Pālekt uz saturu

Audi V8 atsauksmes

• Please log in to reply
88 atbildes uz šo tēmu

#61 kh

kh
  • Lietotājs
  • 519 raksti
  • Dzīvesvieta:TLL

Pievienots 07 May 2007 - 12:57

Hallo Andrisri, vai lūdzu vari pakomentēt milzīgo atšķirību starp C4 un C5? Vienkārši, kad iepirku auto, provēju abus, itkā nekas TĀDS C5 nebija, atskaitot lielāku cenu, piekari (ne komfortā, bet gaidāmajās izmaksās), kasko ciparu un riteņu diametrā...

#62 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:ir :)

Pievienots 07 May 2007 - 13:37

nuu liekas ka shvaki esi testeejis, iespeejams paaraak mazu gabalinju un par paaraak gludu celju esi nobraucis :)
piekares komfortaa un auto uzvediibaa / vadaamiibaa atshjiriiba ir ljoti liela, es paraleeli pabraukaaju ar abiem, zini ar vienaadiem ritenjiem uz R17 (255/40) C4 ir kaa rati ar koka ritenjiem un nemaz negribas ar to braukt kad ir kaadas paaris nedeeljas ar C5 pabraukts un pierasts.
vieniigi ja uz C4 ir R15 ritenji tad jau tas veel taa nebuus uzreiz pamanaams ..

#63 kh

kh
  • Lietotājs
  • 519 raksti
  • Dzīvesvieta:TLL

Pievienots 07 May 2007 - 14:54

Manuprāt, Tu vienkārši nopērc labu auto, uzbāz neeeeeeenormāli lielus diskus un pēcāk atzīmē, ka baigi cieti iet:) Senāk brīnējos, kāpēc krosā močī ar R13, līdz 1nc atbāza, ka 13nieki kudiš labāk tur ceļu, t.i., vairāk līmējās bedrēs- kratīgāk, bet saķere labāka.

#64 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti

Pievienots 07 May 2007 - 15:20

nuu manaa gadiijumaa gaaja runa par C4 S6 un taa kaa tam priekshaa ir 314 mm bremzhu diski no A8, tad nu R17 shim skaitaas normaals standarta izmeers, R14 jau nu tur neuzbaaziisi :P

#65 Arvīds

Arvīds
  • Lietotājs
  • 781 raksti

Pievienots 07 May 2007 - 22:24

Nu ar Andrisri par A6 varat nestrīdēties. Tā ir vislabākā, visērtākā, visizturīgākā, visskaistākā utt. Var teikt autobūves šedevrs.

pilniigi pareizi, vari aiziet stuurii un pakluseet - esmu 2 gadus braucis ar Audi V8 92' 4.2, peec tam kaadu 1.5 gadu nobraucu ar 95' S6 C4 4.2 un par sho A6 ar ko tagad braucu vispaar nevienaa vietaa neiet runa, pat to nemaaki izlasiit.
Taa kaa gan V8 gan S6 man ir bijushi seetaa vienlaiciigi un esmu paraleeli braucis ar abiem, tad nu man labaak buus zinaat par salona plashumu un komfortu u.c., nekaa Tev, kas par shiem laikam siekalojas skatoties uz ielas uz shiem :gugu
Un ja gribi zinaat par A6 C5, tad nu peec shii dajebkush no ieprieksmineetajiem ir rati ar koka ritenjiem, kurus nu nekaadi nevar saliidzinaat ar A8, ja nu vieniigi ar lineaalu centimetros gabariitus meeriit, ne par eertiibaam.
Bet nu normaali jau peedeejaa laikaa skaitaas shajaa forumaa D--ST neko nezinot un nejeedzot, bet esot ar savu viedokli, da nu, ej bekot vienkaarshi http://www.audi-style.lv/forum/public/st... http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

