Pālekt uz saturu

Foto

Ikšķiles pulētājs ir ok?

• Please log in to reply
92 atbildes uz šo tēmu

#1 Rozens

Rozens
  • Lietotājs
  • 55 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga - Metsepole - Rīga
  • Intereses:CELTIC FC

Pievienots 23 July 2009 - 19:35

Zvanīju Ikšķiles pulētājam (Mārtiņš). Viņš tagad piedāvā pulēt Rīgā (Nordic auto, Skanstes ielā). Kāds ir mēģinājis? Atsauksmes?
Si vis pacem, para bellum.

AUDI B4 ABT 2.0
VW MK2 GU 1.8

#2 Jeepis

Jeepis
  • Lietotājs
  • 926 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:riika

Pievienots 23 July 2009 - 22:01

Zvanīju Ikšķiles pulētājam (Mārtiņš). Viņš tagad piedāvā pulēt Rīgā (Nordic auto, Skanstes ielā). Kāds ir mēģinājis? Atsauksmes?

kaadas naudas prasa tagad ? :blink: ja tas ir tas pac tad pag-gad daudzas apmierinaatas sejas bija peec vinja padariitaa....

#3 Rozens

Rozens
  • Lietotājs
  • 55 raksti

Pievienots 24 July 2009 - 10:08

Tas ir tas pats. Vienīgi tagad viņš pats laikam to nedara bet viņa cilvēks. Tādēļ arī jautāju, jo par viņu pašu man šaubu nav. Cena tāda pati kā pirms 2 gadiem: 50-60 LVL. Manā gadījumā daudz darba jo sarkanā krāsa totāli izbalējusi.

AUDI B4 ABT 2.0
VW MK2 GU 1.8

#4 Jeepis

Jeepis
  • Lietotājs
  • 926 raksti

Pievienots 24 July 2009 - 10:21

atsuuti vinja numuru uz PM , ... iedoshu saveejo nopuleet... vareesi paskatiities rezultaatu

#5 kuzmitch

kuzmitch
  • Lietotājs
  • 1593 raksti
  • Dzīvesvieta:Mazpisāni

Pievienots 24 July 2009 - 11:00

Hondaklubaa bija ljoti daudzi kurus vinsh apmierinaajis :rofl:

Huligāns

#6 Viper

Viper
  • Lietotājs
  • 1075 raksti

Pievienots 24 July 2009 - 11:02

bmw power bija daudzi kuriem tika sačakarēts auto, manu ieskaitot. švīkas bija nenormālās ierautas, bildes var apskatīt bmw power topikā par pulēšanu.

Šo rakstu rediģēja Viper: 24 July 2009 - 11:03

Logi un durvis no PVH (PVC) profiliem pa tiešo no vietējā ražotāja, Rehau GENEO, Rehau un Aluplast.

#7 Tilts

Tilts
  • Lietotājs
  • 377 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 24 July 2009 - 11:04

Lūk par šo viss no i-auto.lv

http://www.iauto.lv/...mp;last_page=on
Nebremzē!!!

#8 Viper

Viper
  • Lietotājs
  • 1075 raksti

Pievienots 24 July 2009 - 11:17

Ievietotais attēls

speciāli atradu vienu bildi, līdzīgi izskatijās arī mans auto. šitas parādās pēc aptuveni 1-2 nedēļām kad pamazgā auto un noiet nost vasks, uzreiz to neredz, jo ir apstrādāts ar super duper vasku.

Logi un durvis no PVH (PVC) profiliem pa tiešo no vietējā ražotāja, Rehau GENEO, Rehau un Aluplast.

#9 AUDI RS

AUDI RS
  • Lietotājs
  • 739 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:AUDI SPORTU

Pievienots 24 July 2009 - 11:19

kads vinam tel. lai zinatu ?

Ja ir labs AUDI 2,3 20V tad S2 nevajag .

#10 Lasītājs

Lasītājs
  • Lietotājs
  • 2657 raksti

Pievienots 24 July 2009 - 11:28

Vot šitas ir tas, ke es teicu pirms gada. Tad NEBIJA NEVINA atsauksme par viņu. Bija tikai sajūsmināti klienti, otrā dienā pēc pulēsanas.
Nozied to auto kaut ar cūku taukiem un viņš spīdēs kā konfekte līdz pirmai mazgāsanas reizei. Pulēsanas kvalitāti var redzēt ne ātrāk kā pēc mēneša vai diviem..

