Pālekt uz saturu

Foto

A6 Atslēga-pults Ir Mirusi. Pie Kā Vērsties ?

• Please log in to reply
129 atbildes uz šo tēmu

#1 Orey

Orey
  • Lietotājs
  • 73 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 03 June 2010 - 22:44

Hi,

Šādu tēmu neatradu, varbūt kaut kur kļūdijos ? 

Īsāk  sākot lieta ir šāda: ir A6, tai ir oriģinālā signalizācija - atslēga-pults. Atslēga bija diezgan netīra, visā šķirbās netīrumi. Karoč nolēmu izmazgāt...  Akkurāti to izjaucu, plati ar baterijām protams nemazgāju :) Karoč atslēgu izmazgāju, izžāvēju, sakrāmēju visu kopā un...nestrādā. Baterijas ieliktas pareizi, shēma nav bojāta, to arī nevarēju nekādi sabojāt, tā pati brīvi izkrita. Vizuāli tai arī nekādas vainas, lodēšanas vitas skaistas un turās cieši.

Kur varētu būt tā problēma, varbūt kādam ir gadījies saskarties ar ko tādu?

Audi A6 / 1996 / 2.6 / Manual

#2 mdz

mdz
  • Lietotājs
  • 5600 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Hektors, krokodils, fwd un bezatsperu automobīļi

Pievienots 03 June 2010 - 23:22

Drīzakais ka pults izprogrammējusies, jo baterijas pārāk ilgi bijušas ārā.
Palasi šeit.

1-3-4-2

Listen to SLAYER

R.I.P. Divlitrīgais alus

#3 Arvīds

Arvīds
  • Lietotājs
  • 781 raksti

Pievienots 04 June 2010 - 06:56

Vakar ar šo pašu problēmu dabūju transportēt mašīnu uz Auto Rīgu. Ls 16,69 un auto pēc pusstundas jau rūc.

#4 arnisd

arnisd
  • Lietotājs
  • 1722 raksti
  • Dzīvesvieta:Smiltenes novads

Pievienots 04 June 2010 - 07:28

Ja pults nestrādā (neslēdz vaļā/ciet) tad tā atkal ir jāpieprogrammē, bet vajag 2 atslēgas tad:
-ieslēdz aizdedzi, atver šofera logu (ja nu kas)
ar otru atslēgu no ārpuses aizslēdz durvis, nospied uz pults aizslēgšanas pogu (jānomirgojas pagriezieniem) un tad atslēgšanas pogu. Durvīm vajadzētu atslēgties. Un tāpat ar otru atslēgu.

Ja nevar iedarbināt, jo mirgo imobilaizera lampiņa, tad jāsameklē spidometra PIN kods (kas nāk uz tādas plastmasas šiltītes līdzi atslēgām, lai gan retajam tāda tikai vairs ir). Kad ir tas kods, tad ar vag-comu uztaisa adaptation. Pats vēl ne reizi adaptation neesmu taisijis, tapēc tur būs jāskatas viņu pašu lapā kā tas ir. Esmu tikai sporta pēc pin kodu nolasijis.

#5 Orey

Orey
  • Lietotājs
  • 73 raksti

Pievienots 04 June 2010 - 08:03

Lilels, Jum visiem paldies ! Tagad skaidrs, ka mehāniski/elektriski/fiziski ar atslēgu viss ir ok.  Bet ja ir tikai jāieprogrammē no jauna, tad tas nav tik slikti, kā es domāju :) Ir man vesela kaudze ar atslēgam, gan otrā atslēga-pults, gan tā šiltīte ar kodu arī ir :)

Bet vai tas ir taisāms tikai Auto Rīgā ? Vai pastāv kādas citas vietas, ne jau Šaraškina Kantoris, bet kaut kas teiksim līdzīgs Markuss?

#6 Arvīds

Arvīds
  • Lietotājs
  • 781 raksti

Pievienots 04 June 2010 - 08:35

Vai tad tie 16 ar kapeikām ir miljons? Kamēr meklēsi visādus kaktu kantorus, iztērēsi vairāk naudas un laika, pie tam uz šito nav jāpierakstās iepriekš, var braukt uzreiz.

