Pālekt uz saturu

Foto

coupe pludo!

• Please log in to reply
56 atbildes uz šo tēmu

#1 arcijs16

arcijs16
  • Lietotājs
  • 101 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rīga,Bolderaja
  • Intereses:Audi Quattro

Pievienots 05 January 2009 - 23:00

palidziet! kupejaj tiek ieksha udens bagaznieka!kadam ta ir bijis?ko darit? :blink:

#2 avr

avr
  • Lietotājs
  • 970 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre
  • Intereses:autosports, krāsošana, snowbords, dators, riteņbraukšana

Pievienots 05 January 2009 - 23:17

apskaties vai nav gar aizmugures lukturiem!

>>>urs4 rhd to lhd project<<<

>>>Spied te, lai sekotu mums facebook <<<~~> Auto krāsas serviss
Auto kondicionieru uzpilde. Ogrē, Austrumu ielā 8a tel.26670335

#3 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9010 raksti
  • Dzīvesvieta:dziļie dziļie lauki - liepājas pusē
  • Intereses:Vecais labais joks ar rijīgiem un neejošiem benzīnniekiem

Pievienots 05 January 2009 - 23:34

Tekoši aizmugurējie lukturi tak ir slimība. Vēl var gar bākas ielejamo tecēt garām, ja gumija nav nekārtīga vai trubele kaut kādā bezsakarā izrāvusies. Palaisties ar ūdenu un tad jau ieraudzīsi.

1987 B3 A90q - piemineklis

1989 mk2 1.3 karbo ar četrgangu Ghetto GTI powered by Digitālā Fantastika - oficiāls DIVLITRIS

divi velosipēdi ar līkiem rāmjiem [stāv pusizjaukti] trīsritenis - divi mazi ripuļi priekšā, viens liels aizmugurē, kājas priekšgalā, galva pakaļgalā - FTW!  :crazy:

#4 arcijs16

arcijs16
  • Lietotājs
  • 101 raksti

Pievienots 06 January 2009 - 00:10

es manemu nost apsivku un zem aizmugurejiem logiem ir mitrs varetu but ta ka gar logu laiz!?

#5 uldēns 90

uldēns 90
  • Lietotājs
  • 506 raksti
  • Dzīvesvieta:jelgava
  • Intereses:alus un alus

Pievienots 06 January 2009 - 06:34

mos ar ka logi nemti ara un sudigi atpakal ielikti- manam vismaz prieksejam taa ir jo pats liku ieksa :crazy: :kasp:

a4b5aq

#6 kasparucis

kasparucis
  • Lietotājs
  • 3048 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Kosmossss

Pievienots 06 January 2009 - 09:40

Standarta kupeju slimība. Brauc uz AR pēc jaunām blīvēm priekš tiem likturiem. Un dari to ātri,savādāk sarūsēs ātri vien arī kontakti lampai. Šitas murgs man visām 4rām kupejām ir bijis

#7 Viper

Viper
  • Lietotājs
  • 1068 raksti

Pievienots 06 January 2009 - 11:27

Man ir lukturu lenta 8Ls rullis.

Logi un durvis no PVH (PVC) profiliem pa tiešo no vietējā ražotāja, Rehau GENEO, Rehau un Aluplast.

#8 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9010 raksti

Pievienots 06 January 2009 - 12:25

Viper, cik tev tur no tā apzeltītā ruļļa palicis pāri, ja vairs tikai 8 ls? :crazy: :D

Tu varbūt vari nosaukt, kas uz tā ruļļa rakstīts, gribas pameklēt, cik reizes cilvēks tādu AR nopērkot pārmaksā (lasīt "Atbalsta AR") :)

Šo rakstu rediģēja JohnyB: 06 January 2009 - 12:29

1989 mk2 1.3 karbo ar četrgangu Ghetto GTI powered by Digitālā Fantastika - oficiāls DIVLITRIS

divi velosipēdi ar līkiem rāmjiem [stāv pusizjaukti] trīsritenis - divi mazi ripuļi priekšā, viens liels aizmugurē, kājas priekšgalā, galva pakaļgalā - FTW!  :crazy:

#9 Viper

Viper
  • Lietotājs
  • 1068 raksti

Pievienots 06 January 2009 - 14:02

aizej nopērc citur un ceri ka netecēs vairs :crazy: grib pērk, negrib nepērk. manuprāt 8Ls par to ka ar garantiju vairs netecēs nav daudz, bet nejau man to spriest par jūsu maciņiem :pikis:

Logi un durvis no PVH (PVC) profiliem pa tiešo no vietējā ražotāja, Rehau GENEO, Rehau un Aluplast.

