Pālekt uz saturu

Foto

Konsultācijas Par Ta

• Please log in to reply
3417 atbildes uz šo tēmu

#870320 Robin

Robin
  • Lietotājs
  • 2125 raksti
  • Dzimums:Vīrietis

Pievienots 24 April 2009 - 07:21

Konsultācijas par un ap TA

Noteikumi par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļiem: https://likumi.lv/doc.php?id=292396

Transportlīdzekļu pārbūves noteikumi: http://likumi.lv/doc.php?id=92907

Šo rakstu rediģēja Val: 26 March 2018 - 21:46

die kraft der 4 ringe

#61 JTK

JTK
  • Lietotājs
  • 687 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:Audi Coupe quattro typ85

Pievienots 12 May 2009 - 18:14

Robin kada kuja peec, uz veca B2 nedrikst divdaligus stoikus uzstadiit, ka arii lielakas bremzes? ko es tagad nevareshu brembo suportus uzlikt vai APracing? sviests! noteikumus kadiem riepu izmeriem jaabut vel nav?
ka ari par 20VT, kapec nedrikst ja ir Ur ar 20vt, bundzas tadas patas! motor kronshteinus ari nav japarmetina...
koro4e ka lai tik $$$ panemt un pratu pachakaret!

p.s. esu dusmigs!
Audi Coupe Quattro
MY ANSWER WILL BE BUT I WILL NOT TELL ™ A.S.

#62 Robin

Robin
  • Lietotājs
  • 2125 raksti

Pievienots 12 May 2009 - 18:35

sanāk, ka jāņem fleksis un jānoslīpē tie cipari nost http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

saki, ka kandžas aparāts http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

ja nekas tur apakšā vai motortlpā aizdomīgs nebūs tad arī bagažnieku neprasīs vēt tev vaļā

par skrūvēm, nav jābūt nekādam mēraparātam, kā jau te teica ir skrūves stiprības skaitlis kas nedriikst būt mazāks pa 8.8- balstiem viņš ir lielāks

Ja pulējot aizmugurējos lukturus tiek noslīpēti oriģinālā luktura marķējumi (to vairs nav), vai var iziet TA?

P.S. Es vēl neesmu pulējis.

kam tev viņus pulēt?
PS pēc MK noteikumiem marķējumam jābūt

Gada sākumā gāju ar vienu autiņu TA un biju pārsteigts par to, ka nu jau jāmaksā arī par pašu uzlīmi!
Šodien gāju TA ar otru un biju šokēts ar to, ka ttagad arī "slimības lapas| laikā tiek piešķirta uzlīme, protams ne par velti!
Teikšu kā ir! Lietoju četrus auto. Attiecīgi arī biežāk ierodos uz TA. Ar katru gadu inspektoru sīkumainība un principiālisms vairojās.
Atbildi uz šādu jautājumu, kurš interesē daudzus:"Cik inspektoriem pieliek pie algas par tādu attieksmi?"

pavisam godīgi necik ;) jo tā naudiņa jau nepaliek apskates kantoros, bet gan valstiņai aiziet ......

sveiki. cik ir minimāli pieļaujamie mm vasaras riepam ejot TA ? http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

kā jau MARIO TDI teica 1.6

sveiki!
ko tehniskaja apskate teiks par šadiem bremžu diskiem?
http://content9-foto.inbox.lv/albums9832...

pac tos caurumus urbi??
ja nē tad problēmām nevajadzētu būt ;)

die kraft der 4 ringe

#63 Robin

Robin
  • Lietotājs
  • 2125 raksti

Pievienots 12 May 2009 - 18:39

Robin kada kuja peec, uz veca B2 nedrikst divdaligus stoikus uzstadiit, ka arii lielakas bremzes? ko es tagad nevareshu brembo suportus uzlikt vai APracing? sviests! noteikumus kadiem riepu izmeriem jaabut vel nav?
ka ari par 20VT, kapec nedrikst ja ir Ur ar 20vt, bundzas tadas patas! motor kronshteinus ari nav japarmetina...
koro4e ka lai tik $$$ panemt un pratu pachakaret!

p.s. esu dusmigs!