Ja pults nestrādā (neslēdz vaļā/ciet) tad tā atkal ir jāpieprogrammē, bet vajag 2 atslēgas tad:
ar otru atslēgu no ārpuses aizslēdz durvis, nospied uz pults aizslēgšanas pogu (jānomirgojas pagriezieniem) un tad atslēgšanas pogu. Durvīm vajadzētu atslēgties. Un tāpat ar otru atslēgu.

Ja nevar iedarbināt, jo mirgo imobilaizera lampiņa, tad jāsameklē spidometra PIN kods (kas nāk uz tādas plastmasas šiltītes līdzi atslēgām, lai gan retajam tāda tikai vairs ir). Kad ir tas kods, tad ar vag-comu uztaisa adaptation. Pats vēl ne reizi adaptation neesmu taisijis, tapēc tur būs jāskatas viņu pašu lapā kā tas ir. Esmu tikai sporta pēc pin kodu nolasijis.

Jā, bet man šitas nedarbojās, jo uz oriģ atslēgas ir vēl uzkārta signalizācija, līdz ar to mašīna bija palikusi uz apsardzes un vispār nekas nedarbojās, ne logi, ne gaismas, utt.

Šo rakstu rediģēja Arvīds: 04 June 2010 - 08:36

#7 arnisd

arnisd
  • Lietotājs
  • 1722 raksti

Pievienots 04 June 2010 - 08:48

nu vispār ja ir aizdedze ieslēgta, tad no ārienes slēdzot signalizācijai nevajadzētu ieslēgties! Tad tev tur kaut kas ne tā savienots.

Un pulti pats var mājās 5min laikā pieprogrammēt, nekur nav jābrauc.

Ar imobilaizeri savādāk - tur jau vajag kabeli un portatīvo.

#8 Orey

Orey
  • Lietotājs
  • 73 raksti

Pievienots 04 June 2010 - 08:52

Vai tad tie 16 ar kapeikām ir miljons? Kamēr meklēsi visādus kaktu kantorus, iztērēsi vairāk naudas un laika, pie tam uz šito nav jāpierakstās iepriekš, var braukt uzreiz.

Jā, bet man šitas nedarbojās, jo uz oriģ atslēgas ir vēl uzkārta signalizācija, līdz ar to mašīna bija palikusi uz apsardzes un vispār nekas nedarbojās, ne logi, ne gaismas, utt.

Nu es tak teicu: tikai ne "kaktu kantorus" :)  Ja neatradīšu iespēju to salabot pašam, tad braukšu uz Auto Rīga. Bet izkatās tas ļoti stulnu un kaut kā neizskatās pēc vācu praktiskā izstradājuma. Tā ir normala lieta, kad baterijas izlādējas un tās jāmaina. Tad sanāk ļoti savādi... Jā nu tās izlādējas kaut kur naktī, meža vidū, ziemā... Stulbi, vai nē ? Pat ja man ir tās baterijas, bet tolka nebūs nekāda. Tātad, es domāju, ka jābūt kaut kādai iespējai izdarīt "adjusting" tai atslēgai pašrocīgi.

#9 arnisd

arnisd
  • Lietotājs
  • 1722 raksti

Pievienots 04 June 2010 - 08:57

Bet tev nestrādā tikai pults ja? (kad mehāniski atslēdz vaļā, tad iedarbināt var?)

jo pultis jau nu pats vari pieprogrammēt, man abiem C5 tika ar to metodi, kā man aprakstīts. Arī baterijas tika mainītas.

