Pālekt uz saturu

Foto

Stūres pastiprinātāja eļļa

• Please log in to reply
31 atbildes uz šo tēmu

#1 Bosch!

Bosch!
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 10 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Ķekava
  • Intereses:Audi, militāro vēsturi, arī alu

Pievienots 17 January 2008 - 15:13

Sveiki!

Var kāds ieteikt konkrētu produktu, kas atbilst G00200 specifikācijai. Esmu atradis pentosin variantu, bet vai tas vispār ir Latvijā nopērkams.

#2 Val

Val
  • Administrators
  • 11564 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 17 January 2008 - 16:20

autorīgā visi krājumi izbeigušies nax? :shock:
:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeļus kopā ar VCDS (VAG-COM) un/vai 2x2 pāreju.

audi 80 b2 5vt gte quattro
audi a4 b5 1.6 fl fwd

#3 Bosch!

Bosch!
  • 10 raksti

Pievienots 17 January 2008 - 16:25

nu man tikai pieliet vajag. tādēl testies uz auto rīga... moš kādos veikalos ir? specifiska eļļa, veciem derētu arī dexrons, bet šitam redz G00200

#4 Val

Val
  • Administrators
  • 11564 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera

Pievienots 17 January 2008 - 16:37

pa dārgu vai arī gribi nopirkt tikai 1/4daļu no litra iepakojuma?
:arrow: Pārdodu S4/C4/B5/V8 un citas vecu krabju detaļas
:arrow: Pārdodu diagnostikas kabeļus kopā ar VCDS (VAG-COM) un/vai 2x2 pāreju.

audi 80 b2 5vt gte quattro
audi a4 b5 1.6 fl fwd

#5 gariks

gariks
  • Lietotājs
  • 75 raksti

Pievienots 17 January 2008 - 18:47

savam papildināju ar parasto sarkano st. past. eļļu, , nekādu problēmu !

#6 jaspers

jaspers
  • Lietotājs
  • 891 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga

Pievienots 17 January 2008 - 19:03

nemaksā jau dārgi tā pudele AR,bet ja tikai pieliet,tad vari piebraukt pie manis un papildināsi,jo es dēļ max 100 gr paņēmu veselu pudeli! eļļa zaļā!

VW Passat B7 2.0tdi DSG un VW Golf 6 1.6tdi DSG
A6 3.0 TDI Quattro chip by Jonix
A6 3.0 Quattro
A4 1.8 Avant
A 80 2.0

#7 Bosch!

Bosch!
  • 10 raksti

Pievienots 18 January 2008 - 12:30

noskaidroju, ka var ieliet arī Citroenu pastiprinatāja un hidraulikas eļļu. to es pats svā kantorī nopirkšu. paldies par padomiem un piedāvajumu! starp citu krāsas jaukt nav labi....

#8 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti
  • Intereses:ir :)

Pievienots 18 January 2008 - 12:38

noskaidroju, ka var ieliet arī Citroenu pastiprinatāja un hidraulikas eļļu. to es pats svā kantorī nopirkšu. paldies par padomiem un piedāvajumu! starp citu krāsas jaukt nav labi....

bļa nu besī 100x atkārtot, bet pa purnu vajag dot tiem, kas apgalvo ka šo LHM var liet .. :duraks
LHM ir mazāk kaitīgais no visa ko tur var ieliet, bet liet to tur nevajag gan ..

Crazy Carrot Car @ audiScars.lv
------------------------
Datori, biroja tehnika, videonovērošana - PM :)

#9 Bosch!

Bosch!
  • 10 raksti

Pievienots 18 January 2008 - 12:42

nu skaidrs ka LHM nav tas īstais.

#10 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2174 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 18 January 2008 - 23:52

...LHM nav tas īstais.

:arrow: Ir reāls produkts,kur skaidrā tekstā ir virsū uzrakstīts, ka tas DOMĀTS tiem auto,kuriem pēc VW grāmatas nāk G002 ,un tas NAV nekāds fufels un nekāds LHM. Un viņš neko neēd,nekur netek un neko nebojā un maksā kādi 5Ls/l orig kanniņa.Un bija viņš manuprāt gan LiquiMoly, gan Ravenol ražojuma,ja interesē pēdējais,tad priekš tam ir tel.7612232.

#11 Giekalitis

Giekalitis
  • Lietotājs
  • 195 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Aloja

Pievienots 18 April 2008 - 19:36

http://www.audi-style.lv/forum/public/st... Ir reāls produkts,kur skaidrā tekstā ir virsū uzrakstīts, ka tas DOMĀTS tiem auto,kuriem pēc VW grāmatas nāk G002 ,un tas NAV nekāds fufels un nekāds LHM. Un viņš neko neēd,nekur netek un neko nebojā un maksā kādi 5Ls/l orig kanniņa.Un bija viņš manuprāt gan LiquiMoly, gan Ravenol ražojuma,ja interesē pēdējais,tad priekš tam ir tel.7612232.