par motoru, typ 85 90niekā nav nācis nekad 20 v turbo, respektīvi jātaisa pārbūve( ja kas pastiprināti sākuši uzmanību tam pievērst pēdējā laikā )
bremžu sistēmu nedrīkst pārbūvēt :( ar ja tur vis pas :( kāpēc....ja gribi diskutet vari doties uz sleveno miera ielas kantori, bet no turienes neiznāksi gudrāks......

die kraft der 4 ringe

#64 JTK

JTK
  • Lietotājs
  • 687 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:Audi Coupe quattro typ85

Pievienots 12 May 2009 - 18:41

driiz jau atsperes nedrikstees sedinaatas pirkt..
a ko darit ja veca tipa stoikas neatrast normala stavokli?
un kas tev pasham ar motoru? tev tak 10vt? vai jaucu?
Audi Coupe Quattro
MY ANSWER WILL BE BUT I WILL NOT TELL ™ A.S.

#65 hofmann

hofmann
  • Lietotājs
  • 937 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:Audi,Saab

Pievienots 12 May 2009 - 18:52

Gāju tehnisko apskati-lukturi par augstu un papildus tālie 1 jo neatbilda augstums(bik pa zemu). Kapotam nav vidējā fiksatora-es šim skaidroju,ka dēļ starpdzesētāja viņa nav-šim po..h..uj. Labi-pieregulēju lukturus,norāvu interkuleru,uzliku fiksatoru un braucu atkal. Lukturi noregulēti-ok fiksators-ok papildus tālie-bļin vairs nekaķit-nevar. Un papildus fiksatori uz kapota arī vairs nē. Sāku lamāties,kas par herņu-katram savi noteikumi vai ir tomēr kopējie? Beigu beigās šis man nevarēja paskaidrot kāpēc nevar būt papildus tālie un ielika uzlīmi čut ne loga vidū-p-i-p-e-l-e tāds. Karoče secinājums-izdomā pekstiņus,čakarē cilvēkiem galvu un tu tik klausies un maksā 10 ls par atkārtoto. Piekāst to valsts kantori!!
Senson serviss Starta ielā 5 F T. 29940215<p>[b][i][size=5]

#66 Robin

Robin
  • Lietotājs
  • 2125 raksti

Pievienots 12 May 2009 - 18:55

Gāju tehnisko apskati-lukturi par augstu un papildus tālie 1 jo neatbilda augstums(bik pa zemu). Kapotam nav vidējā fiksatora-es šim skaidroju,ka dēļ starpdzesētāja viņa nav-šim po..h..uj. Labi-pieregulēju lukturus,norāvu interkuleru,uzliku fiksatoru un braucu atkal. Lukturi noregulēti-ok fiksators-ok papildus tālie-bļin vairs nekaķit-nevar. Un papildus fiksatori uz kapota arī vairs nē. Sāku lamāties,kas par herņu-katram savi noteikumi vai ir tomēr kopējie? Beigu beigās šis man nevarēja paskaidrot kāpēc nevar būt papildus tālie un ielika uzlīmi čut ne loga vidū-p-i-p-e-l-e tāds. Karoče secinājums-izdomā pekstiņus,čakarē cilvēkiem galvu un tu tik klausies un maksā 10 ls par atkārtoto. Piekāst to valsts kantori!!

papildus tālie drīkst būt, ja kontrolskaitlis nepārsniedz 75 un izslēdzas izslēdzt tālo gaismu
par fiksatoriem - ja ir orģinālie tad pie "sporta" nevajg pie*** vismaz tā bija līdz šim

die kraft der 4 ringe

#67 Robin

Robin
  • Lietotājs
  • 2125 raksti

Pievienots 12 May 2009 - 18:58

driiz jau atsperes nedrikstees sedinaatas pirkt..
a ko darit ja veca tipa stoikas neatrast normala stavokli?
un kas tev pasham ar motoru? tev tak 10vt? vai jaucu?

sertifikātu vajdzēs tāpat kā fričos :crazy:
stoikas jau var tik tos lielos suportus nevar.......
nav, nav man ir standarts, bija doma, bet izdomāju ka jābūt original ;)

die kraft der 4 ringe

#68 jogijs

jogijs
  • Lietotājs
  • 270 raksti
  • Dzīvesvieta:RIGA

Pievienots 12 May 2009 - 20:01

a ka T.A zinas, pats urbu vai brembo nopirku?