#10 Orey

Orey
  • Lietotājs
  • 73 raksti

Pievienots 04 June 2010 - 09:12

Kā jau rakstīju - oriģinālā signalizācija ar atslēgu-pulti. Nestrādā ne durvju atveršana/aizveršana, ne signalizācijas uzstādīšana/noņemšana uz/no apsardzi/dzes. Bet iedarbināt mašīnu ar to atslēgu var, bet otrā atslēga kabatā. Cik es saprotu atslēga ir arī imobilaizers. Vēl nemēģināju iedarbināt, kad atrā atslēga atrodas ārpus mašīnas. Tapēc nevaru īsti pateikt vai darbojas immo tajā, izmazgātajā atslēgā.

#11 psychokm

psychokm
  • Lietotājs
  • 115 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre, LV, Aalborg, DK

Pievienots 04 June 2010 - 10:12

Atļaušos iejaukties.
A6 C5 atslēga-pults pāris reizes ar pirmo nenostrādāja, un tad atkal strādāja labi, līdz vienā brīdi pārstāja strādāt vispār. Baterijas samainīju, bet nekā. Vai ir iespējams kad vaina ir mašīnas uztvērējā? Vai vienkārši jābrauc pie "MØLLER"?

AR-1600 '04 Audi A6 AVANT 2.5TDi BDG
AR-1600 '92 Audi Coupe S2 20V turbo quattro 3B
AR-1600 '99 Audi A6 AVANT 2.5TDi AFB
KM-  880 '02 VW Passat 4motion 2.8 AMX
audiScars.lv

#12 arnisd

arnisd
  • Lietotājs
  • 1722 raksti

Pievienots 04 June 2010 - 10:35

Nu ja ar mazgāto varēji iedarbināt, tad jau ar imobilaizeru viss ok. Tas ka otra tuvumā - principā nekas, jo tur viņām tas "uztveres" diapazons ir ļoti mazs. Imobilaizera nolasītāja spole ir tas plastmasas riņķis ap atslēgas caurumu un iedarbinot tā imobilaizera čaula (kas atslēgā) atrodas ~1cm no uztvērēja.

Ja ir abas pultis - nu atstāj vienu aizdedzē (ieslēgtu, motors var nerūkt), ar otru mehāniski no ārpuses aizslēdz un uzspied aizslēgšanas pogu uz pults - vai pagriezieni nomirgo tad? Ja jā, tad mašīna uztver pulti un nospiežot atslēgšanos mašīnai vajadzētu atslēgties un pults pieporgrammēta.

psychokm -> varbūt tev arī vnk no jauna atslēgas pults jāpieprogrammē?

#13 Orey

Orey
  • Lietotājs
  • 73 raksti

Pievienots 04 June 2010 - 10:44

Nu ja ar mazgāto varēji iedarbināt, tad jau ar imobilaizeru viss ok. Tas ka otra tuvumā - principā nekas, jo tur viņām tas "uztveres" diapazons ir ļoti mazs. Imobilaizera nolasītāja spole ir tas plastmasas riņķis ap atslēgas caurumu un iedarbinot tā imobilaizera čaula (kas atslēgā) atrodas ~1cm no uztvērēja.

Ja ir abas pultis - nu atstāj vienu aizdedzē (ieslēgtu, motors var nerūkt), ar otru mehāniski no ārpuses aizslēdz un uzspied aizslēgšanas pogu uz pults - vai pagriezieni nomirgo tad? Ja jā, tad mašīna uztver pulti un nospiežot atslēgšanos mašīnai vajadzētu atslēgties un pults pieporgrammēta.

psychokm -> varbūt tev arī vnk no jauna atslēgas pults jāpieprogrammē?

Pēc darba pamēģināšu. Paldies !