Ravenol taja kantorī maksā 7 Ls/l pats šodien nopirku
Ka tik motors rūc un rati griežas.

#12 ursis

ursis
  • Lietotājs
  • 2502 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga(Vecmīlgrāvis),Baldone(observatorija),Priekuļi
  • Intereses:auto

Pievienots 18 April 2008 - 19:39

LHM var liet,BET nolej VISU veco !

es tomeer leju original.

#13 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti

Pievienots 18 April 2008 - 20:07

LHM var liet,BET nolej VISU veco !

un priekš kam ? lai iepistu pāris Ls uz 1L ? :shock: motoreļļas vietā arī var saulespuķu eļļu liet tikpat labi .. :P

------------------------

#14 Giekalitis

Giekalitis
  • Lietotājs
  • 195 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Aloja

Pievienots 21 April 2008 - 10:01

Par to Ravenol eļļu uz burkas itkā ir rakstits ka atbilst VW standartam G002 bet viņa ir pussintētika, bet man uz bačoka rakstīts ka jālej minerālā eļļa?
Ka tik motors rūc un rati griežas.

#15 Vitamins

Vitamins
  • Lietotājs
  • 227 raksti
  • Intereses:Audi

Pievienots 21 April 2008 - 12:34

Man tāds kvestions: ja uz mana A6 C4 stūres stiprekļa bačoka rakstīts G002000, kādēļ uz oriģinālā VAG šķidruma iepakojuma, kuru man iedeva līmeņa papildināšanai iekš AR, rakstīti cipari G004000?
It kā zaļš tāpat ir, bet kādēļ cipari atšķiras?

#16 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti

Pievienots 21 April 2008 - 13:13

G002000 vairs neražo, tā vietā ir G004000 pēc etkas, viss ir pareizi ..
Bet skui zin vai tās vajadzētu jaukt, P/N jau nu nemainīti bez kaut kādām izmaiņām tās eļļas bāzē :hmm

------------------------

#17 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti

Pievienots 21 April 2008 - 13:14

Par to Ravenol eļļu uz burkas itkā ir rakstits ka atbilst VW standartam G002 bet viņa ir pussintētika, bet man uz bačoka rakstīts ka jālej minerālā eļļa?

G002000 nav minerālā, LHM ir minerālā :P
Tev moš ir paredzēta ne-zaļā, kas tām vēderā toč nezinu

------------------------

#18 ESPoff

ESPoff
  • Lietotājs
  • 2174 raksti
  • Dzīvesvieta:Online
  • Intereses:DSP (dodu stulbus padomus)

Pievienots 21 April 2008 - 19:32

[censored] nu ta nu gan- te toč vajag padziļinātu analīzi,es noziedošu 15 min....-visiem,kam ir jāpielej- visiem tātad ir problēma,a problēma ir radusies no tā mēsla,kas tur cirkulēja pirms pirkt G002/004/007/00hvziejbcvipeur, tātad tā sistēma pašlaik ir draņķīgā kondīcijā.

Ta cenzored viņu nafig- kas tur lai nebūtu bijis iekšā,tas ir kļuvis vecs/slikts/smirdīgs un vajg to izliet laukā ,izsūkt cik iespējams, un pieliet klāt dajebko,kas vismaz teorētiski atbilst. Gandrīz visiem audi atbilst G002,tātad jālej iekšā un viss.

Tas Ravenols atbilst G002,tātad to var droši tur liet.Pielejot labu produktu sliktam,sliktā produkta īpašības uzlabojas.Izdarot pretēji- tiek sabojāts labais produkts.Sintētisku un labu produktu var liet klāt dajebkam- sliktāk nebūs.Tam audi,kam ir paredzēts aizvakar izgudrots G007djcnh,-tam droši ka nekas netek un tas te neraksta forumā,a 99.9% pārējiem derēs svaigs G002. Vai arī jebkura cita (ne-audi) normāla ražotāja produkts ar paskaidrojumu,ka tas domāts G002 vietā.

Ja G002 vairs neražo,nu labi- tātad kāds ir izdomājis,ka jaunais 004 būs derīgs arī tiem,kas līdz tam lietoja G002.A nafiga man jāpērk AR jaunākais 004,ja manam auto ir labs arī 002? Viņš ko,ir varbūt LĒTĀKS par 002? Jeb arī audi mūs visu šo laiku čakarēja un tas G002 tomēr izrādījās mēsls? Jeb tas ir kārtējais oooo sveiciens nejaunu auto īpašniekiem? Varbūt jāsaspringst vecu cigāru entuziastiem,jo tiem drīz neražos tradicionālos amortizatorus- AR būs tik gaisa spilveni pa 300 rubļi gabalā...

