Pālekt uz saturu

Foto

Rūsas Pārveidotājs

• Please log in to reply
21 atbildes uz šo tēmu

#1 karo

karo
  • Lietotājs
  • 1910 raksti
  • Intereses:quattro

Pievienots 13 August 2010 - 18:38

sveiki,jautājums spečukiem krāsotājiem,kādu rūsas pārveidotāju vislabāk izmantot krāsojot autiņu?es personīgi agrāk izmantoju brunox,bet tagad parunājot ar cilvēkiem izrādās ka brunox nekam nederot izņemot celtniecībā.ko teiksiet par šo jautājumu tauta??
karo

#2 Gvidoo

Gvidoo
  • Moderators
  • 860 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rīga, Zolitūde
  • Intereses:Četri riņķi !

Pievienots 13 August 2010 - 19:12

Es neesmu spec bet zinu ka hamerits labi dara savu darbu !!!
Audi a4 1.8 20v Quattro
Honda prelude 1.8 dual carb 2gen
Audi coupe 2.3 NG FWD
Audi 100 c4 2.8 Quattro LPG

#3 cabrio2.0

cabrio2.0
  • Lietotājs
  • 314 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, vidzeme
  • Intereses:auto, mūzika, laba laika pavadīšana u.c.

Pievienots 13 August 2010 - 19:15

Es neesmu spec bet zinu ka hamerits labi dara savu darbu !!!

hammerite ir mēsls, tas toč nekam neder...
Audi Cabrio 97. B4 2.0.
BMW Z4 03' E85 3.0i

#4 Martiga

Martiga
  • Moderators
  • 1482 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga , Dzirciems

Pievienots 13 August 2010 - 19:19

ar rusas parveidotaju es saprotu tadu smaakji kas saruseju virsmu padara par normalu , ne ? diemzel tadu neesmu redzejis, smere kadus vien parveidotajus gribi , vienalga agri vai velu sak ruset :sorry: ir izmeiginati visadi parveidotaji un vienalga pilniba atirita vieta no rusas ir vislabakais :sarkst:

vienigais veids ka majas apstakljos daudz maz naormali to rusu izdzit ir fleksis ar drashu birsti un smilspapirs , talak normala grunts( baloniji neskaitas ) :svilpo:

Šo rakstu rediģēja Martiga: 13 August 2010 - 19:21

Opel kadett 1.3 --> Wv golf 2 1.8 GT-- >Audi 90 2.2kv fwd --> audi 100 avant Q 2.3+lpg --> v70 2.5 TDI

#5 quattroholic

quattroholic
  • Lietotājs
  • 634 raksti
  • Dzīvesvieta:Ventspils

Pievienots 13 August 2010 - 19:30

auto krāsu veikalā zilā/lillā ripa un noņem rūsu.
Audi V8 92. ABH
Audi 200q 88. MC

#6 Martiga

Martiga
  • Moderators
  • 1482 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga , Dzirciems

Pievienots 13 August 2010 - 19:46

auto krāsu veikalā zilā/lillā ripa un noņem rūsu.

kada vinja aptuveni izskatas , cik maksa , un uz kada parata liekama ?

Opel kadett 1.3 --> Wv golf 2 1.8 GT-- >Audi 90 2.2kv fwd --> audi 100 avant Q 2.3+lpg --> v70 2.5 TDI

#7 wolfenstein

wolfenstein
  • Moderators
  • 1820 raksti

Pievienots 13 August 2010 - 19:53

liidz 10 ls.

#8 a6 quattro

a6 quattro
  • Lietotājs
  • 171 raksti
  • Dzīvesvieta:jelgava
  • Intereses:auto
    moto

Pievienots 13 August 2010 - 20:15

Es pirms 2gadiem kupejai vācu nost rūsas un metināju arkas,nopūtu ar rūsas pārveidotāju/grunti DINIDROL(laikam tā raksta) Jelgavā veikalos maksā no 12-15Ls Tā arī pametu kupeju aiz garažas,nesen skatījos nekas nav rūsējis :shock: :blink:
a6 c4 2.6 quattro AEL 2.5 tdi spēks ir kvēpos
suzuki rf600r

