Pālekt uz saturu

Foto

A3 ABS problēma

• Please log in to reply
22 atbildes uz šo tēmu

#1 lifejet

lifejet
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 16 raksti

Pievienots 31 January 2007 - 10:52

Braucot pa slidenu ceļu pēkšņi pazuda ABS, lai arī tai brīdi nemaz bremzes netika lietotas. Kas tā varētu būt par problēmu un kas tam ir par iemeslu?

#2 3A3

3A3
  • Lietotājs
  • 56 raksti

Pievienots 31 January 2007 - 11:39

... kā zini ka pazuda ja bremzes nelietoji ?

#3 lifejet

lifejet
  • 16 raksti

Pievienots 31 January 2007 - 11:41

iedegās dzeltenā lampiņa panelī un pēc tam bremzējot vairs nejuta ABS darbībā.

#4 Jonix

Jonix
  • Root Admin
  • 6305 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:RG20
  • Intereses:AUDI
    Chiptuning
    Dzinēju vadības bloki

Pievienots 31 January 2007 - 12:32

1) apskaties drošinātāju!

usbr2.png

Audi, VW, Toyota, Lexus, BMW, Volvo, MB, Opel, Seat, Skoda, Saab, Renault, Peugeot, Citroen etc.
INDIVIDUĀLS CHIPTUNING | REGULĒŠANA AUTOSERVISS | IMMO OFF | DIAGNOSTIKA

Saziņai:

29861891 (9:00-19:00)

Facebook.com/Remap.lv

Remap.lv

#5 lifejet

lifejet
  • 16 raksti

Pievienots 31 January 2007 - 13:12

Drošinātāji pārbaudīti, neviens nav pārdedzis.

#6 Trumpis

Trumpis
  • 17 raksti

Pievienots 31 January 2007 - 13:43

Kāds no devējiem izbeidzās, diagnostika jātaisa.

#7 Ciemiņš_shortiys*

Ciemiņš_shortiys*
  • Ciemiņš

Pievienots 01 February 2007 - 13:45

a ja kalotkas ir nodilushas nevaretu but?

#8 XxXtriX

XxXtriX
  • 19 raksti

Pievienots 05 February 2007 - 14:31

ja man ar par ABS jautajums...tiesi kad nostrada ABS tad no zem kapota var dzirdet visu laiku tadu tizlu skanu, protams iznemot bez tas ka tur pedalis sitas pa kaju...ja ABS nenostrada un nobremze ta pat, tad tas skanas nav...kas tas varetu but, varbut vakuums pušu...bet pedali var piepumpet un kad iedarbina, tad tas lezeni noslid sava vieta...kas varetu but pa vainu...ta skana krit uz nerviem un pie tam tada pasa ir tiesi vienmer kad iedarbini auto?

#9 Lasītājs

Lasītājs
  • Lietotājs
  • 2657 raksti

Pievienots 05 February 2007 - 15:17

...kas tas varetu but...

Tu ko, ņirgājies vai? :shock: Kas tavuprāt to pedāli sit atpakaļ- rūķīši ar āmuriem? :jucis ABS sūknis tur dūc.

#10 XxXtriX

XxXtriX
  • 19 raksti

Pievienots 05 February 2007 - 17:53

kas tad vinam pie vainas varetu but, ka vins tik skali sacis blaut...vins noblaujas ari tad, kad iedarbinu auto...ta tam nevajadzetu but, ka lai tam palidz?

#11 Ciemiņš_shortiys*

Ciemiņš_shortiys*
  • Ciemiņš

Pievienots 07 February 2007 - 21:28

kas tad vinam pie vainas varetu but, ka vins tik skali sacis blaut...vins noblaujas ari tad, kad iedarbinu auto...ta tam nevajadzetu but, ka lai tam palidz?

:damn: :haha: :haha: tas troxnis ir normali varbut tev liekas kkas ir noticis jo agrak esi braucis tikai pa sausu segumu... :haha: :haha:

#12 XxXtriX

XxXtriX
  • 19 raksti

Pievienots 07 February 2007 - 22:35

tas troxnis ir normali varbut tev liekas kkas ir noticis jo agrak esi braucis tikai pa sausu segumu... :haha: :haha:

tas troksnis nav normali, jo tas ir vienmer kad pielaid dzineju un vienmer kad nostrada ABS, ta tad pie vainas ir ABS sistema...ka jau te cilveks izteicas, ka tas varetu but suknis, ja kads saprot ta sukna darbibu, tad varetu paskaidrot, kas tur varetu izdod to patizlo skanu?