Baigais slinkums rakstīt, bet nu uz šo ir jāatbild. Negribās neko rupju teikt, ne kādu personīgi aizvainot, atšķirībā no Tevis, kuram līdzko kaut kur oponē, tā tautas ienaidnieks. Tā ir demokrātiskas sabiedrības pamatvērtība- tiesības uz savu viedokli. Bet tas viss ir lirika, ķersimies pie galvenā. Tātad, manu lasīt prasmi vari neapšaubīt, pietiekami esmu izglītots. Kāpēc Tu domā, ka Tev vislabāk būtu zināms par augstāk minētajiem automobiļiem.Ja cilvēki runātu tikai to, ko zinātu, iedomājies, kāds klusums pasaulē valdītu. Tava personīgā pieredze vēl neko nenozīmē, tur pārāk spēlē emocijas. Tu nemāki šīm lietām pieiet pragmatiski. Pirms apm. 12 gadiem, kad es pārsēdos no A80 b2 uz A90 b3, man arī likās, ka tā ir autobūves revolūcija. Pietika izbraukt ar A200, atkal pavisam cita opera. Protams, var oponēt, ka tās ir dažādas klases, bet tomēr. Par to siekalošanos īsti nesapratu- šobrīd lietoju A4 avant, kuram nesen beigusies garantija un tas nav vienīgais mans auto, tā kā pavisam trūcīgs neesmu, ja to biji domājis. Arī man ir bijuši dažādu modeļu Audi, varbūt pat kādi 10, neesmu skaitījis, arī augstāk minētie, izņemot V8, bet šajā gadījumā, kad runa iet par komfortu, atsaucos uz A200. Taču savos spriedumos es neesmu tik kategorisks, jo katram sava taisnība un tiesības uz savu viedokli. Par tavu izslavēto A6 C5 runājot- nu nav tas kvalitātes, izturības,komforta un dinamikas etalons. Tas vispār ražošanas sākumā bija pionieris, kurš lauzās biznesa luksus klasē. Komforta etalons vienmēr ir bijis MB, dinamikas, vadāmības- BMW, izturības- LEXUS. Diemžēl, bet fakts. Arī šobrīd A6 C6 pēc testiem ir tikai trešais vācu trijniekā. Agrāk Audi trumpis bija Q, tagad arī konkurentiem ir pieejamas pilnpiedziņas versijas. Žēl, bet priekš manis pagaidām par dārgu, jo pērku mašīnas, kuras varu atļauties, nevis nopirkt. To, starp citu, katrs var priekš sevis izrēķināt- 10-max.20 mēnešalgas un tad nebūs jādīc par dārgiem remontiem.(runa iet par jaunu mašīnu cenu)
Rietumos, lai brauktu ar A6 4,2 algai jābūt kā minimums 5k eiro un uz augšu. Tikai pie mums paradokss- S klase, bet dzīvo pļavniekos blocenē.
(šeit nedomāju Tevi, jo nezinu tavus ienākumus, atšķirībā no Tevis, kurš zina manējos.) Tā kā ej vien stūrī pats un padomā citreiz ko raksti.

P.S. Ne visi šeit ir pumpainie tīņi, kā Tev varbūt šķiet.

#66 labaiss

labaiss
  • Lietotājs
  • 107 raksti
  • Dzīvesvieta:talsi,ventspils

Pievienots 08 May 2007 - 15:10

jaanoliek jau dažs labs ir pie malas :hihi

#67 Richuss

Richuss
  • Lietotājs
  • 1072 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 08 May 2007 - 15:23

Sheit jaapiemin visiem zinaams latvju teiciens:" Vot tas ir pi.s.djec shitaa pateikt!!!"
Kaads tajaa tekstaa vispaar atrada kaadu ortografijas vai interpunkcijas kljuudu?
Ko varu pateikt... zetons tev. Labi pateikts. :super:

www.12volt.Lv Audi spidometru remonts, visu veidu automagnetolu atkodēšana un remonts, elektronikas remonts
www.12volt-shop.lv - visa veida audio akustiskās sistēmas, aksesuāri un citas noderigas lietas (arī priekš AUDI) ;)

#68 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 15:31

jaanoliek jau dažs labs ir pie malas :hihi

ja nu domaaji mani, tad nu te smagi kljuudies, pirmaamkaartaam taapeec ka man apnika iesaistiities publiskaas diskusijaas ar Arviids, njemot veeraa ka es par vienu, vinsh par pavisam citu, kas nu arii ir nopelns jaunajai ne-citeeshanas sisteemai :roll:
otrkaart mana tekstaa nebija publisku apvainojumu nevienai konkreetai personai un vinja runa man atgaadina kaada k-ga aizstaaviibas runu tiesa, kur tiek rauti kaut kaadi tautas ienaidnieki u.t.t. :gugu
un galu galaa man ir pofig ko vinsh domaa, taapeec komentaarus neizteicu, bet nu ja ir veelmes par to parunaat, tad nu luudzu uz PM, nav ko publiski spamot te ;)
un par to kursh auto kuram salons ir lielaaks ir nevis viedoklis, bet informaacija, auto galu galaa nav gumijas balons :P