Šo rakstu rediģēja jogijs: 12 May 2009 - 20:06

#69 Val

Val
  • Administrators
  • 11233 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 12 May 2009 - 22:18

b2 jaudīgākais dzinējs ir 136 bet 20v ir 170 ,var būt 136+25 tad laiž!

audi Quattro tak arī bija uz B2 platformas. :kasp:
sanāk, ka var būt max kādi 250 poniji.
:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeļus kopā ar VCDS (VAG-COM) un/vai 2x2 pāreju.

audi 80 b2 5vt gte quattro

#70 Mairiz

Mairiz
  • Lietotājs
  • 8043 raksti
  • Dzīvesvieta:Vecpiebalgas Novads
  • Intereses:R5
    20VT
    quattro

Pievienots 12 May 2009 - 22:38

par motoru, typ 85 90niekā nav nācis nekad 20 v turbo, respektīvi jātaisa pārbūve( ja kas pastiprināti sākuši uzmanību tam pievērst pēdējā laikā )
bremžu sistēmu nedrīkst pārbūvēt http://www.audi-style.lv/forum/public/st... ar ja tur vis pas http://www.audi-style.lv/forum/public/st... kāpēc....ja gribi diskutet vari doties uz sleveno miera ielas kantori, bet no turienes neiznāksi gudrāks......

Un kā tad var zināt, ka tās nav oriģinālās bremzes? Viņi no galvas zin, kādas kurai mašīnai bremzes?
Kā tad piemēram modeļi, kuriem ir gan ventilējamie, gan neventilējamie diski?

Toyota LC120 3.0

Audi S8 quattro 4.2

Audi Cabrio 2.2 20VT

Audi B3 quattro 2.2 20VT

Audi B2 quattro 2.5 20VT

#71 orttauq

orttauq
  • Lietotājs
  • 502 raksti
  • Intereses:S6 C5

Pievienots 12 May 2009 - 22:40

Nu Tev jau vecīt var ar aci redzēt, ka paštaisītie, mazliet nesimetriski, uzliec kalpakus, varbūt neredzēs.
audiScars.lv S6 C5

#72 MJQ

MJQ
  • Lietotājs
  • 940 raksti
  • Dzīvesvieta:Latvija, Cēsis

Pievienots 12 May 2009 - 22:50

cik db pieļaujami ir auto izpūtejam un kā to nosaka?

Audi A6 Avant quattro 3.0TDI

Audi 90 B3 quattro 2.3

#73 Mairiz

Mairiz
  • Lietotājs
  • 8043 raksti
  • Dzīvesvieta:Vecpiebalgas Novads
  • Intereses:R5
    20VT
    quattro

Pievienots 12 May 2009 - 22:53

Viņiem ir speciāls aparāts. Iedzen atsevišķā telpā, sagāzē un mēra.

Toyota LC120 3.0

Audi S8 quattro 4.2

Audi Cabrio 2.2 20VT

Audi B3 quattro 2.2 20VT

Audi B2 quattro 2.5 20VT

#74 O.C.

O.C.
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 4 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Imanta

Pievienots 13 May 2009 - 00:56

Vēlējos pajautāt, vai ir iespējams iziet TA ja aizmugurē ir sarkani pagriezienu lukturi? Mašīna ir 2000 gada A4 ASV modelis.
Tā arī neesmu ticis skaidrībā, jo katrs kam prasi, saka citu :) It kā ir lietas ko ļauj ja ir rūpnīcas un ir ko nevar tāpat.
--------------------------------------------------
2000 Audi A4 1,8T Quattro

#75 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9247 raksti
  • Dzīvesvieta:dziļie dziļie lauki - liepājas pusē
  • Intereses:Vecais labais joks ar rijīgiem un neejošiem benzīnniekiem

Pievienots 13 May 2009 - 01:45

Lukturi var būt sarkani bet tiem jādod dzeltenu gaismu, piemērs - visi B4.