#10 karo

karo
  • Lietotājs
  • 1926 raksti
  • Intereses:quattro

Pievienots 06 January 2009 - 14:27

a varbūt labāk tās lampas ar nežūstošo mastiku ielipināt tad točna netecēs.mastika maksā 5ls.
karo

#11 mshathlonxp

mshathlonxp
  • Lietotājs
  • 9010 raksti

Pievienots 06 January 2009 - 17:39

aizej nopērc citur un ceri ka netecēs vairs http://www.audi-style.lv/forum/public/st... grib pērk, negrib nepērk. manuprāt 8Ls par to ka ar garantiju vairs netecēs nav daudz, bet nejau man to spriest par jūsu maciņiem http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Vienkārši pasaki tās lentes ražotāju - zinot to, ka pie dīlera pērkot visādas OEM detaļas bieži vien ir smagi jāpārmaksā, interesē, kā ir ar šito lenti :D

#12 kasparucis

kasparucis
  • Lietotājs
  • 3048 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:Kosmossss

Pievienots 06 January 2009 - 17:44

Taks cik es zinu,tad ar AR nopērkamo rulli divām kupejām točna pietiek. Ja kādam škiet pa dārgu,tad davai ņemam uz pusēm no Viper. Pa 4Ls katram. Man ar vienu lampu būtu jāpārliek. Viper,tavā rulli diviem pietiek,vai tev citi

Šo rakstu rediģēja kasparucis: 06 January 2009 - 17:45

#13 Viper

Viper
  • Lietotājs
  • 1068 raksti

Pievienots 06 January 2009 - 17:59

ir 2 ruļli cik atceros lieki katrs 8Ls pietiek abām lampām un vēl drusku pāri paliek. ražotājs ir nezinu kas, uz kastes audi zīmes.

Šo rakstu rediģēja Viper: 06 January 2009 - 18:00

#14 arcijs16

arcijs16
  • Lietotājs
  • 101 raksti

Pievienots 07 January 2009 - 00:03

ka jus varetu patiek ka tika zem liela paklaja udens sodien izvilku ara a caurumu nekur nav!un interesanti kapec virs aizmugurejam arkam no iekšpuses ir slapsh! :o :huh: ustaisiju kimisko visai gridai tagad žūst :oooo:

#15 krastinji

krastinji
  • Lietotājs
  • 112 raksti
  • Dzīvesvieta:RĪGA

Pievienots 13 August 2009 - 18:52

kur var iegādāt to lentu lukturu ielikšanai, jo man arī pludo!!! a tāda iespēja iesēdināt uz silikona ir iespējama? :nez:

#16 ReG

ReG
  • Lietotājs
  • 736 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 13 August 2009 - 19:01

Standarta kupeju slimība. Brauc uz AR pēc jaunām blīvēm priekš tiem likturiem. Un dari to ātri,savādāk sarūsēs ātri vien arī kontakti lampai. Šitas murgs man visām 4rām kupejām ir bijis

+1

Audi S6 C4 4.2 quattro 290hp

#17 krastinji

krastinji
  • Lietotājs
  • 112 raksti

Pievienots 13 August 2009 - 19:04

ar silikonu tad nav vērts? a cik tur maksā tā lenta?

#18 ReG

ReG
  • Lietotājs
  • 736 raksti

Pievienots 13 August 2009 - 19:09

ar silikonu tad nav vērts? a cik tur maksā tā lenta?

var arii ar silikonu, es taa esmu dariijis turas labi ! bet man bija k-kaada melna taa mastika, ritiigi lipiiga.. :svilpo:

Audi S6 C4 4.2 quattro 290hp

#19 krastinji

krastinji
  • Lietotājs
  • 112 raksti

Pievienots 13 August 2009 - 19:11

a kur to mastiku var iegādāt un kāda vinja ir?