#11 DL8195

DL8195
  • Lietotājs
  • 555 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga.Cesis

Pievienots 24 July 2009 - 11:41

Cik vins üzprasija pa lehusa puleesanu?
20vtq

#12 Rozens

Rozens
  • Lietotājs
  • 55 raksti

Pievienots 27 July 2009 - 20:02

Numurs ir tajā TV NET rakstā. Lasīt šeit.

Nopulēji?

atsuuti vinja numuru uz PM , ... iedoshu saveejo nopuleet... vareesi paskatiities rezultaatu

Šo rakstu rediģēja Rozens: 27 July 2009 - 20:06

AUDI B4 ABT 2.0
VW MK2 GU 1.8

#13 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti
  • Dzīvesvieta:dzīvoklis
  • Intereses:interesantas lietas

Pievienots 27 July 2009 - 20:28

karoče no sākuma visi izreklamēja čali un pēc tam apdirsa... :rofl:

#14 Rozens

Rozens
  • Lietotājs
  • 55 raksti

Pievienots 28 July 2009 - 08:15

Tikko atstāju auto pie džekiem. Viņi īrē telpas Nissan centrā. Teica, ka ap 16.00 būs gatavs. Tad jau manīs kā būs. Noteikti ielikšu bildes un arī nokomentēšu pēc pāris mēnešiem. Šobrīd auto ir gandrīz rozā, nevis sarkans un vispār bez spīduma.

karoče no sākuma visi izreklamēja čali un pēc tam apdirsa... http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

AUDI B4 ABT 2.0
VW MK2 GU 1.8

#15 suslix

suslix
  • Lietotājs
  • 33 raksti
  • Dzīvesvieta:Latvija

Pievienots 28 July 2009 - 08:47

Uz sarknās krāsas tu arī pēc mēneša neko nemanīsi sliktu, vot ja būtu tumšo toņu krāsā auto tad gan var redzēt rezultātu pēc mēneša vai aptuveni pēc 6 mazgāšanas reizēm. Padod ziņu vai viņš iekšpusē sliekšņus arī nopulēja?

#16 Jeepis

Jeepis
  • Lietotājs
  • 926 raksti

Pievienots 28 July 2009 - 08:59

Numurs ir tajā TV NET rakstā. Lasīt šeit.

Nopulēji?

njea...man melna mashiina - laikam jau tad labaak nee.. , 3 gadus apakalj ieprieksheejo melno mashiinu liidz taadai stadijai kaa to lexus man kraasotaajs noveda pa 20 ls. :crazy:

#17 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2384 raksti
  • Dzīvesvieta:Zolitude
  • Intereses:quattro

Pievienots 28 July 2009 - 10:39

Nafig maksat 50Ls par pulesanu?
Ieks ELIS var panemt labu pulejamo masinu (firmas nosaukums kkads HORSE POWER laikam) par ~40Ls.
Liela 3M bunza ar pulejamo pastu ~20Ls vai pec svara (200g ~4Ls)
Kkads TURTLE WAX par 3Ls.
Divas nasadkas 5Ls x 2.
Un uz prieksu :)

> www.elmimotors.lv <

Kvalitatīvu autodaļu veikals tiem, kas  :oooo: 

#18 suslix

suslix
  • Lietotājs
  • 33 raksti

Pievienots 28 July 2009 - 10:50

Nafig maksat 50Ls par pulesanu?
Ieks ELIS var panemt labu pulejamo masinu (firmas nosaukums kkads HORSE POWER laikam) par ~40Ls.
Liela 3M bunza ar pulejamo pastu ~20Ls vai pec svara (200g ~4Ls)
Kkads TURTLE WAX par 3Ls.
Divas nasadkas 5Ls x 2.
Un uz prieksu http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Pulējamai mašīnai noteikti jābūt bez ekscentra un ar maināmu apgriezienu skaitu /min.
Pirms pulēt manuprāt vajag nedaudz izslīpēt švīkas,ar kādu P4000papīru un tad var meiģināt pulēt ar pastām,pastas ar vajag noteikti divu veidu rupjo un smalko un tāpat ar pulēšanas pamatnēm vajag cieto un mīksto.Un tad jau kautkas var sanākt.Un noteikti vajag labu nosūkšanu telpā kur pulēšana tiek veikta,lai neietu pa gaisu putekļi un citi netīrumi,jo pretējā gadijumā var savilkt jaunas švīkas no netīumiem. Tas tā.