#14 Dju

Dju
  • Lietotājs
  • 494 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga - Jelgava

Pievienots 04 June 2010 - 10:51

Nu es tak teicu: tikai ne "kaktu kantorus" http://www.audi-style.lv/forum/public/st... Ja neatradīšu iespēju to salabot pašam, tad braukšu uz Auto Rīga. Bet izkatās tas ļoti stulnu un kaut kā neizskatās pēc vācu praktiskā izstradājuma. Tā ir normala lieta, kad baterijas izlādējas un tās jāmaina. Tad sanāk ļoti savādi... Jā nu tās izlādējas kaut kur naktī, meža vidū, ziemā... Stulbi, vai nē ? Pat ja man ir tās baterijas, bet tolka nebūs nekāda. Tātad, es domāju, ka jābūt kaut kādai iespējai izdarīt "adjusting" tai atslēgai pašrocīgi.

varbut tas ari ir stulbi, jo darba busam Ford Transit ir pults ar atslegu kopa, un pat nav batarijas - ir akkumulators. Mums jau 2 reizes vinjsh nosezhas. Un viss - tu paliec bez autinja, un ej uz Ford centru pasutit jaunu atslegu...
Sponsored By Hermann Brummer

#15 arnisd

arnisd
  • Lietotājs
  • 1722 raksti

Pievienots 04 June 2010 - 10:53

nu šīm tik traki nav, ir 2 baterijas, saucamās "tabletes" bet kodu no galvas neatceros. Nomini un pāris gadus aizmirsti par viņām. Pie tam ja tās nav galīgi tukšas un nomaiņu izdara samērā ātrā laikā, tad nekas no jauna pat nav jāpiekodē.

#16 Jonis

Jonis
  • Lietotājs
  • 623 raksti
  • Dzīvesvieta:Rēzekne

Pievienots 04 June 2010 - 14:45

Labdien.Varbūt kāds var apgaismot,kāpēc ar oriģinālajām atslēgām-pultīm ir 2 varianti?
1.Pēc bateriju nomaiņas pults jāpieprogrammē.
2.Pēc bateriju nomiņas viss strādā tāpat.
Man ir 96.g. A6. Orey,cik nopratu,arī 96.g. Manam autiņam pēc bateriju izlādes pultī
(nevarēju ar pulti aizslēgt durvis) baterijas tika nomainītas pēc apm. 24 st. un viss strādāja bez programmēšanas.
Kāpēc tāda atšķirība? Varbūt Orey raksta par citu autiņu vai izlaiduma gads ir cits?

#17 arnisd

arnisd
  • Lietotājs
  • 1722 raksti

Pievienots 04 June 2010 - 15:32

Es savus izteikumus biju veicis par šādu atslēgu:
Ievietotais attēls

Nezinu kā ar c4 ir.
Bet šim pašam c5 ir tā, ka ja nomaina ātri bateriju, nekas nav jāprogrammē. Ja tur ilgāku laiku bez, tad gan ir jāprogrammē.

#18 psychokm

psychokm
  • Lietotājs
  • 115 raksti

Pievienots 04 June 2010 - 15:52

Es savus izteikumus biju veicis par šādu atslēgu:
http://www.traderscity.com/board/userpix...

Nezinu kā ar c4 ir.
Bet šim pašam c5 ir tā, ka ja nomaina ātri bateriju, nekas nav jāprogrammē. Ja tur ilgāku laiku bez, tad gan ir jāprogrammē.

Meginaju parprogrammet tikai ieliekot atslegu aizdedzee ar nospiestu pogu- nesanaca.
Un ar mehanisku aizslegsanu man ir problēmas- tas nav darits jau loti ilgi, un ka rezultata atslegu ielikt var, bet pagriest neka..
Un vel viena ipasiba manam auto ir tada, kad uz atslegas-pults ir (bija) iespejams tikai aizslegt un atslegt masinu (bez signalizacijas) bet lai aizslegtu ar signalizaciju man ir atseviska signalizacijas pults (kas ar noluku darbojas krietni mazaka attaluma no masinas). Tatad Signalizacijas pults viss darbojas, bet atslegas pults- ne.