Crazy Carrot Car @ audiScars.lv
------------------------
Datori, biroja tehnika, videonovērošana - PM :)

#69 labaiss

labaiss
  • Lietotājs
  • 107 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 15:54

apnika tāpēc ka nespēji oponet :hihi

#70 Richuss

Richuss
  • Lietotājs
  • 1072 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 08 May 2007 - 15:58

Buus ka reiz jaunajam adminam vakara nodarbe - biski paretinaat juusu debates :hihi

www.12volt.Lv Audi spidometru remonts, visu veidu automagnetolu atkodēšana un remonts, elektronikas remonts
www.12volt-shop.lv - visa veida audio akustiskās sistēmas, aksesuāri un citas noderigas lietas (arī priekš AUDI) ;)

#71 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 16:05

apnika tāpēc ka nespēji oponet :hihi

speciaali Tev - izlasi manu parakstu :lol: :lol:

a reaali, jeega kaada oponeet ? kaapeec man kaads buutu par kaut ko jaapaarliecina, varbuut veelies parunaat par autobuuves shedevriem, ja ? :haha:

un adminu shim topikam vajadzeeja jau sen, lai pastraadaa, nav ko luni laist izgudrojot noteikumus vien ;)

------------------------

#72 labaiss

labaiss
  • Lietotājs
  • 107 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 16:09

ta ne jau es mineeju kautko par tiem šedevriem :hihi

#73 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 16:12

ja gribi zinaat, es arii neko nemineeju par shedevriem :-$

mans viedoklis ir ka dajebkursh muusdienu automobillis shrotaa nonaaks peec gadiem aatraak nekaa 80 gadu beigu un 90 gada saakuma mobiilis, bet tas nenoziimee ka buutu jeega veesturi tagad slavinaat, taadas nu ir autobuuves tendences un viss.

------------------------

#74 labaiss

labaiss
  • Lietotājs
  • 107 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 16:17

tagad tu pats uzprasies uz tiem šedevriem? :hihi
nu kapēc pats nevari tikt gala?? :hihi

#75 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 16:22

nevaru taapeec ka nevienu shedevru nezinu, toties maaku nolikt gandriiz jebkuru ko citi sauc pa shedevru :haha:

------------------------

#76 labaiss

labaiss
  • Lietotājs
  • 107 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 16:23

Zaz 968 M :hihi

#77 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 16:29

oi te es pat pats necentiishos, she palasies:
http://auto.delfi.lv/zinas/raksts/2744
:E

------------------------

#78 labaiss

labaiss
  • Lietotājs
  • 107 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 16:33

labs raksts.
kaa jau saka zapiņš ir mugursoma. :lol:
domaaju ka nu gan pietiks darba tam adminam :hihi

#79 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 16:40

mosh vnk lai paarcelj sho topiku uz sadalju kas nepalien zem citaam kategorijaam ? tur spama topiku nodzeesa, vajag jaunu ;)
jaunam vienkaarshi ir gruuti uzreiz atrast jeegu spamot, a shajaa jau ir kaut kas atrodams :roll:

------------------------

#80 andrisri

andrisri
  • Lietotājs
  • 2024 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 16:43

a reku zaz 968m drifts :E :E

http://videos.street...91e015524bd.htm

------------------------

#81 Arvīds

Arvīds
  • Lietotājs
  • 781 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 19:15

Labi, viss, miers kungi. Protams, šis topiks ir tālu aizgājis no sākumtēmas,
taču ar to gribēju teikt, ka dažkārt mēģinot nostādīt citu muļķa un nesaprašas lomā, var pats tajā nonākt. Savu erudīciju var pierādīt savādākā veidā, nevis noliekot otru. Bet tas lai paliek citām reizēm.Galu galā katrs pats izvēlas kā darīt un ko darīt, negribu nevienu mācīt.

