Pālekt uz saturu

Foto

Nostaļģiskas skaņas motorā

• Please log in to reply
19 atbildes uz šo tēmu

#1 BMF

BMF
  • Lietotājs
  • 443 raksti
  • Dzīvesvieta:Pārdaugava

Pievienots 02 January 2006 - 14:08

laiku pa laikam no motortelpas atskan tikšķēšana - skaņa tā kā bērnībā, kad trīsritenim pie rāmja pietina drāti, lai braucot tā tikšķina pa spieķiem :D.
Pedējo reizi manīta uzsākot braukt ar aukstu dzinēju, vēlāk pazuda - vispār šo skaņu esmu piefiksējis tikai reizes 4. Tikšķa periods ir tieši saistīts ar motora apgriezieniem, t.i. piekare ņepričom.

kādu dienu jāaizbrauc uz servisu, bet nu diez vai sagadīsies tā, ka tas tikšķis arī būs...

WTF?

#2 Haris

Haris
  • Lietotājs
  • 1082 raksti
  • Dzīvesvieta:LV
  • Intereses:auto

Pievienots 02 January 2006 - 14:10

laiku pa laikam no motortelpas atskan tikšķēšana - skaņa tā kā bērnībā, kad trīsritenim pie rāmja pietina drāti, lai braucot tā tikšķina pa spieķiem http://www.audi-style.lv/forum/public/st....
Pedējo reizi manīta uzsākot braukt ar aukstu dzinēju, vēlāk pazuda - vispār šo skaņu esmu piefiksējis tikai reizes 4. Tikšķa periods ir tieši saistīts ar motora apgriezieniem, t.i. piekare ņepričom.

kādu dienu jāaizbrauc uz servisu, bet nu diez vai sagadīsies tā, ka tas tikšķis arī būs...

WTF?

kompensatori.
nesatraucies.
nomaini eljlju un aizmirsti.
jau kaadi 3x topiki sheit ir par to!
:) Have a Nice Day!

#3 Richuss

Richuss
  • Lietotājs
  • 1069 raksti
  • Dzīvesvieta:Riga

Pievienots 02 January 2006 - 14:11

Kompensatori meedz taadu beerniibas skanju gammu taisiit.
www.12Volt.Lv Audi spidometru remonts, visu veidu automagnetolu atkodēšana un remonts, elektronikas remonts
www.Focal.Lv Svarīgākais, kas ir jādzird klausoties mūziku ir garastāvoklis!
www.12volt-shop.lv - visa veida audio akustiskās sistēmas, aksesuāri un citas noderigas lietas (arī priekš AUDI) ;)

#4 Ciemiņš_mdude*

Ciemiņš_mdude*
  • Ciemiņš

Pievienots 02 January 2006 - 14:13

nemeklee kashki. ta ir daudziem B4. ja tas tik reti paradas tad viss ir ok. man katru reizi pec COLD START taa ir nepilnu minuti. :)

#5 brigadiers

brigadiers
  • Lietotājs
  • 380 raksti

Pievienots 02 January 2006 - 14:20

nemeklee kashki. ta ir daudziem B4. ja tas tik reti paradas tad viss ir ok. man katru reizi pec COLD START taa ir nepilnu minuti. http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

taa nav tikai b4, taa ir arii manam b3. mosh elljas liimenis tev mazs? :-k

#6 Ciemiņš_mdude*

Ciemiņš_mdude*
  • Ciemiņš

Pievienots 02 January 2006 - 15:53

ella limenis ir ok. uz MAX. mana vaina ir ne-braukshana. mashina stav 5-6 dienas nedela. braucu tikai wikendos.

#7 Ciemiņš_*

Ciemiņš_*
  • Ciemiņš

Pievienots 02 January 2006 - 15:56

ella limenis ir ok. uz MAX. mana vaina ir ne-braukshana. mashina stav 5-6 dienas nedela. braucu tikai wikendos.

Lētāk nesanāktu weekendā ņemt taksi? Atkristu virkne problēmu arī :)

#8 BMF

BMF
  • Lietotājs
  • 443 raksti

Pievienots 02 January 2006 - 15:57

eļļu man ēd lēni un vienmērīgi, tadelj līmeni pārbaudu un papildinu regulāri un tur viss ok (kāds 0.5l 3-4 mēnešos). Vienīgi jāpārbauda, kad man nākamā eļļas maiņa gaidāma...

#9 Ciemiņš_mdude*

Ciemiņš_mdude*
  • Ciemiņš

Pievienots 02 January 2006 - 15:59

:) taksis ...