#9 cypress

cypress
  • Lietotājs
  • 424 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:sānslīdes

Pievienots 13 August 2010 - 20:19

drīkst arī izstāstīt, kas tieši tam brunoxam nav labs vai ir slikts! es te kaukad salasījos slavas dziesmas netā un šur tur esmu smērējis... agrāk kaukas līdzīgs bija arī Loctite saucās laikam rostkiller. +/- kādu laiciņu jau kauko deva
NEKO

p.s. Galvenais, neaizmirsti kādam pateikt, lai nopērk C4 2.5TDI vai vismaz iekrāmē to dzinēju savā tačkā!

#10 a6 quattro

a6 quattro
  • Lietotājs
  • 171 raksti
  • Dzīvesvieta:jelgava
  • Intereses:auto
    moto

Pievienots 13 August 2010 - 20:24

sencis tagad vāc passatam nost rūsas,lieto brunox airasolu,pilnīgs MĒSLS :puke: kur novāc rūsu un uzpūš brunox,pēc pāris dienām atkal ir rūsa :shock:
a6 c4 2.6 quattro AEL 2.5 tdi spēks ir kvēpos
suzuki rf600r

#11 wolfenstein

wolfenstein
  • Moderators
  • 1820 raksti

Pievienots 13 August 2010 - 20:33

brunoxa otro kaartu uzklaaj ne aatraak kaa peec 24h.
p.s vienas kaartas uzklaashana probleemu neatrisina-ruusa logjiski ka liidiis aaraa.(it sevishkji Latvijas trahuunajaa mitrajaa smogaa).

Šo rakstu rediģēja wolfenstein: 13 August 2010 - 20:34

#12 Helosan

Helosan
  • Lietotājs
  • 36 raksti
  • Dzīvesvieta:Latvija

Pievienots 13 August 2010 - 20:51

Esmu darbojies ar Brunox un varu teikt,ka pēc ziemas atkal sāka parādīties rūsa. Kaut ko jau viņš palīdz, bet rūsu vislabāk var iznīdēt ar smilšu strūklu.

#13 qxis

qxis
  • Lietotājs
  • 1450 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre
  • Intereses:auto-audi

Pievienots 13 August 2010 - 21:29

Es pirms 2gadiem kupejai vācu nost rūsas un metināju arkas,nopūtu ar rūsas pārveidotāju/grunti DINIDROL(laikam tā raksta) Jelgavā veikalos maksā no 12-15Ls Tā arī pametu kupeju aiz garažas,nesen skatījos nekas nav rūsējis http://www.audi-style.lv/forum/public/st... http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Lietoju arī šo pašu brīnumu. Viņš ir pilnībā caurspīdīgs, bet kad uzklāj uz metāla paliek melns. Rūsējušās vietas paliek zilganmelnas.
Biju līdz metālam notīrijis spārnus, tad metināju, un pēctam uzpūtu šo. Tādā stadijā spārns sagaidija rudeni, tad ziemu... pavasari. Rūsa neparādijās. Pareizi gan bija nevis DINIDROL bet DINITROL. Agrāk uz metinājuma vietām pūtu cinka krāsu, bet nu šos nevar salīdzināt. Visiem iesaku.

Audi Coupe GT, VAZ 2103, Opel Kadet GSI, Opel Record, Audi 80, Audi 100, Honda Prelude, BMW 318, BMW 318, BMW 318, BMW 323, VW Passat, Audi Coupe, Audi 90, Opel Vectra, Mitsubishi Lancer, Ford Transit, Honda Civic, Fors Siera, Pontiac Trans Sport, Pontiac Trans Sport, Chrysler Town&Country, Audi CQ 2.5 TDI, .... <p>

Audi CQ B4 2.3NF 2.5TDI TTT
Volvo V70 2.5TDI

MB CE300

#14 gudrais

gudrais
  • Lietotājs
  • 158 raksti
  • Dzīvesvieta:Tukums-Riga

Pievienots 13 August 2010 - 22:10

Pec pieredzes lai ar ko un ka aptradatu rusas pleki,pec kada laika vins vienalga izlien ara.
Ja gribi uz visiem laikiem tikt vala no sarusejusa pleka tad jaiemetina jauns blekis tai vieta.
Smilsu struklu neiesaku jo,smiltim klat ir sali,un struklojot sev izveleto detalu tu vinus atstaj uz bleki,un atkal tas ir tikai laika jatajums kad rusa bus klat.
Vislabak ir struklot ar skrosu struklu.
Brunox ari ir diezgan normala manta tikai vinu jalieto ka pamaciba rakstits ja ne tad no vina nav jegas.