LHM-s neatbilst nekam,tātad to liet nevajg.Figzin,ko īsti viņš dara ilgtermiņā.Jā,cilvēki lej ,brauc,un neko,ok,bet NAV skaidra pasākuma ideja- nu nafiga maisīt ar pretrunīgu šķidrumu,ja šodien ir desmit citas alternatīvas- tilpums sistēmai nieka pusotra litra,visu noliet NAV iespējams- tad ir jāskalo,-tad kāda nafig starpība- šaubīgs LHM pa piecīti litrā vai normāls šķidrums pa 7 Ls?

:arrow: [censored] :idea:----------->
a VISLABĀK ira uzspļaut visiem G un nopirkt Viādā pudeli zila STP sūces novērsēja,pa divarpuslati 0.3l pudelē,aizmiegt acis un da iemaukt viņu taj bačokā- vo tas toč iet kopā ar dajebko, plus vēl ārstē vecu gumiju,plus likvidē putas,plus neko nemaksā,plus simtreiz pārbaudīts. Un tas ir jālej obligāti un steidzami gadījumos, kad mistiski ir pazudis pusbačoks šķidruma,nevis ar izbāztu mēli jāmauc uz Ingolštati pēc G004.Jo tur, kur zūd un tek,tur vajag laicīgi ārstēt,nevis vnk k-ko tāpat pieliet.Es saprotu- uzliki jaunu sūkni vai reiku,- viss sakārtots-gribas origin šķidrumu,ok,BET,te mēs tak runājam ko darīt,ja nu negribas tūlīt jaukt un maksāt- vajag tak to skādi pēc iespējas attālināt...

shito diskusiju var turpināt bezgalīgi,bet vajadzētu tak reiz sev pieņemt kādu loģisku algoritmu, pēc kura rīkoties.

#19 mr.Janka

mr.Janka
  • Lietotājs
  • 1446 raksti
  • Intereses:auto remonti, foto, kartings, u.c.

Pievienots 21 April 2008 - 19:53

Bet ar ko suudiigs ir LHM??
Kapeec Citroen hiper milziigajaa hidro sisteemaa tas darbojas, bet suu.. nieka audi stuures pastuuzim ir jaalej speciaali AUDI razota ella?
Man taapat suuknis ir aizkauts un, ja nokausies reika, tad savam cigaaram aiz stuura pa 5chuku nopirkshu citu.
Ko ta audis tik krutu ir izstraadaajis, ja principaa identiskai sisteemai der dextrons, kas maksaa kapeikas, bet peekshi uzliek citu blembu un nu ir japeerk zupa par padspit Ls litraa?!

printeru un datortehnikas remonts

#20 Borats

Borats
  • Lietotājs
  • 426 raksti
  • Dzīvesvieta:Ogre/Rīga

Pievienots 21 April 2008 - 20:36

Man jau tas liekas viss paarspiileets. Kad nopirku masiinu ella stuures pastuuzim bija stipri zem liimena. Iebraucu tuvaakajaa veicii paprasiiju stuures pastiprinaataaja ellu, dzeki no 200 Litru mucas ieleeja, paarsimts gramus, samaksaaju kaadus 40 vai 50 santiimus, pieleeju un nekaadas vainas esmu jau paari pa 2 gadiem nobraucis - neviens grams nav izteceejis un vipaar nekaadas vainas.
Nekaadas jeegas stresot.

#21 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti

Pievienots 21 April 2008 - 23:28

Kapeec Citroen hiper milziigajaa hidro sisteemaa tas darbojas, bet suu.. nieka audi stuures pastuuzim ir jaalej speciaali AUDI razota ella?

nu nejauc Citroena hidrauliskās piekares sistēmu ar audi stūres pastiprinātāju, nu absolūti muļķīgs salīdzinājums, jo tad jau var pieminēt traktora Belarus gandrīz cepamo eļļu, ar ko tam darbojas dzinējs un ka kāpēc tur ielas auto dīzelī ar mazāku jaudu būt jālej sintētika ..
Labāk pastāsti ko te gribi iestāstīt, ka vajag iepist 3 Ls uz to 1.5 Ls orišinālā šķidruma, lai ātrāk sajātu sūkni u.c., kas maksā ~ 200 Ls ? Nu gribi, nu dari tā, uz priekšu, bet kāpēc tas jāiesaka citiem, ja pats pat nezini kur īsti to citroneļļi lieto ? :aljo:

------------------------

#22 mr.Janka

mr.Janka
  • Lietotājs
  • 1446 raksti

Pievienots 22 April 2008 - 09:00

Nu gribi, nu dari tā, uz priekšu, bet kāpēc tas jāiesaka citiem, ja pats pat nezini kur īsti to citroneļļi lieto ? :aljo:

Es tev gaishi un skaidri prasu :aljo: kas tur ir suudiigs?
Pamato ar zinaatni ar ko dizu atskiras G002 ar LHM un Dextron
Kapeec vecie suukni iet ar Dextron, bet naakamie ar LHM nokaujas
Tu riepas arii peerc AR?