1987 B3 A90q - piemineklis

1989 mk2 1.3 karbo ar četrgangu Ghetto GTI powered by VEMS & me feat. Wth - oficiāls DIVLITRIS

divi velosipēdi ar līkiem rāmjiem [stāv pusizjaukti] trīsritenis - divi mazi ripuļi priekšā, viens liels aizmugurē, kājas priekšgalā, galva pakaļgalā - FTW!  :crazy:

#76 bska

bska
  • Lietotājs
  • 72 raksti
  • Intereses:AUDI

Pievienots 13 May 2009 - 07:01

jautājums par dzinējiem... ja iekš A90 B2 nāks iekšā dzinējs kam kods ir NG bet virsū ir 20v galva ... nu karoč pamatā tas ir 20vt dzinējs ar 300 zs... ko tad saka TA .. es pasaku ka dzinēja tilpums un kods nav mainījies bloks ir orģinālais.. tikai gāzu sadales mehānisms ir mainījies :) par bremzēm .. tad jau sanāk ka uzliekot brembo supportus tad jau arī nespīd.. a piem B4 80? vinjām liekot tā kā nāca RS2 ir jau OEM... tad arī nedos?

Šo rakstu rediģēja bska: 13 May 2009 - 07:02

quattro

#77 Robin

Robin
  • Lietotājs
  • 2125 raksti

Pievienots 13 May 2009 - 07:21

nevajg cilvēki jau nav muļķi...to tu vari studentam iestāstīt :crazy:

Nu Tev jau vecīt var ar aci redzēt, ka paštaisītie, mazliet nesimetriski, uzliec kalpakus, varbūt neredzēs.

+1

cik db pieļaujami ir auto izpūtejam un kā to nosaka?

pieļaujams ir 85 db +/- tur pāris db
mēra izdzenot mašīnu ārā

die kraft der 4 ringe

#78 Robin

Robin
  • Lietotājs
  • 2125 raksti

Pievienots 13 May 2009 - 07:23

Vēlējos pajautāt, vai ir iespējams iziet TA ja aizmugurē ir sarkani pagriezienu lukturi? Mašīna ir 2000 gada A4 ASV modelis.
Tā arī neesmu ticis skaidrībā, jo katrs kam prasi, saka citu http://www.audi-style.lv/forum/public/st... It kā ir lietas ko ļauj ja ir rūpnīcas un ir ko nevar tāpat.

viena lieta ir kad mašīna pirmoreiz ir reģistrēta
2. audi ir eiropas varjanti arī tāka........viticamākais jau ka nevar(paskaties kad reģistrēta)

3. tev ir korpus sarkans vai arī gaismu sarkanu izstaro???

Šo rakstu rediģēja Robin: 13 May 2009 - 07:24

die kraft der 4 ringe

#79 Robin

Robin
  • Lietotājs
  • 2125 raksti

Pievienots 13 May 2009 - 07:27

jautājums par dzinējiem... ja iekš A90 B2 nāks iekšā dzinējs kam kods ir NG bet virsū ir 20v galva ... nu karoč pamatā tas ir 20vt dzinējs ar 300 zs... ko tad saka TA .. es pasaku ka dzinēja tilpums un kods nav mainījies bloks ir orģinālais.. tikai gāzu sadales mehānisms ir mainījies http://www.audi-style.lv/forum/public/st... par bremzēm .. tad jau sanāk ka uzliekot brembo supportus tad jau arī nespīd.. a piem B4 80? vinjām liekot tā kā nāca RS2 ir jau OEM... tad arī nedos?

par bremzēm nejauc b4 ar b2...tās ir divas dažādas mašīnas :P
20v bez turbo jau var

die kraft der 4 ringe

#80 Robin

Robin
  • Lietotājs
  • 2125 raksti

Pievienots 13 May 2009 - 07:31

Un kā tad var zināt, ka tās nav oriģinālās bremzes? Viņi no galvas zin, kādas kurai mašīnai bremzes?
Kā tad piemēram modeļi, kuriem ir gan ventilējamie, gan neventilējamie diski?