Balansējamo svaru tirdzniecība ,labas kvalitātes līmējamie balansējamie svari 6 KG paciņa tiaki 12 LS .

Jaunu gaisa plūsmas mērītāju tirdznieciba ,visiem Audi ,VW un BMW modeļiem.Lētas cenas.
Tel:29294948
Vai ari pm.
Audi A6 C5 2.5tdi Quattro.
Audi typ 85 Coupe Quattro

#15 karo

karo
  • Lietotājs
  • 1910 raksti

Pievienots 14 August 2010 - 07:21

brunox kā rūsas pārveidotājs neesot nemaz tik sūdīgs,bet viņš nav domāts vibrācijām, braucot piemēram pa zeminieku auto bleķi nedaudz vibrē nu un tā brunox kārtiņa saplaisā kā rezultātā sāk atkal rūsēt.vo tā man pastāstīja zinoši vīri.bet kas ir ar BUVANOLU vai ir kāds lietojis tādu brīnumu?
karo

#16 axel182

axel182
  • Lietotājs
  • 4008 raksti
  • Dzīvesvieta:Alūksne- Jelgava
  • Intereses:Auto (audi), moto un, protams, daiļās dāmas!

Pievienots 14 August 2010 - 07:41

Čoms nesen te savam Ventomobīlim mēģināja dzīt prom ruslanu no spārniem ar Buvanolu. Pēc viņa vārdiem- ja rūpīgi nopucē lielumu rūsas kārtas un tad apstrādā ar Buvanolu, tad rūsa tīri labi nolienot nost. Pēc tam kārtīgi notīra to visu ar vaitspirtu vai acetonu un var gruntēt.
Mazās devās alkohols ir nekaitīgs jebkādos daudzumos.

Audi 100 C4 Avant, 2.8

#17 cypress

cypress
  • Lietotājs
  • 424 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:sānslīdes

Pievienots 14 August 2010 - 09:09

kādreiz agrāk jau buvanols bija vienīgā tāda ķīmija, vismaz cik es atceros. kautkādu efektu jau viņš dod. esmu izmantojis daudz, bet nu uz tās apstrādātās virsmas pēctam nekas diži negrib turēties klāt. iespējams, ka vaina bija tajā ka kārtīgi nejēdzu nomazgāt, bet nu nez...
NEKO

p.s. Galvenais, neaizmirsti kādam pateikt, lai nopērk C4 2.5TDI vai vismaz iekrāmē to dzinēju savā tačkā!

#18 MARIO TDI

MARIO TDI
  • Lietotājs
  • 743 raksti
  • Dzīvesvieta:ULBROKA, AINAŽI,RĪGA
  • Intereses:Audi quattro TDI

Pievienots 14 August 2010 - 10:03

Brunox jau reāli ir epoksīda grunts, nevis rūsas pārveidotājs. Vislabāk ir to rūsu izkasīt un izslīpēt ārā no tā metāla, un tasd tikai lietot kaut kādus līdzekļus. Savu auto jau 2 gadus kā esmu nokrāsojis un nekādi rūsas plankumi ārā nelien. Pats darīju tā ka notīrīju metālu, pēc tam apstrādāju ar "skābo" grunti, un pēc tam parasto grunti, viss ir ok. Tālāk attiecīgi vai nu krāso vai pārklāj ar bituma mastiku, ja tā ir grīda. Arī iepriekšpieminētais DINITROL ir ok! Tiesa gan to DINITROL es izmantoju sliekšņu un dobumu konservācijai pēc krāsošanas, tipa viņbš ir tā kā vasks kas visur uzs;ucas

www.balticcustoms.eu

#19 qxis

qxis
  • Lietotājs
  • 1450 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre
  • Intereses:auto-audi