#20 edge

edge
  • Lietotājs
  • 257 raksti
  • Intereses:ACQ20V

Pievienots 13 August 2009 - 20:13

autokrasas.lv veikalā, Senču un Valdemāra krustojumā aiz Lulū picas. mastika 75 ml, melnā krāsā. Maksāja laikam ap 2 Ls. Precīzi pietika vienai lampai.

Būvniecības ABC redzēju ļoti dārgu izstrādājumu - silikonu speciāli auto virsbūves labošanai. Viņa tip skaitās pat tā kā līme. Toreiz nenopirku, jo tilpums bija par lielu - tik daudz nevajadzēja.
visa veida video darbi: filmēšana, montāža un formātu konvertēšana. 26746320

@ freeriderz.lv

http://www.vimeo.com...icemakesperfect

#21 Puika

Puika
  • Lietotājs
  • 778 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga
  • Intereses:Das auto

Pievienots 13 August 2009 - 20:22

palidziet! kupejaj tiek ieksha udens bagaznieka!kadam ta ir bijis?ko darit? http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

manai ir tieši tas pats :mad: bet ūdens sakrājās virs benzīna trubas, vienā "bedrītē", tā kā lukturi un benzīna bākas āciņš atkrīt vienīgais ir gar logiem :(
ko ar logiem darīt īsti nezinu :(

ka jus varetu patiek ka tika zem liela paklaja udens sodien izvilku ara a caurumu nekur nav!un interesanti kapec virs aizmugurejam arkam no iekšpuses ir slapsh! http://www.audi-style.lv/forum/public/st... http://www.audi-style.lv/forum/public/st... ustaisiju kimisko visai gridai tagad žūst http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

man bija tieši tāpatās.
kā izrādās durvis bija nosēdušās un augšējais aizmugurējais stūris durvju gumijām lietus laikā ļoti smuki laida garām. tā kā citām gumijām $ īsti nebija, tad izlīdzējos ar silikonu :)

You need only two tools. WD-40 and duct tape. If it doesn't move and it should, use WD-40. If it moves and shouldn't, use the tape.
Problēma ir nevis ar manu domāšanu, bet gan ar Tavu uztveri!!!
Lettinsh

#22 laurisko

laurisko
  • Lietotājs
  • 965 raksti
  • Intereses:Stikli

Pievienots 13 August 2009 - 20:39

Kā es mīlu Audi Cope! :rokas:
Tur tek ūdens pat tur kur nekad mūžā neienāks prātā! :mrgreen:
P.S. pa 10Ls nohermetizēšu abaslampas ar garantiju ja kādam interesē zvana! ;)
P.S.S. Viper kā tavējais S2 jūtas? :unsure:

VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
http://www.StikluMeistars.lv

29638531

#23 wolfenstein

wolfenstein
  • Moderators
  • 2268 raksti

Pievienots 13 August 2009 - 20:43

taatad sekosjoshi-shai gadiijumaa uudens tek nevis gar lampaam-bet gar virsbuuves salaiduma shuveem-nohermetizeejot to stulbo gropi gar logu gan priekshaa gan pakaljaa(manaa gadiijumaa)ir panaakts efekts-sauss bagaazhnieks.

#24 cupucis

cupucis
  • Lietotājs
  • 794 raksti
  • Dzīvesvieta:Sigulda
  • Intereses:coupe quattro

Pievienots 22 November 2010 - 21:46

Maazliet iejaukshos, bet ir lidziiga probleema ar A80 b3 (burbuli). Udens ir gan bagaazhniekaa (taa mazaak, bet tomeer), gan visaa labajaa pusee. uz aizmugures paklaajinja mazaak. drenaazhas itkaa iztiiriju, bet neshkjiet ka tek gar drenaazhu, vismaz prieksheejo, ne, jo priekshaa no griidas liidz panelim ir sauss. Shodien taa uz aatru aci nonjeemu slieksni labajaa pusee (to ieksheejo plastmasa), un likaas slapjsh auzmugures galaa. kaadi ieteikumi? Atvainojos par drukas kljuudaam, un ceru uz atbildi. Paldies!

