Pālekt uz saturu

Foto

Autonomā Apkure Webasto

• Please log in to reply
160 atbildes uz šo tēmu

#1 raimi

raimi
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 12 raksti
  • Dzīvesvieta:jurmala
  • Intereses:sports

Pievienots 18 January 2010 - 18:00

Vai kāds nav jaucis ārā autonomo apkuri Webasto? Man šāda atrodas iekš C4 2,5 TDI 95.g., bet nedarbojas, t.i., uz vadības paneļa ieslēdzot pogas parādās kaut kādas skaņas (tā kā sāk pumpēt degvielu), bet neko tā krāsniņa neuzsilda, dūmi arī nenāk. Tāpēc, ja kāds ir saskāries ar tādu problēmu varētu padalīties ar info, ko šādā situācijā varētu iesākt.

#2 Changals

Changals
  • Lietotājs
  • 80 raksti
  • Dzimums:Vīrietis

Pievienots 18 January 2010 - 18:12

Varēji arī modeli uzrakstīt. Nu ja saki ka Webasto tad laikam jau DWB46. Rekur palasi un viss būs skaidrs ko darīt http://www.telusplan...bbw46/bbw46.pdf

#3 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:ir :)

Pievienots 18 January 2010 - 19:50

šādā situācijā vajag griesties www.geste.lv ..
pašam līst ihmo tev tur nav jēgas, jo pēc jautājuma ir skaidrs, ka tāpat neko nerubī tajā sistēmā + tāpat 99%, ka tīrīšana vien nepalīdzēs, ka vajadzēs kaut kādas rezerves daļas :crazy:

Crazy Carrot Car @ audiScars.lv
------------------------
Datori, biroja tehnika, videonovērošana - PM :)

#4 kuzmitch

kuzmitch
  • Lietotājs
  • 1593 raksti
  • Dzīvesvieta:Mazpisāni

Pievienots 18 January 2010 - 20:13

šādā situācijā vajag griesties

labāk griesties nevajag Ievietotais attēls

P.S. kad veikalā strādāju tad klienti bieži jautāja "kur man griezties?", ar smiekliem parasti noturējos lai nepateiktu "varat griezties tepat tikai netraucējiet man" Ievietotais attēls

Šo rakstu rediģēja kuzmitch: 18 January 2010 - 20:14

Huligāns

#5 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti
  • Dzīvesvieta:dzīvoklis
  • Intereses:interesantas lietas

Pievienots 18 January 2010 - 20:32

bet ja runā konkrēti par Gesti, tas es šo iestādi noteikti nerekomendētu, jo viņi kko saprot no tiem vadiem, ko viņi paši var pa tupo uzstādīt. Par to kas ir iekšā autiņā viņiem pat bieži nojausmas nav.

Pirmais varianc bija ar kruīzu, kad pateicu čaļiem, ka ir slēdzis un vadiņi, bet viņiem vajag slēdzi uzlikt, savilkt pāris vadiņus un ar vag'u nospiest "enter". Čaļi atbildēja, ka pa šādu iespēju neko nezin un neko tamlīdzīgu pat nemēģinās uztaisīt, taču piedāvāju savu kruīzi par 350 Ls, ar saviem kloķiem un hvz ar kādiem papildus skaistumiem salonā un zem haubes.
Otrais variants bija pa kad interesējos par papildus sildīšanu aukstam motoram. Prasīju šiem kā būtu ja ieliktu kkādu papildus elektrisko sildelementu no kāda šrotota autiņa (oriģinālo), bet šie teica, ka tas nebūs iespējams iespējams un ka varot piedāvāt tikai uzstādīt savu kkādu sildīšanas komplektiņu par kkādiem 600 Ls. Es prasīju kādēļ no šrota ta nevar paņemt kko un sačinīt, šie atbildēja, ka kkādiem bembjiem esot nākuši kkādi sildelementi, bet nu tur nereāli kko apvienot ar esošo un sačinīt. Nu lieki piebilst, ka tādi autiņi jau no konveijera nāca ar elektriskajiem sildītājiem un kad ir kvēlsveces dzesēšanas sistēmā, bet darbonis protams neko tādu nebija dzirdējis.