#23 mr.Janka

mr.Janka
  • Lietotājs
  • 1446 raksti

Pievienots 22 April 2008 - 09:02

Neesmu peetijis smalki Citroen piekari, bet man jau shkiet, ka audi stuures pastiprinaataajs ir Belarusa liimenii saliidzinaajumaa ar pneimo piekari

#24 kennijs

kennijs
  • Lietotājs
  • 21 raksti

Pievienots 05 June 2015 - 17:25

man te nedaudz tek tas šķidrums un trauciņš tuliņ būs tukš. kur var nopirkt to g002000 vai tamlīdzīgu šķidrumu?

#25 Aig

Aig
  • Lietotājs
  • 3910 raksti

Pievienots 05 June 2015 - 19:03

Kāreizi šonedēļ pasūtīju spārēs oriģinālo. Varēja arī motul analogu dabūt, bet oriģinālais lētāks :hihi:.

Tā ka meklē visur, kur piedāvā oriģināldetaļas. Ja steidzami vаig, zvani uz Molleru - mok ir uz vietas.

Tikai kods tagad ir cits, ja pareizi atceros G004000M1

#26 bodX

bodX
  • Lietotājs
  • 317 raksti
  • Dzīvesvieta:Bauska, RĪGA

Pievienots 05 June 2015 - 19:40

Ja nemaldos Inter Carā bija oriģināls, kaut kas ap 16€

AUDI A4 QUATTRO 2.5 TDI V6 BDH 180HP powered by Jonix
AUDI A6 Quattro 2.5 TDI V6 AKE 180HP NOZAGTS!<p>AUDI A4 1.9 TDI AJM 115HP

#27 audi4fun

audi4fun
  • Lietotājs
  • 3032 raksti

Pievienots 17 June 2015 - 12:45

Šāds pieejams

http://www.mpmoil.nl...0000_pds_EN.pdf

10eur

audiScars.lv
Neste Oil, MPM Oil un North Sea Lubricants pārstāvis Latvijā MEXXIN.com

Audi RS4 B5 Goodwood Green & Brilliant Black

#28 Rihijs

Rihijs
  • Lietotājs
  • 267 raksti
  • Dzīvesvieta:Jurmala/Rīga

Pievienots 03 March 2018 - 11:58

a ko darīt, ja manam b7 vajag pieliet, uz vāciņa protams rakstīts G002, bet iekšā sarkanā krāsā esošais šķidrums... katalogā skatoties visus g002 rakstīts, ka viņi ir zaļi, bet man iekšā stāv sarkans... ko darīt? krāsas kopā jaukt nevar? jādabū ārā vecā un tad tikai liet citas krāsas šķidrumu? Vai arī to krāsu var jaukt kopā, galvenais, lai ir tas paredzētais G002?

#29 grandans

grandans
  • Lietotājs
  • 20 raksti
  • Dzīvesvieta:preiļi

Pievienots 03 March 2018 - 14:16

Pašam bija saskarme ar šo, bet 3-jam golpam, arī rakstīts ka g002, bet iekšā sarkans, cik veikalos jautāju goo2 ir tikai zaļi, tātad visdrīzak sarkanais ir dexrons, vislabāk jau būtu samainīt uz to, kas pienāks, swag litrā pirku pa 8 eiro. Varbūt protams ir arī sarkans g 002. bet vienmēr nomainot pastāv riks, ka kaut kas var noklāties,

#30 Rihijs

Rihijs
  • Lietotājs
  • 267 raksti
  • Dzīvesvieta:Jurmala/Rīga

Pievienots 04 March 2018 - 21:18

Pašam bija saskarme ar šo, bet 3-jam golpam, arī rakstīts ka g002, bet iekšā sarkans, cik veikalos jautāju goo2 ir tikai zaļi, tātad visdrīzak sarkanais ir dexrons, vislabāk jau būtu samainīt uz to, kas pienāks, swag litrā pirku pa 8 eiro. Varbūt protams ir arī sarkans g 002. bet vienmēr nomainot pastāv riks, ka kaut kas var noklāties,

Interesanti, izrādījās tur bija nevis sarkans, bet gan brūnīgs... visdrīzāk kāds jau ir pirmstam pielējis zaļajam klāt kautkādu sarkano... :D

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)