#10 Lapinsh

Lapinsh
  • Lietotājs
  • 846 raksti
  • Dzimums:Vīrietis
  • Dzīvesvieta:Rīga
  • Intereses:AUDI

Pievienots 02 January 2006 - 16:03

Manam ar reizēm tikšt, reizēm netikšt.
Intranet komercija - prosumcija un uzkrājumi zeltā

#11 INC

INC

Guru

• Lietotājs
  • 1650 raksti
  • Dzīvesvieta:Jelgava
  • Intereses:TDI un Chiptuning

Pievienots 02 January 2006 - 16:20

Kāds motors? Paspaidi bremžu pedāli tad kad tikšķ, ja skaņa pazūd tad vakuumsūknis. 8)
MB G300TD & MB G300D Trophy-Raid

#12 Ciemiņš_mdude*

Ciemiņš_mdude*
  • Ciemiņš

Pievienots 02 January 2006 - 16:22

mana gadijuma tie bus kompensatori jo skan isu bridi pec COLD START. nekas kaitigs :)

#13 Ciemiņš_Lasītājs.*

Ciemiņš_Lasītājs.*
  • Ciemiņš

Pievienots 02 January 2006 - 16:25

Nebūs Inc viņam sūknis. Sūknis ir dobjāks. Nav kā drāts pie 3riteņa. :)

#14 Vecais

Vecais
  • Lietotājs
  • 243 raksti
  • Dzīvesvieta:Salaspils
  • Intereses:aviāciju un ātriem auto

Pievienots 02 January 2006 - 16:27

mana gadijuma tie bus kompensatori jo skan isu bridi pec COLD START. nekas kaitigs http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

kaitīgs vai NEkaitīgs, bet vecu drapaciņu vajag dzenāt katru dienu i ziemā, i vasarā - būs mazāk abidna, ja kas nobeigsies... ;)

#15 FH

FH
  • Lietotājs
  • 245 raksti

Pievienots 02 January 2006 - 16:31

mana gadijuma tie bus kompensatori jo skan isu bridi pec COLD START. nekas kaitigs http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

kaitīgs vai NEkaitīgs, bet vecu drapaciņu vajag dzenāt katru dienu i ziemā, i vasarā - būs mazāk abidna, ja kas nobeigsies... http://www.audi-style.lv/forum/public/st...

VIEDI VĀRDI :? JO VAIRAAK BRAUC JO LABAAK A/M

#16 shibernieks

shibernieks

Izraidīts no foruma

• No foruma izraidītie
  • 2979 raksti
  • Dzīvesvieta:šakāļkalns

Pievienots 02 January 2006 - 17:03

domā ka talab jābļaustās?

#17 Mr.Mister

Mr.Mister
  • Lietotājs
  • 87 raksti
  • Dzīvesvieta:Valmiera
  • Intereses:Par AUDI

Pievienots 02 January 2006 - 17:42

laiku pa laikam no motortelpas atskan tikšķēšana - skaņa tā kā bērnībā, kad trīsritenim pie rāmja pietina drāti, lai braucot tā tikšķina pa spieķiem http://www.audi-style.lv/forum/public/st....

WTF?

Manam Audim arī reizi pa reizei parādās tikšķoša skaņa. Tā nāk no kaut kāda vārsta (laikam atplūdes) pie šprices galvas blakus gaisa filtra kastei.

#18 BMF

BMF
  • Lietotājs
  • 443 raksti

Pievienots 02 January 2006 - 17:55

motors 2.3
Iepriekš tikšķis pazuda pirms daleca, ka tas nav no muzona. Pēdējo reizi tikšķis ilga sekundes 20 un paspēju tikai paspēlēties ar ātrumiem un gazes pedāli un nokonstatēt, ka tikšķis ir kautkur posmā no motora līdz sajūgam.

p.s. vispār, kad brauc bez mūzikas briesmu lietas var saklausīties :mrgreen: tapēc bez Brujeria, Static X un Ministry nekur nevar braukt :lol:

#19 Dmto

Dmto
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 5 raksti
  • Dzīvesvieta:Tukums

Pievienots 13 July 2015 - 19:38

Sveiki. Manam A6/C6 arī parādījusies tikšķoša skaņa, bet atšķirībā no jūsu gadījumiem tā nepāriet, bet arī ir saistīta ar motora apgriezieniem! Pirms tam biju uz Molleru teica ka vien sprausla iet uz beigām, un kad vēl citai sprauslai pūš garām un ka esot janomaina blīvgredzeni. Tā varētu būt ka skāņa ir dēļ tā ka pūš garām?

#20 Supernintendo

Supernintendo
  • Nepieredzējis lietotājs
  • 3 raksti
  • Dzīvesvieta:Liepāja

Pievienots 12 August 2019 - 22:37

Man ir kaut kas līdzīgs kas Dmto. Tikai neesmu bijis uz Moller

Audi 100 C3 2.3 benzīns/gāze NF. 1889.g.

0 Lietotāji(s) lasa šo tēmu

0 biedri(s), 0 viesi(s), 0 anonīmi(s) lietotāji(s)