#13 Ciemiņš_shortiys*

Ciemiņš_shortiys*
  • Ciemiņš

Pievienots 07 February 2007 - 22:58

es kad savu piedarbinu uz paris sekundem ir tada divaina skanu un viss ar to mans uztraukums beidzas

#14 austrums

austrums
  • Lietotājs
  • 48 raksti
  • Dzīvesvieta:rīga

Pievienots 26 May 2007 - 10:19

Braucot pa slidenu ceļu pēkšņi pazuda ABS, lai arī tai brīdi nemaz bremzes netika lietotas. Kas tā varētu būt par problēmu un kas tam ir par iemeslu?

man ari ta bija... kadus 2 km noslidinajos ar norautu roceni... saka kompis pikstet, iedegas dzeltanais abs. bet pectam kad noslapeju un palaidu viss bija ok. manas domas ir,ka tev deveji beigusies un gaida diagonostika un serviss...

#15 austrums

austrums
  • Lietotājs
  • 48 raksti
  • Dzīvesvieta:rīga

Pievienots 26 May 2007 - 10:21

ja man ar par ABS jautajums...tiesi kad nostrada ABS tad no zem kapota var dzirdet visu laiku tadu tizlu skanu, protams iznemot bez tas ka tur pedalis sitas pa kaju...ja ABS nenostrada un nobremze ta pat, tad tas skanas nav...kas tas varetu but, varbut vakuums pušu...bet pedali var piepumpet un kad iedarbina, tad tas lezeni noslid sava vieta...kas varetu but pa vainu...ta skana krit uz nerviem un pie tam tada pasa ir tiesi vienmer kad iedarbini auto?

viens tads stulbs jautajums... cik biezi tu bremze ta lai nostrada abs? man labi ja reizi menesi ta sanak...

#16 audistsa3

audistsa3
  • 5 raksti
  • Dzīvesvieta:jekabpils

Pievienots 21 June 2015 - 12:39

nezin kads cik lielam attalumam jabut no abs dacika lidz gredzenam?

#17 cementits21

cementits21
  • 7 raksti

Pievienots 20 December 2015 - 23:04

Manam ir tā!

ABS sāk pats no sevis dūkt.

Vienkārši brauc nebremzē-bet te pēkšņi šis padūc 3s-5 sekundes un vis.

Cik esmu novērojis aktuālāk kļūst mitrā laikā.

Ir kāda ideja kapēc tā?

#18 henis

henis
  • Lietotājs
  • 531 raksti
  • Dzīvesvieta:Saulkrasti

Pievienots 21 December 2015 - 00:48

Bija man problēma kādu laiku atpakaļ ar ABS. Vienkārši iedegās ABS un ESP lampas + dūkšana no motortelpas. Vainīgs bija relejs. Tas tika nomainīts un tagad viss ok.

Astra H un Saab 9-3

#19 cementits21

cementits21
  • 7 raksti

Pievienots 03 January 2016 - 15:34

Bija man problēma kādu laiku atpakaļ ar ABS. Vienkārši iedegās ABS un ESP lampas + dūkšana no motortelpas. Vainīgs bija relejs. Tas tika nomainīts un tagad viss ok.

Kur tieši tas relejs atrodas, vari pastāstīt?

#20 henis

henis
  • Lietotājs
  • 531 raksti
  • Dzīvesvieta:Saulkrasti

Pievienots 04 January 2016 - 18:36

Man autiņš bija servisā ar to problēmu. Ja pareizi sapratu, tad vismaz a4 tie releji atrodas aiz drošinātājiem pie tā saucamās ugunssienas. Ja atmiņa neviļ, tad uz releja bija virsū nr 274, vai 374. Varu kļūdīties. Bet pēc releja maiņas vairs nav atkārtojies nekas tāds.

Šo rakstu rediģēja henis: 04 January 2016 - 18:39

Astra H un Saab 9-3

#21 cementits21

cementits21
  • 7 raksti

Pievienots 05 January 2016 - 20:35

Man autiņš bija servisā ar to problēmu. Ja pareizi sapratu, tad vismaz a4 tie releji atrodas aiz drošinātājiem pie tā saucamās ugunssienas. Ja atmiņa neviļ, tad uz releja bija virsū nr 274, vai 374. Varu kļūdīties. Bet pēc releja maiņas vairs nav atkārtojies nekas tāds.

Paldies!

Skatīsimies

#22 Rdžeis

Rdžeis
  • 6 raksti

Pievienots 13 September 2019 - 06:40

Man ari ir problema ar manu a3 8l, met ara ABS kludu es to sensoru nomainiju, bet tik un ta pec laika paradas es lasiju interneta ka tas ABS gredzens kas iet kopa ar gultni var but pie vainas. Kad mainiju to deveju, tad tas gredzens izskatas tads diezgan slikts jo orginals un autinam jau 310k noskrejiens, vads ir laba stavokli un kontakta zala nebija vispar izskatijas ka jauns.

C9S6joJ.png

#23 Mākonis

Mākonis
  • Lietotājs
  • 721 raksti
  • Dzīvesvieta:Nekurzeme..

Pievienots 13 September 2019 - 15:39

Jauns gultnis atrisinas problemu  :ok:

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)