Pievienots 14 August 2010 - 10:43

Ja nemaldos tad DINITROL ir firma kas izgatavo auto ķīmiju. Iespējams ka tu lietoji viņu ražotu citu produktu.
Tam ko lietoju es ir uz baloniņa izpūtēja bildīte, un rakstīts skaidrā angļu valodā - rūsas pārveidotājs.
Lielākais plus ir tas ka darbojas arī kā grunts krāsa, līdz ar to atkrīt pēc lietošanas mazgāšana nost salīdzinot ar Buvanolu. Brunox arī kautkad esmu lietojis, bet nu .... labāk izvēlos iepriekšminēto Dinitrol. Nu nepaskopojieties tos 10 ls. Pamēģiniet.

Audi Coupe GT, VAZ 2103, Opel Kadet GSI, Opel Record, Audi 80, Audi 100, Honda Prelude, BMW 318, BMW 318, BMW 318, BMW 323, VW Passat, Audi Coupe, Audi 90, Opel Vectra, Mitsubishi Lancer, Ford Transit, Honda Civic, Fors Siera, Pontiac Trans Sport, Pontiac Trans Sport, Chrysler Town&Country, Audi CQ 2.5 TDI, .... <p>

Audi CQ B4 2.3NF 2.5TDI TTT
Volvo V70 2.5TDI

MB CE300

#20 quattroholic

quattroholic
  • Lietotājs
  • 634 raksti
  • Dzīvesvieta:Ventspils

Pievienots 14 August 2010 - 12:26

kada vinja aptuveni izskatas , cik maksa , un uz kada parata liekama ?

Vari aplūkot kā izskatās šīs ripas linkā: http://catalogue.3m....and_Strip_Discs

Vakar, kad biju, tā lieta nebij primārā.. -cenu nez.
Audi V8 92. ABH
Audi 200q 88. MC

#21 Jonis

Jonis
  • Lietotājs
  • 474 raksti
  • Dzīvesvieta:Rēzekne

Pievienots 14 August 2010 - 16:51

Labdien. Atļaušos pafilozofēt ,,no zemes nācis-par zemi paliksi,, Apkopojot kolektīvo foruma un savupieredzi varu teikt,ka visi pieejamie smāķi paildzina,bet nenovērš korozijas iedarbību uz dzelzi.Citi labāk,citi sliktāk.Bleķa disku saglābšanā bija izmantots viss pieejamais-sākot no Krievu laikuortofosforskābes līdz Brunox pagājušgad spārniem. Pa gadu ar Brunox apstrādātie un nokrāsotie spārni vēl turās,bet nokrāsotās vietas bija apm.5 cm2 lieli(mazi). Par diskiem- manas domas un pieredze,kanormāli notīrīti,nogruntēti,nokrāsoti tie būs tādā pat stāvoklī,kā izmantojot ,,brīnumķīmiju,,.Visu nosaka pretkorozijas apstrādes tehnoloģija un tās ievērošana,vai tas būtu garāžā,vai rūpnīcā.Kā piemērs varētu būt A80 1988g.,kur ,,nemurcītās,, vietas ir bez korozijas jau 22 gadus,un vēl,,labais,, A6 C4,kuram konstruktīvo īpatnību un ekonomijas dēļ ,,ruslans,, parādās ievērojami ātrāk.Tie ir autiņi manā kāltbūtnē. Par junākiem 0000 šausmu stāstus skatījoshttp://www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t=197255Atkal nevaru ievietot normālu adresi-piedodiet. Ievietoju savu pieredzi.

#22 Val

Val
  • Administrators
  • 8725 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 14 August 2010 - 17:23

Starp linku un apkārt esošo tekstu ieliec pa atstarpei katrā pusē.
:arrow: Pērku detaļas no b3 fwd un b3/b4 quattro | :arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas 20% atlaide no esošās cenas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeļus kopā ar VCDS (VAG-COM) 12.12 softu un 2x2 pāreju.

audi 80 b2 5vt gte quattro

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)