Tikko pameginaju aizslegt ar signalizacijas pulti, un tad paraleli turot nospiestu atslegas-pults atslegsanas pogu, un atslegt ar signalizacijas pulti- nekas nesanaca. Tatad pults kaut kadu signalu raida, ko masina uztver.

audiScars.lv

#19 arnisd

arnisd
  • Lietotājs
  • 1722 raksti

Pievienots 04 June 2010 - 15:57

par ielikšanu aizdedzē un pogas spiešanu neko nezinu, jo vienīgais veids kā es jau 2 gab C5 esmu tās pultis kruķijis bija ar to metodi, ko augstāk aprakstiju. Un uz abām mašīnām veiksmīgi sanāca. ja nevar šofera durvis aizslēgt - ķeries pie bagažnieka slēdzenes :happy:

#20 psychokm

psychokm
  • Lietotājs
  • 115 raksti

Pievienots 05 June 2010 - 13:42

par ielikšanu aizdedzē un pogas spiešanu neko nezinu, jo vienīgais veids kā es jau 2 gab C5 esmu tās pultis kruķijis bija ar to metodi, ko augstāk aprakstiju. Un uz abām mašīnām veiksmīgi sanāca. ja nevar šofera durvis aizslēgt - ķeries pie bagažnieka slēdzenes http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Bagāžnieka slēdzene vēl lielākās auzās...

Papētiju tuvāk tās šofera durvis... liekas kad ir cita serdene! Vai nu kādreiz ir bijušas durvis mainitas vai kaut kas tamlidzigs, un kads nav gribejis mainit visas atslegas...

Un to visu nomainit gan jau arī var tikai pie Mollera, un par baigo ciparu.

audiScars.lv

#21 Jonis

Jonis
  • Lietotājs
  • 623 raksti
  • Dzīvesvieta:Rēzekne

Pievienots 06 June 2010 - 00:28

Čau.Orey,kā veicās un kura gada autiņš Tev ir?

#22 Orey

Orey
  • Lietotājs
  • 73 raksti

Pievienots 06 June 2010 - 23:38

Hi visiem ! Sorry, ka pazudu, divas dienas biju vasarnīcā,bez i-neta, odus baroju :)

Lieta tāda, paša spēkie "iemacīt" to atslēgu neizdevās. Rīt vēl pameģināšu, bet liekas, ka būs gan jabrauc uz Auto Rīga.

Autiņš man -1996 gada decembris. Atslēga nav, tāda kura augstāk redzama bildē. Man ar divām pogam. Rīt nobildēšu un izlikšu.

Ja, un par to laiku - pults bez baterijām nostāvēja nakti, apm. 10 stundas.

Šo rakstu rediģēja Orey: 06 June 2010 - 23:39

#23 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2175 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 07 June 2010 - 00:02

:mrgreen: HA- paldies arnisd par instrukciju!Es no galvas nu toč nebūtu iedomājies.
šo topiku aizvakar lasīju- iedomājos,diez ko man visu nedeļu pults vienā specifiskā vietā gar garažas stūri vairs nevelk- mož man instrukciju iegaumēt...Vakar un šodn viņa sāka nevilkt 5m no auto,un šopēcpusdien iestājās kirdiks- abet tādā vietā un situācijā,kad i teorētiski labāk diez vai var būt...Es nekur nebūtu aizbraucis- man uz tās pults vēl šis tas karājas un ieslēgts ir pa bargo- man i prātā nebij tur ko drošības pēc atprogrammēt,lai izvairītos no tāda pārsteiguma.
Karoč- pabija viņa ar to tukšo bateriju kādas 5st,kad ieliku jauno- protams uz sitiena nekas nestrādāja.Nu,atvēru logu un pielietoju instruciju- viss ok!

Aa,mašina ir C5 un btterijas ir 2gab CR-1620.Statoilā,Narvesenā un Rimi viņas NAV.Toties ir pretī Spicei Maximā-,tāda zaļa kaka GP,cena 1.09 par 1gab...Atvēru vaļā- skatos uz baterjas rakstīts Lithium,ražotājs SONY...:hihi:

#24 arnisd

arnisd
  • Lietotājs
  • 1722 raksti

Pievienots 07 June 2010 - 10:45

Prieks, ka vismaz kādam noderēja mans padoms :sarkst:
es baterijas pirku vienā pulksteņveikalā un vēl reizi Euronics veikalā. Šķiet ka man bija nedaudz dārgākas, ja ne tik 1.30Ls gabalā, bet tas štrunts. Bet visur tādas nav, taisnība, jo tās ir samērā specifiskas.

