Pālekt uz saturu

Foto

Auto krāsošana paša spēkiem

• Please log in to reply
69 atbildes uz šo tēmu

#1 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:dzīvoklis
  • Intereses:interesantas lietas

Pievienots 24 August 2007 - 12:24

Varbūt kads var man iznomāt kompresoru un pistoli, esmu nolēmis bišku piekrasot 200 audi. Abus pr. spārnus, durvju apakšas un aizmuguri zem bampera, jo rūsa ir izlīdusi.
1.kur labāk pirkt krāsu?
2.cik apmēram krāsas nepieciesams šitādam pasākumam?
3.kā dabūt nost labāk to puvekli un ar ko apstrādāt?
4.dalaties pieredzē, kas ir paši krāsojuši!

#2 sergejs

sergejs
  • Lietotājs
  • 707 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga,Saulkrasti
  • Intereses:Par visu...

Pievienots 24 August 2007 - 12:34

Nu laikam uz vienu detalu vajag apmeram 300grami +/-,
Kur nopirkt krasu, nu zinu autokrasu veikalu bikernieka iela, preti LANEKS...

#3 sergejs

sergejs
  • Lietotājs
  • 707 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 12:36

http://www.bmwpower.lv/images/forum/smil...

ar nepacietību gaidu topiku ar nosaukumu: "zoba raušana paša spēkiem" vai arī "aklās zarnas izgriešana paša spēkiem" http://www.bmwpower.lv/images/forum/smil...

ja neesi to darījis, nav tev iemaņu un aprīkojuma tad labāk dari ko citu savādāk būs DDM. http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

man liekas ka topiku var slēgt ciet http://www.bmwpower.lv/images/forum/smil...

p.s. atrodi labāk kādu veci kas mājas apstākļos daudzmaz normāli krāso un pie viņa ar nokrāso. par detaļu 50Ls vajadzētu ierakstīties

Pa detalu 50ls, kur tu dzivo Lietuva........... :lol: tagad ap 70ls pa detalu, bet tadas detalas ka kapots un t.t. par vinus vispar ap 120ls prasa...... :sper:

#4 aigars

aigars
  • Lietotājs
  • 455 raksti
  • Dzīvesvieta:ogre
  • Intereses:tehnika,ceļošana

Pievienots 24 August 2007 - 12:39

zini nekāda vaina pašam ko nokrāsot ,netaisās jau visu mašinu pārkrāsot ,reiz jaunībā opelim abus sarūsējušos spārnus bez jebkādām priekšzināšanām pārmetināju un pārkrāsoju ,nerūsēja tur nemaz tālāk. ja nav vajadzīga superkvalitāte ,tik uz priekšu ,vienīgā nelaime ir putekļi kas nosēžas uz svaiga krāsojuma, bez speciālās kameras neiespējami.
man patīk audi

#5 ursis

ursis
  • Lietotājs
  • 2487 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga(Vecmīlgrāvis),Baldone(observatorija),Priekuļi
  • Intereses:auto

Pievienots 24 August 2007 - 12:40

kraasu veikals Mezciemaa pie Amerikas auto -Du pont.man tik labaakaas atsauksmes.

#6 shibernieks

shibernieks

Izraidīts no foruma

• No foruma izraidītie
  • 2979 raksti
  • Dzīvesvieta:šakāļkalns

Pievienots 24 August 2007 - 12:45

jums laikam visiem pilnīgi aizgājis ciet :hihi

skaidri zināms ka rezultāts būs nekāds bet visi vel kautko iesaka :hihi

sergej tu jau tādus variantus nezini kā džekus kas garažā krāso un krāso patiešām neslikti bet cena ir ļoti pieņemama jo viņi nemaksā nekādus nodokļus. 70-120Ls ir servisa cena kur jau ir varka un nodokļi.

#7 sergejs

sergejs
  • Lietotājs
  • 707 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 12:47

sergej tu jau tādus variantus nezini kā džekus kas garažā krāso un krāso patiešām neslikti bet cena ir ļoti pieņemama jo viņi nemaksā nekādus nodokļus. 70-120Ls ir servisa cena kur jau ir varka un nodokļi.

zinu zinu kad garaza krasa, pats duraks vien reiz atdeva un rezultata pec tam vajadzeja pulet visu masinu 2 dienas.... nah man tads vajadzig.... 8)

#8 shibernieks

shibernieks

Izraidīts no foruma

• No foruma izraidītie
  • 2979 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 12:48

zini nekāda vaina pašam ko nokrāsot ,netaisās jau visu mašinu pārkrāsot ,reiz jaunībā opelim abus sarūsējušos spārnus bez jebkādām priekšzināšanām pārmetināju un pārkrāsoju ,nerūsēja tur nemaz tālāk. ja nav vajadzīga superkvalitāte ,tik uz priekšu ,vienīgā nelaime ir putekļi kas nosēžas uz svaiga krāsojuma, bez speciālās kameras neiespējami.