Tāda nu pieredze ar viņiem šādās itkā elementārās lietās. Bet nu viņi varbūt spēj kkādu esošo sistēmu diagnosticēt un mēģināt činīt, bet uzstādīt ne savus vadus viņi diemžēl nespēj, jo zināšanu nav ....bet var jau būt ka man kkāds truliķis vnk trāpijās

#6 kuzmitch

kuzmitch
  • Lietotājs
  • 1593 raksti

Pievienots 18 January 2010 - 20:44

Mārtiņ, man viedoklis tieši pretējs par šo kantori, ir tur liktas signalizācijas npadsmit mašīnām ;) ar profesionalitāti un attieksmi tur viss ir labi!

a kapēc viņiem jāburas cauri kautkādiem līkroču izstrādājumiem ko kāds pajolinš garažā aiz gara laika ir uzsācis likt bet nav pabeidzis?

es varētu daudzko pateikt bet man ir slinkums klavieri klabināt par šo tēmu ;)

Huligāns

#7 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti

Pievienots 18 January 2010 - 20:56

es jau tieši to arī vēlējos pateikt to, ka savus vadus no nulles viņi uzlikt var....signalizāciju uzlikt arī var jebkurš (ne par to ir runa). Man jau nekas nebija ne taisīts, ne sākts, ne nepabeigts, ne garāžā, ne pajoliņš :). Vnk griezos iestādē ar vēlmi uzstādīt oriģinālu sildierīci, kas šiem auto citās komplektācijā jau ir iekšā. Un to cik elementāri uzstādīt kruīzu šim pašam TDI arī visi zini....nu protams, ja ir bijusi kaut minimālākā saskarsme ar šīm lietām. Likās šausmīgi savādi, ka cilvēki nezin to ka manai mašīnai tosola piesildīšana ar svecēm jau ir no rūpnīcas un ka normālā variantā ja ir nepieciešamība man uzlikt kruīzu es nopērku vai nu instalācijas komplektiņu šrotā vai labākajā gadījumā šo pašu komplektiņu veikalā.

nu protams tas cilvis kas beigās lika man to kruīzu protams pasmīnēja un noteica, ka tiem čaļiem Gestē tur viss tā arī notiek vnk uzliek uz auto ierīci un viss, nemaz nesaprotot kas par auto ar kādām iespējām.

Pieļauju, ka viņi ļoti kvalitatīvi spēj izpakot no savas smukās kastītes detaļu un tās vadus piespraust pie mana auto, bet redz šādā lietā viņi līdzēt nespēja...

Bet iespējams, ka lielākai daļai klientu apmierina viņu darbi

Šo rakstu rediģēja Mārtiņš: 18 January 2010 - 21:02

#8 kuzmitch

kuzmitch
  • Lietotājs
  • 1593 raksti

Pievienots 18 January 2010 - 21:33

redzi, tev vajadzēja cita līmeņa meistaru kaktuMāri, bet tie ari ir dažādi ;)

Huligāns

#9 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti

Pievienots 18 January 2010 - 21:38

man vajadzēja speciālistu, kas pārzin konkrētā auto uzbūvi, iespējamās komplektācijas ,utt. Izrādījās ka tur cilvēki strādā bez šādām zināšanām

#10 PASSATizhi

PASSATizhi
  • Lietotājs
  • 3484 raksti
  • Dzīvesvieta:Jurmala

Pievienots 18 January 2010 - 21:48

Martinj, chaliem nav jaspecializejas nez kadu suudu intaleshanaa no shrota, un nav japarzin tava auto uzbuve. vinji normali uzstada taas lietas, ko pashi tirgo, stradaa peec kataloga un tur rakstitajaam instrukcijaam, un to vinji dara labi, ar garantijaam. jo tas ir bizness, nevis labdariibas kantoris. diez vai vinji terees laiku un reputaciju uzstadot lietas, par kuraam nevar atbildeet
A200TQ

#11 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti

Pievienots 18 January 2010 - 21:51

nu labi, tas tak štrunc ko šie māk, ko nē... :) bet vispār gribēju pateikt ka vēl jo projām interesē kkas ķipa autonomā pečka, varbūt kādam kas piedāvājumā, vislabāk jau protams kkas oriģinālajā izpildījumā būtu.

