo rakstu rediģēja Agrilla: 18 October 2010 - 19:38

Audi 100 NF Audi 100 MC Audi A6 2.5 tdi quattro- Powered by TURBOCHIP, Audi 200 3B

#44 Nartiss

Nartiss
  • Lietotājs
  • 197 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga-Jelgava

Pievienots 18 October 2010 - 22:58

es ieteiktu padomat shada virziena, aizmirsisim čipu, aizmirsisim gandriz visu tikai izcelsu no texta autora vardus - problema parads kad auto iet uz leju strauji, attiecigi auto ir stipri lenki mainijis, vai vaina nav taja ka vnk shada slipuma kkas ar degvielas padevi nav kartiba kapec motor splurkajas? tas es domaju ka ar cipu-bez, TDI vai benzinu nemainis droshi vien situaciju! protams varu kludities un ir atradies jauns gluks cipam, bet es gribet pieverts uzmanibu vnk lielam auto proporcionalam sasversumam, kur kkas ir beigts un attiecigi rezultats sekojosh! varbut pamegini vnk šo masinas stavokli imitet piem - pacelot dirsu augsha lidz mirklim, ka varetu but braucot ar auto pa tuneli :D bet varbut es runaju pa kosmosu, man jau patik tadas lietas ;)

#45 lil big san

lil big san
  • Lietotājs
  • 1343 raksti

Pievienots 19 October 2010 - 05:30

Ja iet runa par to pašu tuneli kurš ir 30 km garš, tad nav tur nekādas straujas pazemināšanās, par gaisu nemācēšu pateikt manam organismam pietika braucot mašīnā... Ievietotais attēls

Šo rakstu rediģēja lil big san: 19 October 2010 - 05:31

8)

#46 girts

girts
  • Lietotājs
  • 121 raksti

Pievienots 19 October 2010 - 17:29

Ja iet runa par to pašu tuneli kurš ir 30 km garš, tad nav tur nekādas straujas pazemināšanās, par gaisu nemācēšu pateikt manam organismam pietika braucot mašīnā... http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Kā jau teicu tunelis ir 7km garš un atrodas no tevis minētā aptuveni 600km uz ziemeļu pusi, konkrētais tunelis ir kā pārvads pāri fjordam, aptuvenais dziļums varētu būt ap 500m, jo fjorda vidējais dziļums ir 400m!Vispār iepatikās Nartiss doma, kapēc gan ne, bet nu ne par to stāsts!

#47 audi a4

audi a4
  • Lietotājs
  • 34 raksti
  • Dzīvesvieta:riga

Pievienots 19 October 2010 - 19:17

Man arī ir tas gods braukt ar čipotu 1.9 tdi AFN, sajūtas piesēžoties pie kāda cita aparāta nav tik patīkamas, patiesībā pat BMW 2,5 dīzelis pilnīgi nesaista. Cēliens ar 5robu tiešām ir normāls un nepārāk bieži sanāk štepselēties 4tajā, lai apdzītu kādu smago, tas ir paātrināties 80 - 120 un patēriņš nudien patīkams pēdējo reizi dzenoties uz Ukrainu ar pilnībā nokrautu auto, pilns bagažnieks un 5 pasažieri, vidējais rezultātā 4,5 l/100km

ari es parvietojos ar 1.9 tdi avg cipotu un esu apmierinats un piekritu ka ir loti patikami barukt un nedomat par to vai varesu apdzit vai ne. nu tik nepiekritu par to paterinu 4.5l. nu man kadi 7.5l stabili ar manu brauksanas stilu.

#48 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti

Pievienots 19 October 2010 - 19:37

man ir 6,5 drāžot pa pilsētu :) pa šosi uz lieliem attālumiem vidējais ir 5 litri

Šo rakstu rediģēja Mārtiņš: 19 October 2010 - 19:38

#49 rakella

rakella
  • Lietotājs
  • 256 raksti

Pievienots 24 October 2010 - 13:38

*
POPULĀRS RAKSTS!

atkal dizelistiem sakaapis galvaa par to,ka traktori mega lido :crazy: :crazy: :crazy:

Šo rakstu rediģēja rakella: 24 October 2010 - 22:02

#50 zuks

zuks
  • Moderators
  • 2345 raksti

Pievienots 24 October 2010 - 15:13

atkal dizelistiem sakaapis galvaa par to,ka traktori mega lidodo http://www.audi-style.lv/forum/public/st... http://www.audi-style.lv/forum/public/st... http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

:crazy:

S4 B6 :greyrs4:A4 B5 1.8TQ(pwd by INC) :blackrs4:

#51 Kaross

Kaross
  • No foruma izraidītie
  • 3034 raksti

Pievienots 24 October 2010 - 22:54

ir jau arī kas lido, bet ne jau standarta 1.9TDI.

#52 rakella

rakella
  • Lietotājs
  • 256 raksti

Pievienots 25 October 2010 - 04:02

ir ir... gan 1.9 gan 2.5 utt,visi rakketes :crazy:

#53 lil big san

lil big san
  • Lietotājs
  • 1343 raksti

Pievienots 25 October 2010 - 05:21

Kāda jēga staipīt krānus? Lido nelido, ka tik pašam un kaimiņa sašam labi. Daudzi tie lidotāji katru dienu redzami uz šosejas ar max 95 uz paneļa... Ievietotais attēls
8)

#54 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti

Pievienots 25 October 2010 - 10:07

atkal dizelistiem sakaapis galvaa par to,ka traktori mega lido http://www.audi-style.lv/forum/public/st... http://www.audi-style.lv/forum/public/st... http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Vecīt, nesalīdzini divas dažādas lietas. likt divus autiņus uz strīpas un atstiept kurš pirmais, bet braukt ikdienas satiksmē ir kas cits. nez kā tavs S no 1500 abarotiem izcirtīs uz srauju šķēršļa apbraukšanu vai apdzīšanu :D Apgalvojums jau ir tāds, ka tas dīzelīts ir dinamisks, bet nejau nenormāli jaudīgs un izcērt visus S kārus :D

#55 rakella

rakella
  • Lietotājs
  • 256 raksti

Pievienots 25 October 2010 - 10:33

ja iet runa par manu A100,tad no 1500 rpm ar 6sto robu paies apm pus minuute liidz dabuus normaalu spiedienu sisteema a to i veel ilgaak!
vieniigaa opcija ir likt 3ssajaa lai aatri tiktu garaam fuurei.