gribētos redzēt bildes :hihi

jā nu ir jau arī tādi risinājumi kā krāsas bundža, vanniņa, rullītis un pindzele... būs vispār pa lēto Ievietotais attēls

beidziet pist kapeiku kur to navar izdarīt jo sorry bet neticu ka cilvēks kurš nav labojis rūsējušas detaļas neko tur prātīgu neizdarīs ņemot vērā ka būs jāmetina, jāšpaktelē, jāslīpē, jāgruntē, jākrāso un jālako.

aizmirsu vel piemetināt par pretkorozijas apstrādi

maisiņi! :hihi

#9 shibernieks

shibernieks

Izraidīts no foruma

• No foruma izraidītie
  • 2979 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 12:49

zinu zinu kad garaza krasa, pats duraks vien reiz atdeva un rezultata pec tam vajadzeja pulet visu masinu 2 dienas.... nah man tads vajadzig.... 8)

nu vot a tas džeks visticamāk jau nez kuro detaļu savā mūžā krāso bet šim nesanāk a kas ta sanāks tādam kas 1x to dara?! :hihi

#10 sergejs

sergejs
  • Lietotājs
  • 707 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 12:49

kraasu veikals Mezciemaa pie Amerikas auto -Du pont.man tik labaakaas atsauksmes.

Ko nozime laba atsaukme veikala kur tirgo kras vi ni ko tev bucu iedeva.........

#11 ursis

ursis
  • Lietotājs
  • 2487 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga(Vecmīlgrāvis),Baldone(observatorija),Priekuļi
  • Intereses:auto

Pievienots 24 August 2007 - 12:53

MULKJIS !

pirmkaart labas kraasas. ja vajag piekraasot -man pagaidaam bez probzaam. pat manai baltai tonjmainjas sajauca bez probzaam.

un tas ir profesionaals auto kraasu veikals,nevis depo un tamliidziigi.

#12 shibernieks

shibernieks

Izraidīts no foruma

• No foruma izraidītie
  • 2979 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 12:54

piemēram varu izstāstīt kas notiek ar itkā normālu servisu kur veic krāsošanu un kur krāsoja manējam pakaļas bamperu.

lohs krāsotājs vienā vietā bik nohaltūrējis ar lakošanu un es nevarēju saprast nah pirms atdošanas noliets ar ūdeni bet vēlāk kad nožuva sāku pētīt ka laka ir galīgā pakaļā... nu ko 1dien braucu pie šiem un šie pārlakos un tā es viņus pisīšu tik ilgi kamēr būs ok bet ja tu pats kautko dari tad ar tādu sūdu tev būs jāsadzīvo jo pat pieredzējuši speciālisti nokļūdās, nedadara, noslinko vai ir vnk PO.

#13 sergejs

sergejs
  • Lietotājs
  • 707 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 12:58

MULKJIS !

pirmkaart labas kraasas. ja vajag piekraasot -man pagaidaam bez probzaam. pat manai baltai tonjmainjas sajauca bez probzaam.

un tas ir profesionaals auto kraasu veikals,nevis depo un tamliidziigi.

Tak vse zavisit ot tavo kto mesat budet krasku, i poh hot samij navorochenij magazin, a budet mesat dada vasa hot i poh sto komp vse delajet..........vseravno ton on zadajet..........

#14 sergejs

sergejs
  • Lietotājs
  • 707 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 12:59

piemēram varu izstāstīt kas notiek ar itkā normālu servisu kur veic krāsošanu un kur krāsoja manējam pakaļas bamperu.

lohs krāsotājs vienā vietā bik nohaltūrējis ar lakošanu un es nevarēju saprast nah pirms atdošanas noliets ar ūdeni bet vēlāk kad nožuva sāku pētīt ka laka ir galīgā pakaļā... nu ko 1dien braucu pie šiem un šie pārlakos un tā es viņus pisīšu tik ilgi kamēr būs ok bet ja tu pats kautko dari tad ar tādu sūdu tev būs jāsadzīvo jo pat pieredzējuši speciālisti nokļūdās, nedadara, noslinko vai ir vnk PO.