#12 aigars

aigars
  • Lietotājs
  • 471 raksti
  • Dzīvesvieta:ogre
  • Intereses:tehnika,ceļošana

Pievienots 18 January 2010 - 22:18

Vai kāds nav jaucis ārā autonomo apkuri Webasto? Man šāda atrodas iekš C4 2,5 TDI 95.g., bet nedarbojas, t.i., uz vadības paneļa ieslēdzot pogas parādās kaut kādas skaņas (tā kā sāk pumpēt degvielu), bet neko tā krāsniņa neuzsilda, dūmi arī nenāk. Tāpēc, ja kāds ir saskāries ar tādu problēmu varētu padalīties ar info, ko šādā situācijā varētu iesākt.

Daudz iespejamo variantu, nepieciešams precīzāks apraksts par skaņām pēc ieslēgšanas. Pirmām kārtām izčeko kvēlsveci ! Sāc no vadības bloka,noņemot štekeri,resnais dzeltenais vads ir sveces barosana, izmēri pretestību pret masas vadu .
man patīk audi

#13 kuzmitch

kuzmitch
  • Lietotājs
  • 1593 raksti

Pievienots 19 January 2010 - 08:33

Martinj, chaliem nav jaspecializejas nez kadu suudu intaleshanaa no shrota, un nav japarzin tava auto uzbuve. vinji normali uzstada taas lietas, ko pashi tirgo, stradaa peec kataloga un tur rakstitajaam instrukcijaam, un to vinji dara labi, ar garantijaam. jo tas ir bizness, nevis labdariibas kantoris. diez vai vinji terees laiku un reputaciju uzstadot lietas, par kuraam nevar atbildeet

nu apmēram tā bija mana garā doma kuru bija slinkums rakstīt tikai īsākā variantā Ievietotais attēls nafig viņiem atbildēt par kautkādu no šrota atvestu detaļu, kura varbūt pat nosvils pēc pāris dienām un labi ja nepaķers auto līdzi... nu tas tā, ironizējot pa maksimālo.

a elementāri par autonomku - uzzini ko tev konkrēti vajag, zvanies pa slud vai detaļu tirgoņiem un jautā pēc lietām, izvēlies nekosmosa variantu, nopērc, brauc pie "speciālista" lai šis ieinstalē ;)

Huligāns

#14 kraasotajs

kraasotajs
  • Lietotājs
  • 202 raksti
  • Dzīvesvieta:Ventspils

Pievienots 19 January 2010 - 09:09

nu labi, tas tak štrunc ko šie māk, ko nē... http://www.audi-style.lv/forum/public/st... bet vispār gribēju pateikt ka vēl jo projām interesē kkas ķipa autonomā pečka, varbūt kādam kas piedāvājumā, vislabāk jau protams kkas oriģinālajā izpildījumā būtu.

ir Webasto dīzeļpečka
Ievietotais attēls
pūš un silst -170ls
www.vwmotion.lv
VW GOLF 2 1,9tdi

#15 PASSATizhi

PASSATizhi
  • Lietotājs
  • 3484 raksti
  • Dzīvesvieta:Jurmala

Pievienots 19 January 2010 - 09:46

kaut kur dzirdeju ka dizelja no benzina atshkiras tik ar paris detaljaam. taa ir? arii ir benziina pechka iegadata, tik izjaucu patiriit un taa vel nesaliku kopaa :crazy: jo iisti nav saprashanas par darbiibas seciibu. kautkaads vecs webasto, bez degv. suknja, kjip uzkrai savaa no magistrales bacinjaa 100ml, un tos peec tam dedzina.
A200TQ

#16 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti

Pievienots 19 January 2010 - 09:56

Kraasotaaj, vispār jau ik pa brīdim uzpeld kāda pečka ss'ā pa sotaku, tādēļ šis piedāvājums soreiz neinteresēs ;)

#17 raimi

raimi
  • 12 raksti

Pievienots 19 January 2010 - 10:33

Daudz iespejamo variantu, nepieciešams precīzāks apraksts par skaņām pēc ieslēgšanas. Pirmām kārtām izčeko kvēlsveci ! Sāc no vadības bloka,noņemot štekeri,resnais dzeltenais vads ir sveces barosana, izmēri pretestību pret masas vadu .

Kad nospied pogu uz vadības paneļa (atr. salonā), parādās skaņa pie bākas (kur laikam degvieku sāk padot) un kaut kāda skaņa pašā krāsniņā.Bet tas ilgst kādas 3-4.min., pēc kā uz vadības paneļa podziņa nodziest un ar to viss beidzas...:(
Biju noņēmis bamperi, lai tiktu klāt tai pečkai un varētu pārbaudīt to kvēlsveci, bet tā arī neierubījos, kurā vietā atrodas tā kvēlsvece? Lai tiktu klāt vadības blokam, gadījumā, nav jāatskrūvē visa pečka nost no tiem stiprinājumiem?