#25 Orey

Orey
  • Lietotājs
  • 73 raksti

Pievienots 07 June 2010 - 18:52

arnisd, Tava metode tiešām darbojas, bet tieši tā, ka tu teici - pēc tam "jāiemaca" otrā atslēga. Es to vēl neizadariju, jo aiz anatomiskām vajadzībšm nācies iet mājās... :) Bet drusciņ vēlāk aiziešu otru "iemācīšu"

Karoč, vienu atslēgu ieprogrammēt izdevās. Bet, ko darīt ar otru ? Ja izdarīt ar otru atslēgu identiskās manipulācijas, tad pirmā atslēga atkal nedarbojas....

#26 arnisd

arnisd
  • Lietotājs
  • 1722 raksti

Pievienots 08 June 2010 - 09:52

Par otru aizmirsu pieminēt, ka pēc aizslēgšanas, jānospiež 2x aizslēgšanas poga. Vispār jau vienai mašīnai var pieprogrammēt līdz 4 atslēgā, savādāk sakot ir 4 atmiņas pozīcijas. vienu reizi nospiežot Tu norādi, ka tas kods tiek saglabāts pirmajā pozīcijā, 2x - otrajā pozīcijā, 3x - trešajā pozīcijā un 4x - ceturtajā pozīcijā. Kurā liec - pilnīgi brīva izvēle.
Bet nospiežot 5 reizes vajadzētu dzēsties visām 4 pozīcijām un nevienu atslēgu neatpazīs (lai liekās laikam nodzēstu)

#27 Orey

Orey
  • Lietotājs
  • 73 raksti

Pievienots 08 June 2010 - 10:41

Hm... tas bija ienācis prātā, bet kaut kā neaizķerās :)Vakarā pamēģināšu.

#28 Orey

Orey
  • Lietotājs
  • 73 raksti

Pievienots 08 June 2010 - 21:37

Yoohoo !

Viss strādā ! Abas atslēgas ir Ok. 

Tik tiešām kad "programmēju" otro atslēgu - nospiedu aiveršanas taustiņu divas reizes, uzgaidīju kādas 5-10 sekundes un atslēga aizgāja :)

Paldies visiem !

#29 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2175 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 13 June 2010 - 22:20

:devil: karoč,izskatās ka helps vajadzīgs...
tā atslēga,ko pirms nedeļas veiksmīgi ieprogrammēju ar jaunu bateriju- trešdien viņa sāka atkal nevilkt gar garažas stūri un šodien viņa nosprāga...pārbaudīju/izmēģināju- neko nevar,100% ka baterija atkal tukša...
Otra atslēga ar hvz cik gadus vecu bateriju gan strādā,gan velk no attāluma,gan ap stūri utt...

Nu un ko man te tagad pasaakt ? -neesmu viņu ne mērcējis,ne zemē metis,bet izskatās,ka vaina ir tieši pašā atslēgā...
gadijumaa kāds nezin,kur var dabūt Duracell baterijas CR-1620 ??

#30 Ķengurs

Ķengurs
  • Lietotājs
  • 4128 raksti
  • Dzīvesvieta:Lauki - un te ir zaibisss ... 8)
  • Intereses:Šaut pa visu - kas mežā kustas ...

Pievienots 13 June 2010 - 22:25

Aa,mašina ir C5 un btterijas ir 2gab CR-1620.Statoilā,Narvesenā un Rimi viņas NAV.Toties ir pretī Spicei Maximā-,tāda zaļa kaka GP,cena 1.09 par 1gab...Atvēru vaļā- skatos uz baterjas rakstīts Lithium,ražotājs SONY...http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Tā zaļā kaka vnk ir 5 gadi tanī veikalā nostāvējusi .. tas arī viss .. nopērc normālu "Svaigu" bateriju .. ;) :crazy:
Āmen ....

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)