#19 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5146 raksti
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 28 July 2009 - 10:50

Karoč nesaprotu vispār - es saviem auto gan ķīmisko gan vaskošanu, pulēšanu veicu pats- nekā sarežģīta- neredzu par ko maksāt....
Īstenībā laba doma piedāvāt salona ķīimisko pa 40Ls tik nav kur.... reāli ķīmījas izmaksas ap 15Ls +darbs..... Nissanam (kā arī exaudi) salons kā jauns... darbs aizņema ap 2h- salons saus pēc stundas.... ja tīra salonu loģiski ka stikli un plastmasa arī janotīra... Vajadzēja nofočēt kādu vienu avantu tīriju- trīs putekļusūcēja maisi smilts neskaitot pārējo... virsbūves pulēšana- nekas sarežģīts ja ir ripas- jo ar roku ir ko pasvīst- bet efekts labāks- jo ja ripas par ātru griezīs- iededzinās krāsu...

Sarkano diezin vai atdzīvinās- ta ir izbalejusi krāsa- tur nekas nelīdzēs- ievaskos uz nedēļu un viss....ta ka īpasi domāju vari necerēt uz grandiozu rezultātu- no sākuma kamer vasks spīdēs būs labāk bet ne uz ilgu laiku, Baltas gan no dzeltanas var atdzīvināt- ar krāsas atjaunotāju....

Pēc vaskošanas spīdumā redzami visi putekļi tāpēc liekas ka auto apput vairāk kā parsti...
mana exquattra pec ievaskošanas http://foto.inbox.lv...07/P1000557.jpg

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#20 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2384 raksti

Pievienots 28 July 2009 - 10:57

Pulējamai mašīnai noteikti jābūt bez ekscentra un ar maināmu apgriezienu skaitu /min.
Pirms pulēt manuprāt vajag nedaudz izslīpēt švīkas,ar kādu P4000papīru un tad var meiģināt pulēt ar pastām,pastas ar vajag noteikti divu veidu rupjo un smalko un tāpat ar pulēšanas pamatnēm vajag cieto un mīksto.Un tad jau kautkas var sanākt.Un noteikti vajag labu nosūkšanu telpā kur pulēšana tiek veikta,lai neietu pa gaisu putekļi un citi netīrumi,jo pretējā gadijumā var savilkt jaunas švīkas no netīumiem. Tas tā.

Es tacu uzrakstiju ka tiesi pulejama masina, nevis kkads fleksis :crazy:
Nafig tev divas pastas? Panem vienu "videjo".
Ar oranzu nasadku pule ar to pastu, un pec tam ar melno pule ar jebkuru vaksu (piem TURTLE WAX).
Es pulejo arpus telpas, nav nekadu problemu. Protams navajag to darit, kad vejs + smiltis :)

Šo rakstu rediģēja Muxa: 28 July 2009 - 10:58

> www.elmimotors.lv <

#21 dragijs

dragijs
  • Lietotājs
  • 5146 raksti
  • Intereses:No visa pa mazam

Pievienots 28 July 2009 - 11:10

Īstenībā vajadzētu izveidot apvienību- es droši varu salonus tīrīt vajag kas virsbūvi un telpu :)

Audi Q7 3.0 TDI ; Audi A4 B8 2,0 TDI

Audi TT 1,8 T 180 hp ;  Quadzilla ram smc 250

Audi A6 C6 3,0 TDI Quattro powered by Jonix,    Audi A6 C5 2,8 30V Quattro

Audi A6 C4 2,8 12V Quattro,   Audi Coupe un 90 B3 2,3 NG bezpiedziņa

#22 Muxa

Muxa
  • Lietotājs
  • 2384 raksti

Pievienots 28 July 2009 - 11:25

Īstenībā vajadzētu izveidot apvienību- es droši varu salonus tīrīt vajag kas virsbūvi un telpu http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

:crazy:

> www.elmimotors.lv <

#23 Rozens

Rozens
  • Lietotājs
  • 55 raksti

Pievienots 28 July 2009 - 12:53

Es jau nedomāju, ka tagad izskatīsies kā jauna. Galvenais atsvaidzināt, jo pašam mājās ar rokām tā ir elle. Uz vienu pašu kapotu aiziet rīta cēliens. Tas nosūbējums arī nāk labi nost.

Sarkano diezin vai atdzīvinās- ta ir izbalejusi krāsa- tur nekas nelīdzēs- ievaskos uz nedēļu un viss....ta ka īpasi domāju vari necerēt uz grandiozu rezultātu- no sākuma kamer vasks spīdēs būs labāk bet ne uz ilgu laiku, Baltas gan no dzeltanas var atdzīvināt- ar krāsas atjaunotāju....