#25 qxis

qxis
  • Lietotājs
  • 1532 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre
  • Intereses:auto-audi

Pievienots 22 November 2010 - 21:53

Neizmantojiet silikonu nekur pie virsbūves, ja vien tas nav paredzēts speciāli auto apkopei!!! Praktiski visi universālie silikoni satur dazādas skābes - pret pelējuma un tam līdzīgas- kuras ļoti agresīvi iedarbojas uz auto virsbūvi un metāliem...

Audi Coupe GT, VAZ 2103, Opel Kadet GSI, Opel Record, Audi 80, Audi 100, Honda Prelude, BMW 318, BMW 318, BMW 318, BMW 323, VW Passat, Audi Coupe, Audi 90, Opel Vectra, Mitsubishi Lancer, Ford Transit, Honda Civic, Fors Siera, Pontiac Trans Sport, Pontiac Trans Sport, Chrysler Town&Country, Audi CQ 2.5 TDI, Volvo V-70.... Audi CQ B4 2.3NF 2.5TDI TTT, Volvo V70 2.5TDI<p>

MB CE300
BMW X5

#26 Jonis

Jonis
  • Lietotājs
  • 584 raksti
  • Dzīvesvieta:Rēzekne

Pievienots 22 November 2010 - 23:18

Labvakar.2 cupucis. Paskaties labajā pusē zem haubes pie drenāžas, vai nav splaisājis rūpnīcas hermētiķis starp virsbūves paneļiem.Šogad vienam b3 tā bija.Plaisa gandrīz nemanāma.

#27 Streloks

Streloks
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 17 raksti
  • Dzīvesvieta:Mārupe

Pievienots 22 November 2010 - 23:40

Man ar B3 bagaznieka kur zapaska baseins. Prieksha pasazhiera puse slapsh. Kautkads durshlags ne auto >:)
Audi 90 B3 2,3 quattro

#28 daavisA6

daavisA6
  • Lietotājs
  • 32 raksti

Pievienots 23 November 2010 - 16:34

man coupei sapelēja viss salons ta ka dabūju visu paklāju raut ārā un mazgāt.
Tagad bagāžniekā vēl tek un pie blakussēdētāja kājām slapjš. Liekas ka pie priekšējā loga augšā gar stoiku iet tas ūdens ieksā un apakšā gar slieksni nevis iztek ārā bet ietek salonā. Ko lai dara :crazy: Durvju gumijās vaina? apnicis jau..

Šo rakstu rediģēja daavisA6: 23 November 2010 - 16:35

#29 cupucis

cupucis
  • Lietotājs
  • 794 raksti
  • Dzīvesvieta:Sigulda
  • Intereses:coupe quattro

Pievienots 23 November 2010 - 16:46

Labvakar.2 cupucis. Paskaties labajā pusē zem haubes pie drenāžas, vai nav splaisājis rūpnīcas hermētiķis starp virsbūves paneļiem.Šogad vienam b3 tā bija.Plaisa gandrīz nemanāma.

Starp kuriem visrbuves paneljiem?

#30 Viper

Viper
  • Lietotājs
  • 1068 raksti

Pievienots 23 November 2010 - 17:49

man coupei sapelēja viss salons ta ka dabūju visu paklāju raut ārā un mazgāt.
Tagad bagāžniekā vēl tek un pie blakussēdētāja kājām slapjš. Liekas ka pie priekšējā loga augšā gar stoiku iet tas ūdens ieksā un apakšā gar slieksni nevis iztek ārā bet ietek salonā. Ko lai dara http://www.audi-style.lv/forum/public/st... Durvju gumijās vaina? apnicis jau..

Nevest nekādā gadijumā pie LaurisKo. Man taisija 3 reizes un 0 rezultāts. Tur tai coupe ir daudz vietas pa kurieni tek iekšā. Nem nost no iekšas stoikas apšuvumu un sāc lietus laikā pētīt, visu sapratīsi. Tad vēl tek gar pašu stiklu, kur beidzas stikls un sākas spoguļa melnā gumija uz stikla kants.Un vēl kautkur droši tek, no lūkas, bet tur tāpat jāņem nost tā stoikas plastmasa.

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)