šādā situācijā vajag griesties www.geste.lv ..
pašam līst ihmo tev tur nav jēgas, jo pēc jautājuma ir skaidrs, ka tāpat neko nerubī tajā sistēmā + tāpat 99%, ka tīrīšana vien nepalīdzēs, ka vajadzēs kaut kādas rezerves daļas http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Gestē biju iebraucis pirms kāda gada, bet tā kā tur pateica ka tikai par paskatīšanos (faktiski tikšana klāt pečkai , noņemot bamperu) jāmaksā Ls 50, plus vēl detaļas kuras vajadzēs mainīt, tad nu sapratu, ka par tādu ciparu man to nevajag, ka mēģināšu pats kaut ko iesākt ar to...

#18 aigars

aigars
  • Lietotājs
  • 471 raksti

Pievienots 19 January 2010 - 12:22

Kad nospied pogu uz vadības paneļa (atr. salonā), parādās skaņa pie bākas (kur laikam degvieku sāk padot) un kaut kāda skaņa pašā krāsniņā.Bet tas ilgst kādas 3-4.min., pēc kā uz vadības paneļa podziņa nodziest un ar to viss beidzas...http://www.audi-style.lv/forum/public/st...
Biju noņēmis bamperi, lai tiktu klāt tai pečkai un varētu pārbaudīt to kvēlsveci, bet tā arī neierubījos, kurā vietā atrodas tā kvēlsvece? Lai tiktu klāt vadības blokam, gadījumā, nav jāatskrūvē visa pečka nost no tiem stiprinājumiem?

Manējam vadības bloks atrodas bagāžniekā zem papildus akumulatora (avants) Vislabāk jau būtu no turienes parbaudīt visu sveces barošanas ķēdi . Svece atrodas tajā galā kur pienāk degvielas trubina pečkai, virspusē ,paliela cepurīte ar resnu vadu, tas jānoņem ,19(varbūt 17, neatceros īsti) atslēga vajadzīga lai atskruvētu, katra ziņā vienigā detaļa ar lielu seškanti :)
Kura skaņa ir pirmā ? No degvielas sūknīša klik, klik , vai dūkoņa priekšā ? Tiklīdz piespiež pogu ,jāieslēdzas cirkulācijas sūknim, sāk silt svece, pēc sekundēm 7 sāk tikšķēt sūknis,vēl pēc 1 s ieslēdzas gaisa turbīna, ja aizdegas ,dzirdama raksturīgā lodlampas dūkoņa .
man patīk audi

#19 raimi

raimi
  • 12 raksti

Pievienots 19 January 2010 - 14:15

Manējam vadības bloks atrodas bagāžniekā zem papildus akumulatora (avants) Vislabāk jau būtu no turienes parbaudīt visu sveces barošanas ķēdi . Svece atrodas tajā galā kur pienāk degvielas trubina pečkai, virspusē ,paliela cepurīte ar resnu vadu, tas jānoņem ,19(varbūt 17, neatceros īsti) atslēga vajadzīga lai atskruvētu, katra ziņā vienigā detaļa ar lielu seškanti http://www.audi-style.lv/forum/public/st...
Kura skaņa ir pirmā ? No degvielas sūknīša klik, klik , vai dūkoņa priekšā ? Tiklīdz piespiež pogu ,jāieslēdzas cirkulācijas sūknim, sāk silt svece, pēc sekundēm 7 sāk tikšķēt sūknis,vēl pēc 1 s ieslēdzas gaisa turbīna, ja aizdegas ,dzirdama raksturīgā lodlampas dūkoņa .

Paldies par info. Man arī ir avants. Par dūkoņu- sākumā sāk tikšķēt sūknis un tad parādās skaņa pie pečkas (lodlampas dūkoņa tā nav)un tad pēc brītiņa viss pazūd...Saki, vai gadījumā nevar diagnosticēt to šaizi- tā, ka uz klimata kontroles lodziņa parāda attiecīgo kļūdu, kā tas ir, piemēram, ar gaisa plūsmas regulācijas motorīšiem, kad tie nosprūst?