šitie vecie audi jau nu ir zināmi visiem
PS patc esmu redzējis katalogā ka brembi piedāvā visu bremžu sistēmu priekš typ 85, bet nu tā cena bija :shock:

die kraft der 4 ringe

#81 bska

bska
  • Lietotājs
  • 72 raksti
  • Intereses:AUDI

Pievienots 13 May 2009 - 07:42

par bremzēm nejauc b4 ar b2...tās ir divas dažādas mašīnas http://www.audi-style.lv/forum/public/st...
20v bez turbo jau var

negluži tā biju domājis bet nu tā...
ir ACoupe 20v quattro 91gada B4 ir doma par lielākajām bremzēm takā no RS2...
un ir otrs audi 90 Quattro B2 un mājās mētājās motors... pilnībā paštaisīts bloks no NG bet galva virzuļi un vispāreējais no 20v Turbo... salikt man māksla nav bet kā ir ar TA man jau Kupei par Orģinālām detaļām smagi piekasījās... kuras bija virsū no vācijas atvedot... ir visi sertifikāti bet tāpat... teica ka B4 kupēm nenākot 20v bet 20vT un teica kamēr nebūs apakaļ turbo skate nebūs... es vispār šokā ... kāds turbo... :D :D tad teica ka ja man tas ir rūpnīcas tad nebūšot tik lielas bremzes... tjip takā rūpnīca neražoja 7A motorus uz B4 kupēm ... aizbraucu uz AR un šie visu smuki apliecināja ka tā tas ir un izdevās... bet kā būs ar to 90nieku jo KV motorīts sen jau beidzies ir.. iet knapi uz 3 cilindriem...
quattro

#82 Val

Val
  • Administrators
  • 11233 raksti

Pievienots 13 May 2009 - 07:50

Kas tie par murgiem? Kaa tas inspektors var pateikt cik tam auto zirgi? Palaizot izpuuteeja galu? Pilniigs absurds! :evil:

:mrgreen:

20v quattro bija B3.

Šo rakstu rediģēja Val: 13 May 2009 - 08:08

:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeļus kopā ar VCDS (VAG-COM) un/vai 2x2 pāreju.

audi 80 b2 5vt gte quattro

#83 Robin

Robin
  • Lietotājs
  • 2125 raksti

Pievienots 13 May 2009 - 07:51

negluži tā biju domājis bet nu tā...
un ir otrs audi 90 Quattro B2 un mājās mētājās motors... pilnībā paštaisīts bloks no NG bet galva virzuļi un vispāreējais no 20v Turbo... salikt man māksla nav bet kā ir ar TA man jau Kupei par Orģinālām detaļām smagi piekasījās... kuras bija virsū no vācijas atvedot... ir visi sertifikāti bet tāpat... teica ka B4 kupēm nenākot 20v bet 20vT un teica kamēr nebūs apakaļ turbo skate nebūs... es vispār šokā ... kāds turbo... http://www.audi-style.lv/forum/public/st... http://www.audi-style.lv/forum/public/st... tad teica ka ja man tas ir rūpnīcas tad nebūšot tik lielas bremzes... tjip takā rūpnīca neražoja 7A motorus uz B4 kupēm ... aizbraucu uz AR un šie visu smuki apliecināja ka tā tas ir un izdevās... bet kā būs ar to 90nieku jo KV motorīts sen jau beidzies ir.. iet knapi uz 3 cilindriem...

nu bet tur tam 7A jau zirgi par kādiem 35 zs tikai atšķiras, un nekur jau nav rakstīts ka tu nevari galvu mainīt uz vārstīgo.....motoru mainot jābūt pārbūves sertifikātam, bet to varu noskaidro perecīzāk......