#56 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5219 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 25 October 2010 - 10:50

Autoram pa tēmai...

Pats esmu benzīna piekritējs, bet pēc pieredzes ar senča C4- tiešām ieskau dīzčipot ja vēlies dinamiku un lai cik nesakarīgi liktos- 90% gadījumu arī lielāku ekonomiju...

Ja jautājums pie kā čipot- šeit ir tikai viens variants INC - audi dīzeļu GURU- ja nav mainījis tel nr pa ilgu laiku tad 29444360, visi paziņas kas braukuši pie viņa- ir ļoti patīkimi pārsteigti ka vienmēr ir novērsta īstā kļūme nevis kā lielā daļā servisu izdara 10 darbus ko nevajag- tad tik atrod īsto- kā rezultātā ar tiem citiem 10 remontiem "sacikā' vēl vairāk...

Par to gadījumu- domāju ta bija sakritītba ... jo nav dzirdēts ka pec čipošnas pie PĀRBAUDĪTA UN ZINĀMA meistara būtu bijušas problēmas...

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#57 Mairiz

Mairiz
  • Lietotājs
  • 8043 raksti
    20VT
    quattro

Pievienots 25 October 2010 - 13:08

Tā "braukšana taisni" jeb dragreiss ir tīrākā krānu staipīšana un zīmēšanās, sportisti atradušies.

Toyota LC120 3.0

Audi S8 quattro 4.2

Audi Cabrio 2.2 20VT

Audi B3 quattro 2.2 20VT

Audi B2 quattro 2.5 20VT

#58 janka65

janka65
  • Lietotājs
  • 258 raksti
  • Dzīvesvieta:Latvija - Jelgava,Ireland - Rush
  • Intereses:Auto, moto

Pievienots 25 October 2010 - 13:40

+1

+1
Špaktele dara brīnumus..... ar mašīnām, mājām, sievietēm.

#59 Bankijs

Bankijs
  • Lietotājs
  • 1354 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga-Līvāni

Pievienots 25 October 2010 - 16:16

Lasot dīzeļ tēmas brīžiem rodas iespaids, ka iekš audi-style dīzelisti vairākumā, nedod dies ko sliktu pateiks tā mīnuss garantēts :crazy:
Audi 200TQ

#60 Nartiss

Nartiss
  • Lietotājs
  • 197 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga-Jelgava

Pievienots 25 October 2010 - 17:14

*
POPULĀRS RAKSTS!

ai lasu un nevaru notureties vel nedaudz iekakat savu viedokli :roll:

pa dizeļiem- es nekad nevaru saprast ko cilveki var [censored] pa kaut kadam šujmašīnām-mazais motors lielais motors, ja piem 1.8 ir šujmašina tad tad jau 2.5, 2.8 sauksiem piemaram pa kamazu vai vel kadu lielu sudu... pie katra motora ir stradas un ta ka vajadzetu nedaudz mazu cienju izradit ari to ipashiniekiem kuri nevar, negrib vai maz kadu iemeslu delj braukt ar LIELO motoru! Tas ta VIENS IDIOTS izdomaja parejie civina!!!!

Tātad dīzeļus sauksim pa traktoriem...tik pat liels idiotisms! bet nu te gan jau atkal saliks man minusus :D
Un labak nesakt komentēt "ātra mašīna" tad vispar cilveki sacepas visvairak aju blaus tie kas brauks ar busgrabejushu auto (nevienam nekas personiks) :D

saksim ar to ka ir 95% cilveki kas brauc ar auto, negrib neko pie ta motora darit ka tikai apkopes veikt, tapec tie kas kile motorus un tiesham veic pasakainus motora radijumus..tie ir kadi 5% (mans minejums)!

tapec saksim ar to ka saksim iedalit kiletos auto un nekiletos auto...protams ka lenakais drag auto bus atrakas pa pilsetas auto labaka gadijuma cipots!

un ja vnk auto nocipo cilveks var teikt ka cinja auto labi iet, ir dinamisks jo tas tiek pielidzinas stoka kas iznak no rupnicas! un es te nedzideju ka kads baigi lielitos ka vinja auto ir baigi atrais, vnk lido var visus noskriet tapec cilveki vairak domasim mazak stulbi kakasim - tas jau ir attieksmes un kkadas komunikacijas jautajums!

un tas ka lai tiktu garam furei jaliek 3parnesuma rodas jautajusm ar ko isti tu brauc? 2,5tdi 6parnesumu karba viegli iet garam ar 5- mana pieredze un motoras 100%stoks pat ar visiem bunduljiem!

tapec ieteikums visiem biedriem...nemuldesim lieku, domasim racionali,nejauksim sportu ar ikdienu un iedzilinasimies autora jautajumos nevis skalji blausim kadi visi leni, stulbi, nepareizi, nepieredzejusi vai tamlidzigi nav tik labi ka vajag :) lai jauks vakars!

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)