#20 aigars

aigars
  • Lietotājs
  • 471 raksti

Pievienots 19 January 2010 - 16:08

Diemžēl vecajiem modeļiem ar klimatkontroles diagnostikas iespējām nekāda saistiba :(
Izskatās ka tev nestrādā šādu vai savādāku iemeslu dēļ arī cirkulācijas sūknis . parastie iemesli : kaut kur vadi vai savienojumi pušu, īpaši nejauks ir savienojums pie pašas pečkas,grūti atjaukt,vadi veci,sacietējuši . Vai motoriņš ierūsējis ! Vēlāk apskatīšos, kuri vadi ir cirkulācijai štekeri pie vadības bloka .
Testeris Tev ir ?

Apskatijos vadu krāsas, bet iespējams ka tev var būt savadākas. Tātad štekerī blakus dzeltenejam sveces vadam tai pašā rindā vairāk uz vidu ir melns sūknīša barošanas vads, otra pusē tieši malā violets vads gaisa turbīnai . Ar testeri vajadzētu izčekot, kādas tur pretestibas attiecībā pret masu . ieliekot + 12V ,motoriņiem jāstrādā . Bet spriegumu liec klāt tikai tad ja esi pārliecināts ka tie ir īstie ,lai nav pēc tam :help:
man patīk audi

#21 raimi

raimi
  • 12 raksti

Pievienots 19 January 2010 - 22:16

Diemžēl vecajiem modeļiem ar klimatkontroles diagnostikas iespējām nekāda saistiba http://www.audi-style.lv/forum/public/st...
Izskatās ka tev nestrādā šādu vai savādāku iemeslu dēļ arī cirkulācijas sūknis . parastie iemesli : kaut kur vadi vai savienojumi pušu, īpaši nejauks ir savienojums pie pašas pečkas,grūti atjaukt,vadi veci,sacietējuši . Vai motoriņš ierūsējis ! Vēlāk apskatīšos, kuri vadi ir cirkulācijai štekeri pie vadības bloka .
Testeris Tev ir ?

Apskatijos vadu krāsas, bet iespējams ka tev var būt savadākas. Tātad štekerī blakus dzeltenejam sveces vadam tai pašā rindā vairāk uz vidu ir melns sūknīša barošanas vads, otra pusē tieši malā violets vads gaisa turbīnai . Ar testeri vajadzētu izčekot, kādas tur pretestibas attiecībā pret masu . ieliekot + 12V ,motoriņiem jāstrādā . Bet spriegumu liec klāt tikai tad ja esi pārliecināts ka tie ir īstie ,lai nav pēc tam http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Testeris ir:)Cik es saprotu, tad svece atrodas pie pečkas (motortelpā) nevis bagažniekā?..Vēlreiz paldies par info, bet nu domāju otrreiz neņemšu nost bamperi, lai tiktu klāt pečkai, bez cilvēka klātbūtnes, kas ar to pečkas remontu ir reāli pats saskāries.

#22 Raimis

Raimis
  • Lietotājs
  • 219 raksti

Pievienots 26 November 2010 - 10:25

Auto Audi 100 C4 2.3 91.gads Man ar ir līdzīgas šaizes ar rūpnīcas benzīna webasto BW46, arī negrib šķilties. Vakar mēģināju pārbaudīt kvēlsveci, ko starp citu manam autiņam var izskrūvēt caur miglas luktura vietu bamperī, bamperi nost nemaz neņemot. Izskatījās, ka tur neviens 19 gadus klāt nav līdis, un nav arī nekas mainīts, jo sveces pīpīte burtiski izjuka rokās, kvēlsvece izrādījās laba. Tagad meklēju svečvadu, varbūt kādam mētājās? http://www.ersatztei...ges/66918_0.JPG

#23 gatis

gatis
  • Lietotājs
  • 1384 raksti

Pievienots 09 February 2011 - 21:44

sveiki. Man tās jautājums, vai pastāv iespēja ,ka 1996. gada A6 C4 var pieslēgties ar kompi pie WEBASTO? Pie vadības bloka ir kaut kāds iznests atsevišķs štekers un tā vien izskatās,ka domāts kaut ko tam pieslēgt :svilpo:

audi 80q typ81 2.2 10vtq(procesaa)
audi A6/C4 2.5Tdi

#24 Aldonis

Aldonis
  • Lietotājs
  • 592 raksti
  • Dzīvesvieta:Rudzāti,Rīga
  • Intereses:QUATTRO