Ne nu par tavu bamperu ja es dzirdeju, ....nepovezlo... :roll: :lol:

#15 zhavoronoks

zhavoronoks
  • Lietotājs
  • 991 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Bieriņi

Pievienots 24 August 2007 - 13:12

kaut ko var palasīties :arrow: TE

mok pāries gribēšana :hihi

nothing special

#16 shibernieks

shibernieks

Izraidīts no foruma

• No foruma izraidītie
  • 2979 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 13:32

bla nebiju žavas brīnumus redzējis un lasījis bet lasot gandrīz zem galda nogāzos no smiekliem :haha:

ble vot čuģiks ibiomat :hihi

žava manis teikto ļoti lieliski ir ilustrējis lai neteiktu ka izkrāsojis bet krāsot kā mēs visi redzējām viņš nemāk :hihi

ble veljoprojām ņirga nāk :hihi

#17 zhavoronoks

zhavoronoks
  • Lietotājs
  • 991 raksti
  • Dzīvesvieta:Rīga, Bieriņi

Pievienots 24 August 2007 - 13:36

nu mle a ko tu gribēji - autopikaso ar pirmo reizi :mrgreen:
nākošreiz jau būs pačotnāk :yo:

nothing special

#18 labaiss

labaiss
  • Lietotājs
  • 107 raksti
  • Dzīvesvieta:talsi,ventspils

Pievienots 24 August 2007 - 14:04

krāsoju pats pie čoma bagažnieka vāku, 200 g krāsu neemu, sanāca liidz ar nagiem + gruntene+pulējamā pasta + visi siikumi, špaktele,smalkie smilspapīri....ja neesi nekad darijis to un nav bail kko sacakareet ,tad vari meeginaat, bet cakars ir pamatiigs,ja gribi labu rezultaatu,jo ne vienmeer sanaak nokraasot ideaali, kraasoju ar pistoli un vienalga nesanaaca perfekti, taa ka labaak vest pie kaada kraasotaaja. pareekini izmaksas, man tas izmaksaaja ap 30 ls, jo kaa nekaa pa darbu un un visaam kraasosanas uzparikteem nebija jaamaksaa, tad tev noteikti pasam kraasot neatmaksaasies, un rezultaats ari iespeejams nebuus labs, tad labaak tiesaam pie kraasotaaja vest, taads mans viedoklis.. ;)

#19 Desperado

Desperado
  • Lietotājs
  • 180 raksti
  • Dzīvesvieta:Latvija
  • Intereses:Audi, VW

Pievienots 24 August 2007 - 15:02

Esmu krāsojis pats - rezultāts neapmierinošs(toreiz turēju pistoli pirmo reiz rokās). Krāsoju 2 reizi rezultāts laps, bet ne ideāls.
+ vēl to pistoli ir jāmāk noregulēt(nav kā ar baloniņu - nospied un uz priekšu)

Ja mašīnas nav žēl - mēģini!J Ja metāliks, tad ar pirmo reizi nav ko cerēt uz labu rezultātu.

Tur ir jājūt to slāņa biezumu u.t.t., to nevar izstāstīt, aprakstīt.

Lai būtu priekšstats ar 300g pietika precīzi golfam nokrāsot haubi un abus spārnus.

Daudz ir atkarīgs tieši no krāsu jaucēja, man sūdīgi sajauca(krāsa stipri atšķiras), bet lēti :lol: Āgenskalns, Kristapa ielā (Krāsas labas lētas, bet,varbūt man nepaveicās, jauc sūdīgi)
Sieviete pie stūres ir kā zvaigzne debesīs - tu viņu redzi, viņa tevi nē...!!!

#20 aigars

aigars
  • Lietotājs
  • 455 raksti
  • Dzīvesvieta:ogre
  • Intereses:tehnika,ceļošana

Pievienots 24 August 2007 - 15:05

Cepuri nost to priekšā ,kuri paši ko cešas izdarīt ,nevis tikai visu laiku par kapeiku p .... un :yo:
man patīk audi

#21 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 16:00

http://www.bmwpower.lv/images/forum/smil...

ar nepacietību gaidu topiku ar nosaukumu: "zoba raušana paša spēkiem" vai arī "aklās zarnas izgriešana paša spēkiem" http://www.bmwpower.lv/images/forum/smil...

ja neesi to darījis, nav tev iemaņu un aprīkojuma tad labāk dari ko citu savādāk būs DDM. http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

man liekas ka topiku var slēgt ciet http://www.bmwpower.lv/images/forum/smil...

p.s. atrodi labāk kādu veci kas mājas apstākļos daudzmaz normāli krāso un pie viņa ar nokrāso. par detaļu 50Ls vajadzētu ierakstīties

Cirvi man ir divas mašīnas viena no tām ir augstāk pieminētais 200, kurš ir jau divdesmit gadu vecs, tavuprāt cik finansiāli izdevīgi viņu būtu aizvest pie krāsotāja par 300-400Ls? Gribu redzēt kā Tu p!sīsi kapeiku, kad būsi savu A8 ,piemēram, pret koku izmaucis.
Ja nevari sniegt padomu, lūdzu šeit neraksti!