die kraft der 4 ringe

#84 Romis

Romis
  • Lietotājs
  • 112 raksti

Pievienots 13 May 2009 - 08:33

Jautājums...
Te vienam Audi 100 (typ 44,sedans) bagažniekā stāv uzstādīts gāzes balons ar visām trubām un reduktoru,bet pieslēgts nav un uz dzinēju arī neviena truba neiet,viss izravēts,no balona šļaukas aiziet virsbūvē un kkur tur arī beidzas.
Pasē rakstīts - benzīns.
Apskati taču varēs iziet ? Tur jau laikam neprasa bagāžnieku attaisīt (neviens īsti neatceras... http://www.audi-style.lv/forum/public/st... )?
A ja paprasa un ierauga balonu-ko teiks?? http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Tikai neaizmirsti pieregulēt lukturus atbilstoši bagāžniekā ieliktajam svaram, citādi TA tie būs par augstu... Šitā man sencim draugs aizbrauca uz teh apskati ar 50 kg kartupeļu maisu bagāžniekā, pa ceļam no tirgus, atmeta atpakaļ - lukturi par augstu un vēl šis tas..., pa ceļam uz mājām, iegāja servisā, pieregulēja lukturus, mājās izņēma kartupeļu maisu, sataisīja vēl šo to un brauca uz skati, atkal atmeta atpakaļ - lukturi par zemu... Smieklīgi jau izklausās, bet tai brīdī jau neiedomājās.

Lai galīgi nebūtu spams, uzprasīšu - Vai TA iziešanai traucē, ja aizmugurējais lukturis ir ar nelielu 3-4 cm plaisu pašā maliņā?
Audi A6 Avant Quattro 2.5 Turbocharged Direct Injection

#85 zuks

zuks
  • Moderators
  • 2341 raksti

Pievienots 13 May 2009 - 08:44

Ja es varu pieradit ka man uz klimata kontroles rada spidometrs bet paneeli nee ?
toneeto lampu - atstarotaaji var buut uzreiz zem taam vai uz bampera obligaati ?
eljas nopluude ja es no riita visu smuki notiiru - nelidiis taksh ar lupu man zem iepludes kolektora ne ?
audi a4 96g

Un varbuut esi kku uzzinajis par parbuves sertifikaatu cenu !! es visu teoretiski zinu noteikumus 3x parlasiju bet cena kaada ?

S4 B6 :greyrs4:A4 B5 1.8TQ(pwd by INC) :blackrs4:

#86 O.C.

O.C.
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 4 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Imanta

Pievienots 13 May 2009 - 09:55

viena lieta ir kad mašīna pirmoreiz ir reģistrēta
2. audi ir eiropas varjanti arī tāka........viticamākais jau ka nevar(paskaties kad reģistrēta)

3. tev ir korpus sarkans vai arī gaismu sarkanu izstaro???

Mašīna ASV reģistrēta pirmo reizi 2001. gadā. Latvijā 2008. gadā
Un viss sarkans gan pati plastmasa gan izstaro sarkanu.
--------------------------------------------------
2000 Audi A4 1,8T Quattro

#87 Source

Source
  • Moderators
  • 4254 raksti
  • Dzīvesvieta:Talsi, Rīga

Pievienots 13 May 2009 - 10:15

Mašīna ASV reģistrēta pirmo reizi 2001. gadā. Latvijā 2008. gadā
Un viss sarkans gan pati plastmasa gan izstaro sarkanu.

Ieliec dzelteno spuldzi un paskaties, vai nav gana labi.

S4 = 2226cm20V turbo quattro

Source

#88 kh

kh
  • Lietotājs
  • 519 raksti
  • Dzīvesvieta:TLL

Pievienots 13 May 2009 - 10:43

97' 1.9TDI. Glušakam aiz biksēm kata vietā truba. Atgūzes- norma. Piečakarēsies?

#89 jurisjsp

jurisjsp
  • Lietotājs
  • 502 raksti
  • Dzīvesvieta:Rēzekne

Pievienots 13 May 2009 - 11:15

Noteikumi par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļiem
Būtiskās prasības transportlīdzekļu tehniskajam stāvoklim un aprīkojumam un šo prasību novērtēšana
Prasības transportlīdzekļu tehniskajam stāvoklim un aprīkojumam
Viss te:
http://www.likumi.lv/doc.php?id=88101
Skataties un lasat. :crazy:

.................

#90 orttauq

orttauq
  • Lietotājs
  • 502 raksti
  • Intereses:S6 C5

Pievienots 13 May 2009 - 11:51

97' 1.9TDI. Glušakam aiz biksēm kata vietā truba. Atgūzes- norma. Piečakarēsies?

Nē, problēmas sākas ar 2001.gada autiņiem, kuriem normu bez kata nedabūt.
audiScars.lv S6 C5

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)