Pievienots 10 February 2011 - 23:51

ir Webasto dīzeļpečka
http://pic2.fotki.lv/photos2/9/W0002853/...
pūš un silst -170ls

kā viņu ieslēdz un programē kad ieslēkties

Q7 3.0 tdiq sline

b7 3,0 tdiq 204zs s

B4 COMPETITION 1,9 TDIQ

B2 CUOPE QUATTRO 2.2 20VT E-85

#25 kraasotajs

kraasotajs
  • Lietotājs
  • 202 raksti
  • Dzīvesvieta:Ventspils

Pievienots 11 February 2011 - 00:43

īeslēdz ar liesmiņu ,tb kreiso pogu
programmē ar SET un abām bultām un pirmais ,ko vajag izdarīt ir iestadīt pareizu laiku
www.vwmotion.lv
VW GOLF 2 1,9tdi

#26 Aldonis

Aldonis
  • Lietotājs
  • 592 raksti
  • Dzīvesvieta:Rudzāti,Rīga
  • Intereses:QUATTRO

Pievienots 14 February 2011 - 14:25

īeslēdz ar liesmiņu ,tb kreiso pogu
programmē ar SET un abām bultām un pirmais ,ko vajag izdarīt ir iestadīt pareizu laiku

cik ilgi jātur tā poga lai ieslēktos

Q7 3.0 tdiq sline

b7 3,0 tdiq 204zs s

B4 COMPETITION 1,9 TDIQ

B2 CUOPE QUATTRO 2.2 20VT E-85

#27 Bankijs

Bankijs
  • Lietotājs
  • 1353 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga-Līvāni

Pievienots 14 February 2011 - 16:09

cik ilgi jātur tā poga lai ieslēktos

nekas nav jātur, vnk nospied liesmas pogu un sāk strādāt. ja sen nav kustināts vajag sameklēt shēmu un parbaudīt vai strādā kvēlsvece, dzeses skidruma cirkulācijas sūknis un gaisa padeves sūknis, nu un vēl izraujot no kompja degv. sūkņa stekeri un pieslēdzot +12v klausīties vai ir klikskis sūknī. daudzas iekārtas nobeidzas drīzāk no apsolūtas nelietošanas nekā no regulāras lietošanas :D
Audi 200TQ

#28 Audi200caribbean

Audi200caribbean
  • Lietotājs
  • 243 raksti
  • Intereses:Pilnpiedziņa dažādās formās, enduro

Pievienots 08 October 2013 - 14:57

Vai ir kāds kas māk/grib uzstādīt webasto (lietots) uz Audi S6 (C4) ar 2.2 motoru.

Webasto ir noņemts no eSinieka C4 tikai ar 4.2 motoru.

Piedāvājumus lūdzu labāk sūtīt PM, bet var arī šeit izvērsties.

braucu ar Samsung Jenotu.

#29 lmp

lmp
  • Lietotājs
  • 4334 raksti
  • Intereses:speedgang.lv

Pievienots 19 January 2014 - 00:22

Ceļam augšā, lai nav kārtējā paralēlā tēma no kāda lohatrona puses (no manis šajā gadījumā)

Jautājums-cik iespējami ir uzlikt uz A6C4 AEL webasto. To pašu, kura oriģināli nāk. Mētājas vadītāja durvīs pults utt. 

Kādēļ-jo būtu forši iekāpt uzsilušā autiņā. Cik nu tādfs var uzsildīt. Ok-papildus elektriskais radiators ir procesā, bet, lai hobija auto būtu vēl foršāks-vajag autonomku ielikt.

Ja kādam liekas, ka tas nav vajadzīgs--> PN, jo man ir vajadfzīgs. Un tas nekas, ka tas maksā vairāk par 200 eiro/500 eiro or  vatever. Tā ka nevajag man piedāvāt pārvākties uz āfriku vai valkāt pagarinātāju un likt spirāli, kas gan, patiesībā, ar nav reāli, bet krutāk ir, ja var ar taimeri/pulti palaist to pasākumu un pagarinātāju nevilkt.

speedgang.lv

#30 iPad

iPad
  • Lietotājs
  • 35 raksti

Pievienots 19 January 2014 - 08:51

Interesē iegādāties lietotu dīzeļa autonomo apsildi, ja kādam ir par sakarigu ciparu, varat piedāvāt uz pm.

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)