#82 labaiss

labaiss
  • Lietotājs
  • 107 raksti

Pievienots 08 May 2007 - 19:28

drifts labs :lol:

#83 Dzilums

Dzilums
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 3 raksti
  • Dzīvesvieta:Latvija

Pievienots 29 November 2012 - 19:49

jaa,interesantas jums te tas sarunas. :D
pats es braucu ar audi V8 90.gada 3.6 benzins-gaze, dalas ir padargas,bet es uzskatu ka,ja gribi braukt ar ta laika luksus mobili,tad attiecigi jarekinas ari ar cenam,ja tadam audi 100 c4 var dabut dalas visas malas,tad sim v8 modelim biski ir ko pameklet,bet ja no tehnikas visu saprot,tad risinajumu atradis.
galvenais nenopirkt pedejako luuzni,jo tadu latvija ir daudz. ;)

#84 TomiX

TomiX
  • Lietotājs
  • 226 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava

Pievienots 29 November 2012 - 19:57

Apsveicu, tu esi atradis 2007 gada tēmu ;)

Audi 100 C4 2.5TDI Quattro

#85 Dzilums

Dzilums
  • 3 raksti
  • Dzīvesvieta:Latvija

Pievienots 29 November 2012 - 22:27

:D :D :D tikko piefikseju ka 2007.gada tema. :D

#86 Mechanic

Mechanic
  • Lietotājs
  • 74 raksti
  • Intereses:Audi V8 un BMW E24

Pievienots 02 December 2012 - 02:42

:rofl: :rofl: :rofl:

Šo rakstu rediģēja Mechanic: 02 December 2012 - 02:44

Audi V8,A8,S8 un citu, rezerves daļas un remonts. 29135237 Rīga, Daugavgrīva, Dzintara iela 65, "Rītabuļļi"  57.034974, 24.002426

#87 Agrels

Agrels
  • Lietotājs
  • 240 raksti
  • Dzīvesvieta:Mērsrags

Pievienots 23 February 2013 - 13:42

Perfekts auto vasarā

perfekts traktors ziemā, rudenī, pavasarī.

visur brauc, nerūsē, uz 100 km zem 10l ierakstās, precīzāk 8,5l ar 3.6l motora tilpumu.

vietas daudz.

idiņiem kas tik klausās citu bezjēdzīgajās nicināšanās aiz skaudības - pašol na_uj

gada izmaksas?

tik cik nobrauc degvielu.

2 gadu laikā nav ieguldīts nekas cits kā pirmo reizi nopērkot nomainīta zobsiksna

otrais V8 bija gadu - arī zobsiksna, kā nekā lietots bija un kārba mainīta, jo iepriekšējais saimnieks nesekoja līdz eļļas līmenim kārbai un nodedzināja 4th pārnesumu, šā vai tā 1991. gada Audī V8 ar 3.6l motora tilpumu ar saviem atlikušajiem 3 pārnesumiem spēja mierīgi ar trešo pārnesumu vilkt uz 230 bez piepūles un nīdēšanas, motors neleca ārā'. Braucot pa trasi ar 3 robiem patērēja 10-11l uz 100 km.

kur palika V8? Palika Anglijā un kāds savāca. iespējams dzelzī. mrmmrmrmrrmr

Šo rakstu rediģēja Agrels: 24 February 2013 - 12:58

2002. gada A4 B6 2.5 TDI 132 Kw/180 zs V6 AKE Quattro S-line, 6 pak manual - Avant LY9H/LY9H

#88 Agrels

Agrels
  • Lietotājs
  • 240 raksti
  • Dzīvesvieta:Mērsrags

Pievienots 24 February 2013 - 13:05

:D :D :D tikko piefikseju ka 2007.gada tema. :D

Tēma ta 2007. gada, bet kā redzi - aktuāla!
 ko pie [censored] sies

2002. gada A4 B6 2.5 TDI 132 Kw/180 zs V6 AKE Quattro S-line, 6 pak manual - Avant LY9H/LY9H

#89 GmbH

GmbH
  • 1 raksti

Pievienots 11 March 2021 - 18:48

Sveiciens. Kāds zina kā varētu dabūt ārā visus asv tirgus 1992-1994 Audi V8 quattro VIN numurus?

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)