#22 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 16:27

karoče rezultāts ir vajadzīgs, lai lēti sanāk un izskatās labāk nekā ar puvekļiem :)

#23 Lasītājs

Lasītājs
  • Lietotājs
  • 2584 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 17:26

Ko Tu Šīber te ārdies? Kas tur slikts, ka viņs pats grib savam lego spārnus krāsot? Re ku te žavas stāsts: "Kā kļūt par īstu vīrieti!" :mrgreen:
Noskrullē to viņa postu līdz lejai, izlasi pēdējo teikumu, ja nesabijies, tad skrullē augšā un lasi no sākuma, kā viņam gāja!

#24 shibernieks

shibernieks

Izraidīts no foruma

• No foruma izraidītie
  • 2979 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 17:47

Cirvi man ir divas mašīnas viena no tām ir augstāk pieminētais 200, kurš ir jau divdesmit gadu vecs, tavuprāt cik finansiāli izdevīgi viņu būtu aizvest pie krāsotāja par 300-400Ls? Gribu redzēt kā Tu p!sīsi kapeiku, kad būsi savu A8 ,piemēram, pret koku izmaucis.
Ja nevari sniegt padomu, lūdzu šeit neraksti!

es nesaukšu tevi īstajos vārdos bet laipni paskaidrošu :)

nebūtu tu tāds kāds esi tad tev būtu zināms cilvēks kas visu to varētu izdarīt 2x 3x lētāk kā servisā un lētāk par tavu mērkaķošanos toč bet tev jau savs laiks nav nekādā vērtē :hihi

joprojām neesmu izpratis cilvēkus kuri kautko vērtē pēc auto un visa kā cita.

mans auto ir pietiekoši normāli apdrošināts un man ir tikai pašrisks jāsamaksā par ko man īpašs kreņķis nav :)

par to koku jāsaprot kā vēlējums?!

beztam tiko manam auto ir labots pakaļējais buferis un tagad es pisīšu prātu labotājiem tik ilgi kamēr viss būs atgriezts iepriekšējā izskatā.

par to ka es nevaru sniegt padomu... man šķiet ka varu un to arī daru.

ja tev tas nepatīk tad iedzer balderjāņus un izdzēsies no šejienes.

ko vel es gribēju teikt?! :-k

īsumā tas laikam viss un atliek vien piekrist lasītājam!

ir tāds teiciens par kļūdām un kurš tur no kā mācās... :hihi

gaidu bildes salonā ar pašdarbnieciskā kolektīva sasniegumiem :)

#25 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 19:19

nē, par koku nebija vēlējums! Jādomā loģiski tak vienrez. Iedomājies, ka tavam autiņam noķīlē motors ko tu dari? Aizbrauc uz AR un pa n štukām pasūti jaunu motoru un pie viņiem arī to iestādi, vai arī meklē pa šrotiem n reizes lētāku un atrodi čaļus kas pa tev pieņemamu piķi viņu iestāda tavā korpusā? nu apmēram šitāds piemērs. Šķiet ka Tu izvēlētos pirmo variantu :roll:

#26 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 19:20

varbūt kādam ir pistole un kompresors?

#27 reserved

reserved
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 14 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 19:41

nē, par koku nebija vēlējums! Jādomā loģiski tak vienrez. Iedomājies, ka tavam autiņam noķīlē motors ko tu dari? Aizbrauc uz AR un pa n štukām pasūti jaunu motoru un pie viņiem arī to iestādi, vai arī meklē pa šrotiem n reizes lētāku un atrodi čaļus kas pa tev pieņemamu piķi viņu iestāda tavā korpusā? nu apmēram šitāds piemērs. Šķiet ka Tu izvēlētos pirmo variantu http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Tad kapec tu pats negribi rikoties ta, ka uzdod jautajuma?

#28 MartinsG

MartinsG
  • Lietotājs
  • 2457 raksti

Pievienots 24 August 2007 - 20:04

500 latus vērtu auto pārkrāsot pa, piemēram,400ls kkādā ģerevņā pie vaņkas. tas nav loģiski

#29 kraasotajs

kraasotajs
  • Lietotājs
  • 171 raksti
  • Dzīvesvieta:Ventspils

Pievienots 24 August 2007 - 21:30

varbūt kādam ir pistole un kompresors?

man ir :D
http://photos.fotki...._kraasotajs.jpg
www.vwmotion.lv
VW GOLF 2 1,9tdi

#30 Ķengurs

Ķengurs
  • Lietotājs
  • 4128 raksti
  • Dzīvesvieta:Lauki - un te ir zaibisss ... 8)
  • Intereses:Šaut pa visu - kas mežā kustas ...

Pievienots 24 August 2007 - 21:33

man ir http://www.audi-style.lv/forum/public/st...
http://photos.fotki...._kraasotajs.jpg

Nemaz tik slikti neizsskatās ... :hihi
Āmen ....

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)