AUDI B4 ABT 2.0
VW MK2 GU 1.8

#24 suslix

suslix
  • Lietotājs
  • 33 raksti

Pievienots 28 July 2009 - 13:13

Atceroties kā es uzpulēju savu veco Hondu arī sarkanu tad man liekās ka sarkanu ir viegli uzpulēt un rezultāts būs :yahoo:

#25 Valcha

Valcha
  • Lietotājs
  • 1105 raksti

Pievienots 28 July 2009 - 14:20

Pulēju mašīnas ... ~40-45Ls

Atrodos Mežciemā

27888760 :cool2:

#26 Rozens

Rozens
  • Lietotājs
  • 55 raksti

Pievienots 28 July 2009 - 17:07

Jā, uzpulēt ir viegli, taču tā krāsa visu laiku jāuztur. Tas nav kā ar manu veco VW, kuram ir zaļa metāliskā krāsa, 24 gadi, bet izskatās labāk par 94 gada sarkanu B4. Parastā krāsa galīgi nevalda.

Atceroties kā es uzpulēju savu veco Hondu arī sarkanu tad man liekās ka sarkanu ir viegli uzpulēt un rezultāts būs http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

AUDI B4 ABT 2.0
VW MK2 GU 1.8

#27 ReG

ReG
  • Lietotājs
  • 736 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 28 July 2009 - 17:11

Jā, uzpulēt ir viegli, taču tā krāsa visu laiku jāuztur. Tas nav kā ar manu veco VW, kuram ir zaļa metāliskā krāsa, 24 gadi, bet izskatās labāk par 94 gada sarkanu B4. Parastā krāsa galīgi nevalda.

nu 16.00 jau ir kur ir bildes? :yahoo:

Audi S6 C4 4.2 quattro 290hp

#28 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti

Pievienots 28 July 2009 - 17:16

Karoč nesaprotu vispār - es saviem auto gan ķīmisko gan vaskošanu, pulēšanu veicu pats- nekā sarežģīta- neredzu par ko maksāt....
Īstenībā laba doma piedāvāt salona ķīimisko pa 40Ls tik nav kur.... reāli ķīmījas izmaksas ap 15Ls +darbs..... Nissanam (kā arī exaudi) salons kā jauns... darbs aizņema ap 2h- salons saus pēc stundas.... ja tīra salonu loģiski ka stikli un plastmasa arī janotīra... Vajadzēja nofočēt kādu vienu avantu tīriju- trīs putekļusūcēja maisi smilts neskaitot pārējo... virsbūves pulēšana- nekas sarežģīts ja ir ripas- jo ar roku ir ko pasvīst- bet efekts labāks- jo ja ripas par ātru griezīs- iededzinās krāsu...

Pēc vaskošanas spīdumā redzami visi putekļi tāpēc liekas ka auto apput vairāk kā parsti...
mana exquattra pec ievaskošanas http://foto.inbox.lv...07/P1000557.jpg

kā tu dabon ķīmijas izmaksas vienam salonam 15 Ls? Tu runā par vieglā autiņa salonu vai autobusa salonu? :crazy: mašīnas salonam vajag 200 nu maksimums 300 gramus ķīmijas, litra cena apmēram 4-5 Ls....
Ar to ķīmisko īstenībā var drūmo piķi kāst, es jau ar štukoju, ka kko tādu varētu izdomāt....

#29 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti

Pievienots 28 July 2009 - 17:19

nu 16.00 jau ir kur ir bildes? http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

man arī ir bijusi sarkana mašīna, kas izbal pilnīgi balta....pulējas vnk elementāri! uz tādas krāsas var redzēt momentā pulēšanas efektu pat īpaši neiespringstot.
Tūlīt čalis te rakstīs, ka mašīna kā jauna- braucat visi tur pulēt :rofl: es sarkanu autiņu toč nebūtu dzinis pa naudu pulēt....

#30 ursis

ursis
  • Lietotājs
  • 2501 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga(Vecmīlgrāvis),Baldone(observatorija),Priekuļi
  • Intereses:auto

Pievienots 28 July 2009 - 19:03

ne metaalikas kraasu un dziit puleet...

gruuti bij pasham VNK !!! ievaskot ?

pat NEPULEET,bet tikai VNK !!! ievaskot ?

ev nu -BALTROCIISHI ! -

vai bagaats dara kaa grib?,bet bagaatie TE netusee .

Šo rakstu rediģēja ursis: 28 July 2009 - 19:03

Šņiku šņaku šuju lellei jaku

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)